Question Üldine pesu kokaiinist, et eemaldada võimalikult palju võltsaineid

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tere, targad inimesed.

Ma olen oma kokaiinitarbimist massiliselt vähendanud ja käin praegu uurimas, mida psühhedeeliline maailm pakub. Minu kontrolli alt väljuvate asjaolude tõttu olen sattunud kokaiinipartiile kolmest erinevast allikast kokku 20g.

Mitte palju, kuid ka ma ei vaja nii palju, nii et ma mõtlesin, et kasutan seda kui võimalust õppida kokaiinist võltsainete välja pesemist (kui ma selle ära rikkun, siis ma ei kaota magamist, kuna ma ei müü ja olen oma kasutamist peaaegu täielikult vähendanud).

Ma leidsin selle: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...onion/threads/cocaine-recrystallisation.4178/
Täpsemalt:

@G.Patton mainib, et see on ainus viis kokaiini puhastamiseks.

Kas see vastab tõele mitmes allikas?

Samuti leidsin selle: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...phenyltetrahydroimidazothiazole-mixtures.375/
(samuti @G.Patton )

Ja see pani mind mõtlema, et ma ei tea, milliseid võltsaineid kasutatakse ühelgi neist pakenditest, mõned on "Boliivia", teised "Kolumbia kookos" jne...

Kas ülaltoodud a/b ekstraheerimine toimiks kõigi nende puhul või ma tõenäoliselt panen selle segi ja teen pigem ühe "grupi" kaupa?
Või alustan ma lihtsa mittepolaarse lahusti pesuseeriaga? Mis on kõige kiirem, lihtsaim võit?

Ma olen kaugel sellest, et ma oleksin mugav teha a/b nagu eespool, nii et uurin seda pikka aega, hankides samal ajal sobivaid seadmeid ja ekstrahente, ma ei soovi maja täis aceooni lõhna või soolhappe poolt põletatud käed. (saada mõned bitid ka, sest ma pean konverteerima 5-MeO-DMT HCL-i vababaasiks, mille ma pean veebruariks tegema, nii et ma olen täielikus õppimisrežiimis).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, ma soovitan teil järgida kokaiini testimise protokolli ja määrata oma kokaiini saasteained. Siis, kui teie toode sisaldab bensokaiini, proparakaiini, lidokaiini, on teie toodet raske puhastada. On ainult kolonnikromatograafia pesemise viis. Kui teie toode on rikutud levamisooliga, on seda palju lihtsam puhastada.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tänan teid selle eest - olen tellinud mõned komplektid ja kasutan seda võimalust, et õppida rohkem sellest, kuidas need asjad on kokku pakitud ja seega, mida ma saan teha, et mõned neist välja lõigata.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ma lihtsalt laiendan seda teemat.
Otsin 1g kokaiini puhastamist. See ei ole täielikult vees lahustuv. Ma tahan välja filtreerida, mis iganes lahustumatu asi siin on. Ma olen nõus sellega, et see 1g C vees lahustatuna jääb selle lõppu.
Ideed?

Mõtlesin, et lahustada suusüstikus, siis suruda läbi vati. Jällegi, ma ei oota, et ei püüa teha täiuslikku puhastust.
Mis te arvate?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Võite lahustada seda külmas vees (umbes 3-4 ml) ja filtreerida. Kofeiin ja osa lidokaiinist on vaevalt lahustuvad külmas vees.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@darkmatter7

Ärge jätke seda vette. See laguneb üsna kiiresti mittepsühhootilisteks molekulideks, nii et kui te ei kasuta seda kõike ühe öö jooksul, siis on teil lõpuks vastik, kasutu vesi
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Hmm. Tundub, et 1 kuu hiljem on 90%-liselt kinni, kuigi...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
PH muutub toatemperatuuril üsna kiiresti, nii et see võib teha valusalt nuusutada, kuid jah, see on huvitav uurimus, aitäh!
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
^ kuna on ainult 1g, peamiselt püütakse vältida ülekandest/filtreerimisest/ jne. tulenevaid kadusid. -- mida nimetatakse? mehaaniline kadu või midagi?

Mul on etanooli ja atsetooni, aga ma ei kavatse vaeva näha veevaba versiooni tegemisega. Nii et arvestades, mis mul on, mis on minu parim variant?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Kas te ei saa lihtsalt kasutada pesemismeetodit atsetooniga, nagu te saate teha amfetamiinsulfaadiga? Ma tean, et see ei eemalda kõike, kui teie kraam on lõigatud mitte kõik see peaks minema kohe prügikasti.. võite muuta vababaasi ammoniaagiga, kuid ka Roel eemaldas kõik asjad, mida nad oleksid võinud lõigata... keema ma mõtlen, teha sama protsessi, kui see on freebase ainult veega saab uuendada maitse veidi, kui see oli lõigatud kofeiini mannitooli või inositool.. personali lõigatud levamisooliga liiki prügi siis parem minna tagasi mees ja lasta tal seedida see kõik lisada üks kord ja vahepeal saada oma raha välja tema rahakotist pluss mõned intressid
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kuna OP ütleb, et " üldine pesu", siis annan teile selle. Destilleeritud vesi. 3x kloroformiga pesu. 1/3 kloro: vee suhe, tugevalt loksutatakse, seejärel kloroform dekanteeritakse/süfoonitakse/eraldatakse. HPLC näitas, et eemaldada levamisool/tetramisool vähemalt 15% kontsentratsioonis. C jääb polaarseks. Teine variatsioon samast dokumendist soovitab veelgi tõhusamat meetodit: destilleeritud polaarne, 3x heksaanipesu, seejärel HCl neutraliseerimine ja 3x ekstraheerimine heksaaniga. HCL mullitatakse läbi, põhjustades sadestumist. aga hei, see kõlab nagu stb defat, , mitte üldine pesu. See eemaldas 15% leva/ tetra ainult teise defatiga. Suur viga on kuumutada seda, sest igasugune suhkur (dekstroos, laktoos, glükoos ECT.) Muutub mitte naeruväärseks taffy, mida on raske eemaldada. Atsetoon on vähem kui ideaalne lahusti, sest A. see seguneb polaarsete ja 2, kokaiin on selles kergelt lahustuv, nii et te kaotate garanteeritult toodet.
 
Top