Anonüümselt ettevõtte moodustamine

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
USA-keskne küsimus.

Kuidas moodustada ettevõte, mis ei ole nendega kuidagi seotud? Ma eeldan, et võiks olla vaja hankida võltsitud isikutunnistused ja muud taolised asjad.

Tundub, et kui tahetakse tellida lähteaineid, lahusteid, klaastaara, keskmises või suures mahus, oleks hea, kui seda teeks ettevõte, ja ka seda, et seda ei oleks võimalik kergesti oma identiteediga siduda.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
milliseid ravimeid u soovite teha ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mind huvitasid mõned tavalised katinoonid ja amfetamiinid. Tõenäoliselt 4mmc ja amfetamiin.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ettevõtte asutamine ei ole tegelikult üldse halb mõte. Kui ettevõtte profiil on selline, et teatud kemikaalid, H2, laboriseadmed jne on sellise ettevõtte jaoks tavalised, siis ma ei usu, et keegi uurib ettevõtte vanust või aastase tulu. Ja isegi kui nad seda teevad, siis võib see olla startup, mis tahab midagi uurida. Kui startup ebaõnnestub aasta või kahe pärast, siis pole ka selles midagi ebatavalist. Ma arvan, et võltsdokumentide kasutamisel on palju suurem risk kui halva äriidee omamisel ja ``tuhandada`` palju kemikaale ja ressursse selle välja selgitamiseks...
 
Top