alates PEA kuni Amp

Kj12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hei bbgate'i kogukond,
mul on küsimus sünteesi kohta fenüületüülamiinist amfetamiiniks
kas fenüületüülamiinist on võimalik teha amfetamiini, kui metüleerida PEA alfa-koht selle koostisosaga
Methyliod, kaliumkarbonaat, atsetonitiriil, H2O, natriumsulfaat, etüülatsetaat ja väävelhape.

Ma loodan, et minu inglise keel ei ole liiga halb ja te saate seda lugeda.
 
  • Like
Reactions: $!$

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Mitte mingil juhul.
PEA alfa-positsiooni alküülimiseks, st uue süsiniku-süsiniku sideme konstrueerimiseks ei ole otseseid ja lihtsaid meetodeid.
Teie reagentidega ei saa te selektiivset N-alküülimist, nii et teie toode on N-metüül-PEA+ N,N-dimetüül-PEA segu, isegi kui PEA-d on üleliigne.
2560px-Phenylethyl_Amine_General_Formula_V1.svg.png
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See on ükssarvik. Ükskord lugesin 1913. aasta patenti, milles kirjeldati meetodit, kuid reaktiivi, mida nad kasutasid, ei ole kaubanduslikult saadaval. Imwish ma oleksin salvestada, et tulemus, imwas umbes 3 tundi sügavale Google patendid ja oli läbinud umbes 10 erinevat võimalust öelda seda. See oli varem minu keemiaga tegelemise ajal, ilmselt eelmisel aastal 🤪
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mehhanism, mida kasutatakse ketoonide ja aldehüüdide puhul, ei tööta siin? Kas te võiksite lisada sideme beetale ja teha ketooni ümberpööramise?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@Frit Buchner, nr. Võite vaadata seda võimalike orgaaniliste reaktsioonide nimekirja - https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_organic_reactions ja otsustada, mis võiks olla kõige elegantsem viis oma kasutu PEA muutmiseks millekski huvitavamaks (välja arvatud fentanüülid muidugi).
Ma eeldan, et rõngaste mono- või di-nitreerimine, millele järgneb redutseerimine, külgahela amiini kaitsmine, Sandmeyeri reaktsioon, täiendav haloganiseerimine ja/või halogeniidi(de) vahetamine metoksügrupi(de) vastu, külgahela amiini deproteerimine ja lõpuks N-bensüülimine võiks toimida.
 

Kj12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
esialgu tänan teid vastuse eest, kuid mis siis, kui jätta välja või asendada kaaliumkarbonaat, sest siis ei ole baasi ja N-metüülimine ei pruugi toimuda, või püüda kaitsta lämmastikrühma?
 
Top