Lõbus fakt USA California elanikele

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
See foorumiosa on kuradi vinge lol!
Californias, kui teid tabatakse piibuga, mis sisaldab amfetamiini "jääke", saate te parafernaalide eest süüdistuse.
Kui sul on errr-errr kuskil väljaspool kuplit, on see valdamine.

Lugu:
Noh minu homie jättis koha maha ja ei tahtnud mingil põhjusel kotti taskus kaasas kanda.
Nii et ta sulatas terve kaheksakuulase kupli sisse enne sõidu alustamist.
Ma unustan üksikasjad, mis viisid selleni, et ta poppi sai.
Ta vältis lisaaega ja lisakohustust, sest ta sulatas selle oma piiblisse.

Ta oli minu esimene diiler ja nii et kui ta poppi sai, LOL, märkasin ma!
See mees oli minu sõber - samamoodi nagu Cartman South Parkis oli tükk pask perseauk, kuid... ta oli sõber... mul oli sitt ja ma olin valmis taluma tema suurt suu. Ütleme nii. LOL.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mul oli selline sõber. Ta suri 36-aastaselt hotellitoas südameataki tagajärjel, kusjuures tema käest paistis ilmselt nõel välja. Diagnoosimata südamehaigus, ütles tema ema. See on hea nõuanne. On palju viise, kuidas oma kaasnevaid kahjustusi minimeerida. Kui ma võtaksin mis tahes ristmiku, siis ma kukuksin selle veepudelisse, purustaksin seda veidi, pingutaksin kaane kinni. Paneksin sellele markeriga pisikese musta täpi ja viskaksin selle koos teiste 10ga tagumise põrandalaua sisse. Untsike kaob untsikese veega, mis on 1 lonks. Tühi veepudel, kuhu on jäänud 1 lonks, ei tõstaks enamikul kulme ja 30 ml vee aurustamine 30 g metamfetamiinist võtab vähem kui 10 minutit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mul oli selline sõber. Ta suri 36-aastaselt hotellitoas südameataki tagajärjel, kusjuures tema käest paistis ilmselt nõel välja. Diagnoosimata südamehaigus, ütles tema ema. See on hea nõuanne. On palju viise, kuidas vähendada oma kaasnevaid kahjustusi. Kui ma võtaksin mis tahes ristmiku, siis ma kukuksin selle veepudelisse, purustaksin seda veidi, pingutaksin kaane kinni. Paneksin sellele markeriga pisikese musta täpi ja viskaksin selle koos teiste 10ga tagumise põrandalaua sisse. Untsike kaob untsikese veega, mis on 1 lonks. Tühi veepudel, kuhu on jäänud 1 lonks, ei tõstaks enamikul kulme ja 30 ml vee aurustamine 30 g metamfetamiinist võtab vähem kui 10 minutit.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Oi kutt, no kurat, ma käin dollar generalis ja hangin endale paar heeliumiga täidetud peo õhupalli, kui ma sõidan üldse millegagi kaasas.
Sidud cha-cha õhupallide külge ja Voilà! Bon voyage!

Mul on mõned kuldnugid, mida ma peagi siia rubriiki lisan seoses transpordiga.
Alati hoidsin oma märkmeid enda jaoks.
Aga ma arvan, et see foorum / turg / kogukond võib lõpuks ometi olla minu jaoks koht, mida kutsuda koju.
Ei taha "visata oma pärleid sigade sekka".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma nägin seda ühes episoodis politseinikud. Veenduge, et te lasete need enne peatumist vabaks, nad võivad need taevast välja tulistada, sest õhupallid ei tõuse eriti kiiresti. 100% tõenäosus, et nad peatavad teid, kui te lasete õhupallid aknast välja, kui nad teid peatama hakkavad
Tähendab, relvaga ähvardades ja tagurpidi minu poole kõndides ning siis kehakinnitus ja käeraudade kinnitamine. Samuti kaotad sa oma narkootikumid ja ma ei oleks šokeeritud, kui nad need õhupallid tagasi võtavad. Nad saavad su numbrimärki satelliidilt lugeda, nii et pole mingit põhjust, miks nad ei võiks lihtsalt vaadata, kuhu nad lähevad ja kuhu nad satuvad. Sa oleksid võinud selle lihtsalt õhufiltri ja korpuse vahele panna. Ma ei ole kunagi näinud, et politseinikud kapoti alt otsiksid ja kui nad seda teeksid, siis ei leiaks nad seda ikkagi sealt või aku alt.
 

escheto830

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
SOCKOFIT NO MAN you werent casting your pearls to the swine ive was reading all your posts laughing my ass off for like an hour man off some edibles man you made my night
 
Top