Question Foorumi väljaviimine clearnetist

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ma mõtlesin, kas oleks hea mõte võõrustada seda foorumit ainult toris, et LE ei saaks jälgida clearwebi servereid ja tuua see suurepärane foorum
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Samuti arvan, et ei ole hea tegutseda clearnetis.
liiga palju tähelepanu valedest allikatest.
clearneti kasutamine Bbad'i varukoopiana, jah, see on hea mõte.
Ma mõtlen, et clearnetis saab ainult lugeda, aga mitte kunagi kirjutada.

Probleem on täna fe nt nad panevad kõik endast oleneva, et selle vastu võidelda. See on 500% enne hetkel. Lihtsalt kirjutada sõna on no-go
nii fuckt up see on. Ma ei ole kontrollinud otsinguribal sõna aga see on magnet vale inimestele
bänner esilehel on ehk hea mõte, et inimesed teaksid, et nad on siin vales kohas selle jaoks, et nad saaksid otsida erinevatest kohtadest . ja redigeerida otsingu seaded sõna jaoks nii, et seal on alati 0 teemat tõsi otsinguriba on ka ehk mitte halb mõte. ei tea, mida te inimesed arvate ?
 
Last edited:

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ma arvan, et see koht peaks olema raskem sõelumine liikmed cuzz iga vana siga võiks lihtsalt registreerida ja hakata ujuma ümber foorumi... hirmutab piss outtame, ma soovin, et mul oleks paremad ettepanekud.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
AITÄH , või vähemalt git lahti vitriini ja minna p2p eskrooni. Bulk Hiina tarnijad peavad olema sõelutud või partnerid või eraldatud peamine sait lihtsalt minu 2cents
 
Top