Klaastooted usa jaoks

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Pärast mitmeid otsinguid on ainus tarnija, kelle olen leidnud Ameerika Ühendriikide jaoks, olnud CONSTANTYLIOUS777. Ma oleksin juba tellinud, kuid ma peaksin tellima tema veebisaidilt ja ma ei tunne end mugavalt, kui mul ei ole eskrooni. On mõned kohalikud ettevõtted, mida ma võiksin proovida, kuid ma näitan oma nägu oleks viimane abinõu. Nii et kui keegi võiks mind suunata tarnijale, oleks see väga teretulnud.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Amazon ja eBay ja Etsy ja 20 muud kohta müüvad iga klaasitükki, mida te võite ette kujutada. Väga väheste eranditega ei ole ükski klaastoode ebaseaduslik. Kui olete mures, et inimesed teavad, et teil on see olemas, hankige see võltsnimega. Kui ostate selle kasutatud kujul üksikisikult eBayst, on see anonüümsem ja te saate hõlpsasti kasutada postkasti ja võltsnime.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Nii et nad ainus kord, kui ma pean tõesti muretsema, on siis, kui ma teen keemilise reaktori uuendamise?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Te peate otsima oma riigi seadusi. Siin on koopia/liide
. Ameerika Ühendriikides on ebaseaduslik omada, valmistada, osta või müüa kolmekaelalist ümarpõhjalist kolbi, teades, kahtlustades või kavatsedes, et kolvi eesmärk on ebaseaduslike või kontrollitavate ainete valmistamine.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nii et ma võiksin teile müüa 2-kaeluselise kolvi, ilma et oleks mul ükskõik, mida te sellega teete, aga 3-kaeluselist, fuck no.
Ma naljatan, tehniliselt on ebaseaduslik müüa kellelegi midagi, kui kahtlustate, et ta võib sellega kuritegu toime panna. Ma ei saaks sulle müüa tassitäit bensiini, kui sa ütleksid, et kavatsed kellegi maja maha põletada.
 
Last edited:

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Okei. Arvan, et ma teen delta 9 siis lol. Kanepi on siin seaduslik, nii et
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Ja enamik kohalikke seadmeid müüakse otse kanepi destillatsioonitoote järgi. Nad on liiga kõrged, et cade 🤣
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Keemia harrastamiseks on palju õigustatud põhjusi. Kõiki neid seadmeid võiks kasutada eeterlike õlide destilleerimiseks, mida müüte taluturul. Hankige see lihtsalt Amazonist või otse Vevorist.
 
Top