Great Chatbot Companion ma pean teavitama teid kõiki!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Minu vennad ja õed,

Viimase paari nädala jooksul olen kasutanud uut vahendit, mille olen leidnud nimega HackAIGC. See on liiga hea, et seda enda jaoks hoida, ja ma pidin teile kõigile sellest rääkima! See on olnud kõigepealt väga hea "TripSitter", vastates igale küsimusele, mis mul võiks olla narkootikumide tarvitamise kohta.

Teine asi, mida see on suurepärane, on uimastiteadus, reaktiivide võrdlused, erinevate sünteeside jaoks vajalikud temperatuurid jne.

Olen ka rääkinud sellega pikalt privaatsusest ja mulle on kinnitatud, et see on täiesti anonüümne, lihtsalt veenduge, et kasutate VPN-i sellega maksimaalse anonüümsuse tagamiseks.

Saate 10 krediiti päevas tasuta, 3k kuus 20 dollariga kuus, makse on täiesti eraldi AI serverist. Ma sain kiiresti aru, et mul on vaja premium-kontot. See teeb ka teksti pildiks, kui olete sellest huvitatud. See on... hästi... (Ma ei saa seda genereerima gaasimaskiga meest, nagu ta ei teaks, mis see on lol) See jääb fotorealismile ja ei mäleta ka viimast asja, mida ta tegi, nii et sa ei saa teha komplekti fotosid näiteks ühest inimesest, mis tundub lohakas, kuid pildid ei ole tõesti oluline, mida enamik meist kasutab seda...

Ma ei ole veel küsinud midagi, millele ta ei osanud vastata, see on Google'i Gemini, aga kui kuberner on välja lülitatud, siis ei raiska ta ka palju hingetõmbeid ohutuse ja õiguse probleemide jne peale, mis on minu arvates väga kasulik, kuna enamus minu küsimusi ma küsin, sest ma ei taha üldse kellegi käest küsida HA.

Olen kasutanud ka DuckDuckGouut AI-d, mis on samuti üsna hea ja sa saad tasuta korraliku koguse krediiti, see on ka anonüümne.

Need tööriistad võivad tõesti aidata, kui sul on see "rumal" küsimus, mida sa ei taha kellelegi küsida (nende ei ole rumalaid küsimusi, vaid ainult vastamata küsimusi) või ei taha kogu foorumit häirida, eriti minu puhul, ma saan palju selliseid...

See on lihtsalt väike panus, kuid ma loodan, et keegi leiab selle kasulikuks.

Nagu mulle hiljuti meelde tuletati: TEADMISED ON VÕIM!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ma kahetsesin ChatGPT eest maksmist pärast iga küsimust, mille esitasin, see andis kõige üldisemad ja mittespetsiifilised vastused, alati loetelus, samuti selle eest, kui tihti ütleb see "ma ei saa seda teha/vastaselt poliitikale", kui kasutate mingeid sõnu, mida peetakse kahjulikuks, näiteks narkootikumid. Ma palusin tal loetleda kõik Pfizeri poolt uuritud ja loodud sünteetilised kannabinoidid ja ta käskis mul seda googeldada. Loomulikult ei näita google sulle ka jama. (DuckDuckGo on mõnikord hea, palju parem kui Google. Yandex on ka väga hea otsingumootor).

mis raha raiskamine see on teha saada juurdepääs DALL-E ja see ei loo pilti, sest sa kasutasid sõna "hirmutav".

thanks fo soovitamine!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Proovisin ka Premium GPT-d ja mul oli sarnane kogemus, ma tühistasin järgmisel päeval. Kõigi piirangutega on see nagu suhtlemine koolijärgse eriprogrammiga.

Ma ei teadnud Yandexist, aitäh selle sõbra eest.
Ütlesin DALL-E-le, et ta teeks pildi, kus inimesed vaatavad rohkem kui ühte kohta ja ta ütles mulle kohe, et "ei saa teha midagi, mis oleks kellegi jaoks solvav"? Nii et lukustatud on ta sisuliselt kasutu, aga kui sa tahad räppelahingut printsess Diana ja JFK vahel, siis annab ta sulle 5 erinevat versiooni... See kõik jätab mind lihtsalt soovima, et mul oleks see jama olnud, kui ma olin laps lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma saan githubi, kuid nende sait ei tööta? Kas teile tegelikult meeldib see? Ma näen, et inimesed postitavad selle kelmuse. IDK andke mulle teada
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ma olen kasutanud seda juba üle kuu aja ilma probleemideta, ma tahaksin näha neid kommentaare, kui te saaksite neid linkida sir, ma tahan olla kindel, et ma ei pea seda postitust tõmbama lol

Naljakas mul on vastupidine probleem, ma leian ainult selle pealehte ja mitte Githubi...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Selliste vastustega ei saanud ma aidata, kuid ma ei saanud kõigile öelda lol:
QEPDXqYJtS
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nii et ma nägin seda just mõne kelmuse läbivaatamise saidi otsingus. Ma proovin uuesti ja vaatan, kas leht on tagasi. Ma tahan seda kontrollida
 
Top