RAVIMITE KASUTAMISE ÜLDEESKIRJAD

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
9UYzNbE8qn


Kaasaegses maailmas on ravimid kõikjal levinud, nii et saate ainult kohaneda ja omandada teadmisi selle kasutamise kohta. Kahjude vähendamise teaduslike meetodite loomine ja lobitöö on tõhus vahend uimastikasutuse õige kultuuri arendamisel ja tõhusa teaduse juurutamisel varjusfääris, mis mõjutab positiivselt aktuaalsete uimastite kiiremat ülemaailmset dekriminaliseerimist.

Kahjude vähendamine põhineb peamiselt põhimõtetel, mille eesmärk on pakkuda inimesele meditsiinilist tuge ja parandada tema tervislikku seisundit. Kahjude vähendamise lahutamatu osa on narkootikume tarvitavate inimeste ning nende perekondade ja kogukondade kohtlemine kaastunde ja väärikusega. Narkootikumide tarvitamine ei tähenda, et inimesed kaotavad oma inimõigused - neil on endiselt õigus muu hulgas elule, võimalikult heale tervislikule seisundile, sotsiaalteenustele, privaatsusele, vabadusele omavolilisest kinnipidamisest ning vabadusele julmast, ebainimlikust ja alandavast kohtlemisest.

Me tegeleme uimastitarbimise negatiivsete füsioloogiliste, psüühiliste ja sotsiaalsete tagajärgede vähendamisega sellistes teemades. Me seisame uimastitarbijate ja nende kogukondade kaitsmise eest teadusuuringute ja meditsiini kaudu, et aidata saavutada maailm, kus uimastipoliitika ja -seadused aitavad kaasa tervislikumale ja turvalisemale ühiskonnale. Kahjude vähendamine on kogum praktilisi ja tõhusaid strateegiaid, mis aitavad inimestel vähendada uimastitarbimise, alkoholismi ja vaimuhaiguste negatiivseid tagajärgi, tegeledes tarvitamise ja ravi tingimustega. Selle asemel, et keskenduda üksnes ja kohe uimastitarbimise lõpetamisele või vaimse tervise ravile, on kahjude vähendamise puhul esmane edu kriteeriumiks inimese elukvaliteedi, tervise ja heaolu parandamine
.

XF5MOXaeBP


UIMASTITARBIMISE ÜLDISED REEGLID.
  • KAVANDAGE UIMASTITE TARVITAMISE AEGA. Valige aeg, mil keegi teid ei häiri. Pea meeles, et ainete tarvitamine tuleb lõpetada vähemalt päev enne tööd, olulisi asju või üritusi. Päev, mil sa lihtsalt pead magama, taastuma ja andma kehale kvaliteetse puhkuse.
  • KASUTA NARKOOTIKUME MUGAVAS JA TURVALISES KOHAS. Parim lahendus on võtta narkootikume kodus. Kodus on soovimatud külalised välistatud ja teil on täielik juriidiline ja moraalne õigus mitte lasta sisse neid, keda te hetkel ei taha näha. Tõenäosus sooritada ühiskonnale ohtlikke tegusid ja sattuda sellega seoses politseisse, on järsult vähenenud.
  • LEIA SITTER. Eriti kehtib see psühhedeelikumi puhul. On väga oluline, et läheduses oleks inimene, keda te usaldate. Olgu ta teises toas, kui soovite sel hetkel üksi olla, kuid peab olema inimene, kes hädaolukorras suudab olukorda kainelt kontrollida. Sa võid anda sitterile midagi kasutada, kuid tingimata palju vähem kui kõigile teistele, et oleks vähemalt üks inimene, kes on võimeline olukorda adekvaatselt hindama ja hädaolukorras otsuseid langetama.
  • JÄLGIDA RAVIMITE SOOVITATAVAID ANNUSEID. Kui teie tervislik seisund on normaalne, siis on peaaegu uskumatu, et te tunnete end halvasti kergetest ja keskmistest ravimidoosidest. Kuid te peate seda teadma ja teid tuleb uurida, kui teil on teatud probleeme, et oskaksite asjatundlikult ennustada ainete mõju teie tervislikule seisundile.
  • VÄLJENDAGE RISKE. Teil on tõenäoliselt teatud ebasoovitavaid kalduvusi ja narkomaania seisundis võivad need muutuda kontrollimatuks. Näiteks kui te teate, et soovite narkootikumide mõju all autoga sõita - andke võtmed usaldusväärsele isikule. Kui te teate, et te ei suuda lõpetada - võtke vajalik annus, ülejäänud jätke kuhugi kättesaamatusse kohta.
  • ÕPI ANDMA ESMAABI. Võtke selleks paar tundi aega ja ühel päeval võivad teie oskused päästa teie lähedaste elu. On lihtne õppida, kuidas teha kaudset südamemassaaži, samuti elustamist. Seda tuleks teha enne kiirabi saabumist hingamispuudulikkuse või südameinfarkti korral.
AXL6h8HjAY

VÄLTIMISE HOIATUS.


SEDA EI SOOVITATA KASUTADA ÜKSI. PEAKS OLEMA KEEGI, KES AITAB, KUI TEIL ON HALB ENESETUNNE.

ÄRGE KUNAGI VÕTKE KÜSITAVAID JA TUNDMATUID UIMASTEID

ÄRGE KUNAGI KASUTAGE EGA ILMU UIMASTITE MÕJU ALL AVALIKES KOHTADES!

ÄRGE KUNAGI JUHTIGE AUTOT, MOOTORRATAST VÕI MUUD SÕIDUKIT UIMASTITE MÕJU ALL!

ÄRGE KUNAGI KASUTAGE UIMASTEID VÕÕRASTE INIMESTE SELTSIS!

ÄRGE KUNAGI KASUTAGE UIMASTEID KOOS INIMESTEGA, KES KALDUVAD EBASOBIVALE KÄITUMISELE!

ÄRGE KUNAGI KASUTAGE UIMASTEID AGRESSIIVSES, DEPRESSIIVSES JA MUUS NEGATIIVSES VAIMSE SEISUNDI SEISUNDIS.

ÄRGE KUNAGI KASUTAGE OHTLIKKE UIMASTIKOMBINATSIOONE!

ÄRGE KUNAGI KASUTAGE NARKOOTIKUME, KUI TEIL ON VASTUNÄIDUSTUSED TERVISLIKULE SEISUNDILE.

ÄRGE KUNAGI KASUTAGE NARKOOTIKUME SUURENENUD OHUGA KOHTADES: VEEKOGUDE LÄHEDAL, MAJADE KATUSTEL JA TELKIMISEL

ÄRGE KUNAGI KASUTAGE NARKOOTIKUME ENNE OLULISI SÜNDMUSI JA ÄRITEGEVUST

ÄRGE KUNAGI KASUTAGE NARKOOTIKUME ENNE SPORTIMIST JA VANNIDES, KUS ON OLULINE KOORMUS SÜDAME-VERESOONKONNALE

ÄRGE KUNAGI KASUTAGE NARKOOTIKUME KOHTADES, KUS PUUDUB SIDE, SAMUTI KOHTADES, KUS PÄÄSTETEENISTUSE ON RASKE TEID KÄTTE SAADA

ÄRGE KUNAGI VÄLTIGE HÄDAABI KUTSUMIST NARKOOTIKUMIDE ÜLEDOOSI SEISUNDIS!

FdrfCw20nu


kiirabi kutsumine on äärmine vajadus. Kui te ei kutsu neid tühipalju, siis ei tohiks seda hädaolukorras unarusse jätta.

On vaja helistada kohalikku hädaabi.
  • Hingamispuudulikkus.
  • Südameinfarkt.
  • Krambid.
  • Teadvuse kaotamine.
  • Ohtlikud psüühilised seisundid.
  • Kui on oht kasutajale ja teistele ning te ei saa aidata.
  • Opiaatide üleannustamine teie antidoodi puudumise tõttu .

Niisiis, kui te järgite neid lihtsaid reegleid - teie elus on palju vähem probleeme, mis on seotud narkootikumide kasutamisega. Hoolitsege enda ja oma lähedaste eest.
 
Last edited by a moderator:

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Kuidas lugeda internetiarhiivi andmeid soola kujuliste ainete soovitatava annustamise kohta ? Kas see viitab tervele soolale või ainult seotud amiinivabaasi %-le? Minu jaoks on see mõnikord ebaselge, kuna kasutatakse erinevaid happeid, vababaas:anioon suhe ka veidi varieerub. IMHO on inimeste tervise jaoks väga oluline seda selgitada.
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Ma hoolitsen alati selle eest, et minu reisijate ümber oleks sigarettide suitsetamise ajal.
Tõsiselt öeldes, korralik juhend, aitäh mees.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
257
Reaction score
279
Points
63
soovitan alustada aine nimetusega
millise aine kohta olete huvitatud?
 

bum1esh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 28, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Täname selle teabe eest, see aitab inimesi, kes hakkab varsti ravimeid võtma
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Teoreetiliselt on teil õigus. Aga olgem ausad, kes meist on seda juba teinud kõigi tarbitud ainetega. nt. ma olen siiani ainult 2 reisi teinud puhta istumisega. Ajastus ei olnud kunagi planeeritud, kui ma ei olnud noppinud ja plaanisin kodus tarbida. Keegi ei ole mulle kunagi öelnud, milline on ohutu annus. Xtc tablettide puhul nt ei oska seda keegi öelda, vaid presseja. Riskide vältimine, noh, aga see ei õnnestu alati. OK, ma oskan esmaabi teha ja olen ennast alati sellest teavitanud. kuidas lõpetada või leevendada reisi.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Asjaolu, et keegi või isegi enamik inimesi ei järgi ohutu kasutamise soovitusi, ei tähenda, et selliseid soovitusi ei ole vaja või et neid ei ole vaja kirjutada. Keegi võib arvata või intuitiivselt mõista enamikku neist, kuid siiski mitte järgida. Ja keegi ei vaadanudki selles suunas, ja võib-olla aitab see artikkel ja sellest (nagu ka teistest meie foorumi artiklitest) saadud teadmised kellelegi häda ära hoida või isegi elu päästa. See on hea motivatsioon, nagu ka minu jaoks.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Olen teiega täiesti nõus, et tegemist ei ole kasutute teadmistega. Kuid minu lähenemisviis oleks kõigepealt selgitada, kuidas üksikud ained toimivad (kõik võimalused), kuidas see tuli ja millised sõltuvused võivad tekkida. Just selliste tekstide kaudu nagu see õpetlik tekst sain nende ainete kohta teada. lihtsalt proovi, õigete preparaatidega ei juhtu midagi... see on mõne aine puhul tõsi, aga on ka teisi aineid, mille puhul piisab ühekordsest tarbimisest ilma detailse selgituseta... ja oledki sõltuvuses kinni. Igatahes mulle ei meeldi see kontekst: valmistu hästi ette, siis ei juhtu midagi, ükskõik mida sa võtad. See ei ole lihtsalt nii, kui sa pole kunagi sõltuvusest üle saanud.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Ma mõistan teie seisukohta ja üldiselt toetan seda. Mina näen konteksti mõnevõrra teisiti - valmistage end ette ja te saate riske minimeerida. Artikli lõpus märkis autor, et teil on vähem probleeme, kuid keegi ei väida, et probleeme ei teki üldse või et need on võimatud. See ei ole kindlasti nii. Iga psühhoaktiivne aine on risk - tervis, psüühika, sotsiaalne jne. Ja inimesed peaksid olema võimelised tegema teadliku otsuse ainete kohta, mõistes ja võttes selle eest vastutuse. Võib-olla tasub siinkohal rohkem rõhku panna ebaselguse kõrvaldamisele.
 
Top