Question Freebase kokaiini eetriga ammoniaagi asemel!?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Tere,

Ma ostsin kokalehti Peruus ja ma kavatsen sünteesida kokaiini, kuid ma tahtsin oma kokaiini freebase eetriga, mis annab mulle palju puhtama toote, kas keegi teab, kuidas seda õigesti teha tavaliselt kasutame 10% ammoniaagilahust!?
Palun aidake mind..
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Teil oleks ikkagi vaja ammoniaaki, kui te ei kavatse kasutada naatrium- või kaaliumhüdroksiidi, millest ma ei ole vist selles kontekstis kuulnud.
Igatahes, lahustage kokaiin vees. Lisage eeter. Lisage ammoniaaki, kuni pH on 9. Segage, raputage, mis iganes, segage segu hetkeks. Eraldage eetrikiht ja laske aurustuda. Tulemuseks on vababaasiline kokaiin.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
See on hea küsimus. Tõenäoliselt on olemas täpne stöhhiomeetriline kogus täpses proportsioonis. Ma olen hetkel liiga laisk ja rumal, et seda välja selgitada. Ammoniaaki kasutatakse ainult alusena, nii et lisage lihtsalt aeglaselt ja kontrollige pidevalt pH-d, et see ei läheks üle 9,5 või nii. Eeter on lihtsalt selleks, et tõmmata alus kokaiini sisse. Ilmselt saad ära kahes portsjonis 50ml eetrit ma arvan.

Lisage esmalt eetrit, seejärel lisage aeglaselt ammoniaaki, kuni saavutate pH 9 ja eraldate eetrifaasi (andke sellele aega kokaiini baasimiseks ja üleviimiseks). Eetri lisamine kõigepealt tagab, et te ei leelisema koksi üle. See migreerub enne, kui see on ohustatud. Lisage veel 50 ml eetrit, kontrollige vesifaasi pH-d ja veenduge, et see on 9, võib-olla tõstke veel paar punkti, oodake uuesti, et allesjäänud soola baseeruks ja kandke üle, seejärel lisage eetrifaas esimesele ekstraheerimisele. Laske aurustuda. Te peaksite lõpuks saama veidi vähem kaalunud aluskoksi, mitte HCl-soola, sest me eemaldame selle rühma molekulist. Teisisõnu on tegemist redutseerimisega, nii et toode kaotab loomulikult kaalu. Nii et võib-olla ~8,5-9g vaba baaskoksi.

Ärge visake oma aq. faasi, laske ka see igaks juhuks aurustuda. Tõenäoliselt jääb igal juhul mingi jälg koksi järele.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Ainuke asi on see, et ma ei alusta kokaiinhüdrokloriidist, sest ma just tegin seda mul on vaakumfiltreeritud H2SO4\kokaiini lahus.
RvUsNcY1Ky

Ja tavaliselt ma lisan ainult ammooniumi ja see muutub hägusamaks kõik ma lisan ammooniumi kuni vababaas kukkus välja:
WifrEmqJ4a


Kas ma lisan ka siin esimesena eetrit või kuidas ma seda teen ja kui palju ma kasutan?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Okei, see on siis suspendeeritud sulfaatsool? Kas te kasutate kaaliumpermanganaadi lahust? Kui te alustate lehtedest/teest, siis ma arvan, et see on järgmine samm, kui te ei ole seda teinud.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Kui te ei ole permanganaatlahusega oksüdeerinud... Ma loen seda teile ette ...
Jahutage oma lahust ~5c-ni, lisage aeglaselt väikestes portsjonites %6 KMnO4 ja oodake mõni hetk ja korrake ...
33ml KMnO4 lahust iga kg kasutatud lehtede/teede kohta on "magus koht" - oodake 30 minutit pärast viimast lisamist.
10g koksi on umbes 2kg või 2,5 ma usun? Seega umbes 66 või 80ml kokku.
Filtreerige MnO2 lahusest välja.
Koksilahus peaks kaotama palju punast/pruuni värvi ja olema kahvatu/selge kollakas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma vist hüppan siia sisse tehniliste andmetega. Kokaiini Pka on 8,61. Tavaliselt, kui teie kokaiinilahuse pH on 8,61, on tegemist soolaga. Kui teil on kokaiinilahus, mille pH on 5,59 ( kokaiini PKb), siis on teil baaskokaiin, mis ei lahustuks muidugi vees, nii et kui te lisate oma eetrit. Kloroformi või muud mittepolaarset lahustit kokaiini vesilahusele ja reguleerite ph väärtuseks 5,59 ning segate seda paar minutit ja eraldate mittepolaarse lahusti eraldussahvrisse, lisate veel mittepolaarset lahustit ja reguleerite ph väärtuseks 5,59 ja segate uuesti ja eraldate jälle ja eraldate jälle teise mahutisse JA SIIT kordub kolmas kord mittepolaarse lahusti lisamine, ph reguleerimine ja segamine ning eraldamine, see kolmas fraktsioon tuleks eraldi aurustada, eelistatavalt vaakumis. Kui pärast aurustamist on jäänud kokaiini, siis olete avastanud kasutatava mittepoolse lahusti küllastuspunkti. Kui see on väiksem kui teie teise tõmbamise tulemus, siis olete saanud kõik kätte ja kui see on sama suur kui teie teise tõmbamise tulemus, siis on vaja teha 4. tõmbamine. Siin on kirjas, kuidas seda tehakse;
esimeses etapis segatakse kokalehti vähese alusega (nt lubjaga) - et tagada neutraalsete kokaiinimolekulide olemasolu - seejärel saab petrooliga lehtedest kokaiini ekstraheerida. Kui petroolile lisatakse lahjendatud väävelhapet, läheb prootoniseeritud kokaiin kokaiinisulfaadina üle vesikihti (nn tagasieksstraheerimine).

Kokaiini ekstraheerimine

See kiht eraldatakse ja töödeldakse leelisega, näiteks lubjaga, mis sadestab neutraalse kokaiini; see on toores "kokapasta", mille puhtus on vahemikus 30-80 %.

kokapasta

KokaiinvesinikkloriidipulberKokaiinipasta saadetakse seejärel teise laboratooriumi, et eemaldada lisandid, nii anorgaanilised kui ka alkaloidsed lisandid. Toorpasta lahustatakse lahjendatud väävelhappes ja lisatakse KMnO4 vesilahust, kuni lilla lahus muutub lihtsalt värvituks (ebatavaline "permanganaadi tiitrimine"), see oksüdeerib alkaloidi lisandid ja jätab lahustumatu MnO2 pruunika sademete jäägi, mis filtreeritakse ära. Prootoniseeritud kokaiini sisaldavat veekihti töödeldakse leelisega (tavaliselt ammoniaagilahusega), mis neutraliseerib kokaiinisulfaadi; sadestunud kokaiin filtreeritakse ja kuivatatakse. See on "kokaiinibaas".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nii et vaadates seda, mis teil seal on, oleksite pidanud jälgima pH-d ja kui jõudsite umbes 6, peatasite ja filtreerisite sademe välja ning seejärel alustasite uuesti vedela fraktsiooni ja ammoniaagiga ning lisasite ammoniaaki ja läksite pH-ni 5,5, filtreerisite sademe välja ja panite selle kõrvale ( enamik teie põhjakokaiini on siin) ja seejärel jätkasite pH-ni 5 ja panite selle sademe kõrvale, kuna see sisaldab tõenäoliselt veidi põhjakokaiini. Teades, et lehed sisaldavad 0,3-0,7% kokaiini, peaks 100g lehti andma 0,3-0,7g baaskokaiini. Seega on kg lehtedes umbes 1/8-1/4 untsi põhjakokaiini ja kui te teeksite sellest hcl, oleks see 10% rohkem, sest HCL kaalub 10% rohkem (306g/m vs 339g/m põhjakokaiini vs HCL, m=mool).
 
Top