uimastipoliitika tulevik

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
kuidas teie arvates võib uimastipoliitika muutuda järgmisel kümnendil?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Hea küsimus, kuid näete, et keegi ei suuda ega julge ette näha... see on teatud määral selle kogukonna otsustada.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Ei ole palju eeldada. Probleem seisneb selles, et meil ei ole tegemist lihtsalt mõne poliitiku ees, kes võidakse võimult maha hääletada ja keelustamisele tehakse lõpp, ei, vaenlane on sügavalt juurdunud bürokraatiasse ja institutsioonidesse ning repressiivne, hedonismivastane ideoloogia on valdav kõikides poliitilistes fraktsioonides.

Probleem istub nii väga sügaval, et isegi legaliseerimise pooldajad on nakatunud, sest keegi ei tegele probleemi juurtega. Mis on Kuidas kuradi kurat neil võib olla julgust öelda täiskasvanud inimestele, mida nad võivad privaatselt tarvitada? Täiskasvanud inimesel, kes on terve mõistuse juures (mitte ägedas psühhoosis), on õigus teha endaga seda, mida ta tahab. Ta peab olema informeeritud ja võtma vastutuse tagajärgede eest, loomulikult ei tohi keegi teine kahjustada. Aga kui keegi tahab oma käe ära lõigata - see ei ole teiste otsustada. võtta narkootikume? See ei ole kellegi asi, vaid ainult inimese enda asi. Need on sellised põhiõigused, mida lihtsalt ignoreeritakse, neid ei mainita isegi mitte kogu selle asja juures.

Nagu näiteks see. Midagi ei muutu, ainus eelis olukorras on see, et see ka oluliselt hullemaks ei lähe.

Pakun välja kohustusliku 250 ug LSD kolm korda aastas igale üle 17-aastasele inimesele, kes ei põe latentset psühhoosi. Või lihtsalt vürtsitada veevarustust.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
"Ei ole sõda narkootikumide vastu, see on sõda isikliku vabaduse vastu, see ongi see."
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ma ei näe massilist legaliseerimist. Ma näen, et mõned asjad dekriminaliseeritakse, samal ajal kui enamik taimi muutub seaduslikuks nende looduslikul kujul. Ma arvan, et liiga kiire kiikumine legaliseerimisele võib samuti probleeme tekitada, kuid sinna peame me suunduma. Ükski täiskasvanu ei tohiks teisele täiskasvanule öelda, millist kemikaali või ainet ta võib oma kehasse panna. See on hullumeelne.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Kuidagi muutus vastuvõetavaks ja tundub isegi, et me õhutame lapsi tegema oluliseks ja prioriteediks, peaaegu et hädavajalikuks, otsustama oma seksuaalse identiteedi ja orientatsiooni üle ning selle üle, kas nad tahavad oma organeid sandistada või oma hormoone muuta, enne kui nad jõuavad üldse puberteediikka - drastilised elu muutvad valikud enne, kui aju on isegi täielikult välja arenenud. Kuid täiskasvanud inimesel ei ole võimalik kasvatada teatud taimi isiklikuks tarbimiseks, ohutult ja privaatselt, võimet tagada seda endale, et vähendada kuritegevust ja tagada endale kvaliteet. Isegi kui kahju vähendamine nagu see punkt, kui kasvatada mooni, et minimeerida fentanüüli epideemiat. Või isegi lihtsalt toote reguleerimiseks ja pakkumiseks - tooge tagasi kokaiin Coca-Cola! See on palju rohkem kui sõda narkootikumide ja isikliku vabaduse vastu. See on minu jaoks palju enamat kui see, et mees surub kinni minu elustiili valikuid. See on tõesti vaimne, püha sõda.
 
Top