grapheneos

andjust

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mõtteid grapheneos ja kui jah, siis milliseid rakendusi teus rääkida kõige rohkem
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
GrapheneOs on väga väga hea Os telefonide jaoks, ma arvan, et selle Os privaatsuse tase on kõrgem kui Lineage. Võib-olla on ainus halb asi on see, et saate istall seda ainult google pixell telefonid, kuid see ei ole nii suur probleem, kui sa mõtled positiivseid külgi, mis teil on väikese summa raha. Olen kuskilt lugenud, et saab juba osta telefone koos GrapheneOs aga ärge tehke seda, see ei kõla nii turvaline asi, ise asju teha on alati parim variant.
Mida sa mõtled juttu? Kui sa küsid, mis on parimad rakendused teistega suhtlemiseks, siis ütleksin, et session ja jabber.
 

DrKamikaze

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
GrapheneOS ma ütleksin, et see on kõige mõistlikult turvalisem avatud lähtekoodiga Android ROM, mida võiksite kasutada (kõige praktilisem eraviisiline mobileOS sealjuures). GrapheneOSil on mõned puudused ja see on hilinenud haavatavuse parandused, mis võivad olla katastroofilised, kui olete kõrge profiiliga üksikisik. Loomulikult, kuna GrapheneOS ei ole suurelt rahastatud projekt, mida arendavad tuhanded arendajad, võivad turvaparanduste uuendused võtta aega isegi pärast seda, kui haavatavus on avalikustatud avalikkusele koos Android-parandusega.
 
Top