Harmaline

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mõtlesin, et lisan selle TIHKALi kirjed Harmalini kohta, kuna @Frit Buchner soovis seda molekuli uurida.(@Frit Buchner ma loodan, et te loete 150mg ja 200mg kogemuste sissekandeid, enne kui te seda teed alustate...)

#13. HARMALINE

b-CARBOLINE, 3,4-DIHYDRO-7-METHOXY-1-METHYL; 3,4-DIHYDRO-7-METHOXY-1-METHYL-b-CARBOLINE; 3,4-DIHYDROHARMINE; 7-METHOXYHARMALAN; HARMADINE



tihkal13.gif
SÜSTEES: 0,033 g 6-metoksütrüptamiini lahusele 3,5 ml 0,1 N soolhappes lisati 0,011 glükoolaldehüüdi ja segu kuumutati auruvannil 1,5 h. Seejärel muudeti lahus 10 ml 0,5 N NaOH-ga aluseliseks ja ekstraheeriti Et2O-ga pidevekstraktoril. Et2O ekstraktid ühendati, kuivatati tahke KOHi kohal ja lahusti eemaldati vaakumis. Jääk oli õli, mis kristalliseerus ja andis tahke aine, mp 170-175 °C, mis oli arvatavasti 1-hüdroksümetüül-7-metoksü-1,2,3,4-tetrahüdro-b-karboliini hüdraat. Seda töödeldi 2,5 mL 90% H3PO4-ga ja kuumutati auruvannil 2 h. Pärast lahjendamist H2O-ga muudeti see leeliseliseks vesise NaOH-ga ja ekstraheeriti Et2O-ga. Ühendatud ekstraktid eemaldati lahustist vaakumis ja jääk destilleeriti, et saada 0,027 g (72%) kaaluv fraktsioon (bp 120-140 0,001 mm/Hg juures). MS (m/z): Emane ioon -1, vanemioon, 213, 214 (100%, 89%); 198 (29%); 201 (23%); 170 (22%); 173 (19%). IR (cm-1): 817, 832, 916, 1037, 1139, 1172. Harmaliinvesinikkloriiddihüdraat; IR (cm-1): 820, 841, 992, 1022, 1073, 1137.

Harmaliini sulamistemperatuuriga on seotud natuke huvitavat ajalugu. Ilmunud on aruanne, milles kirjeldati Peganum harmala alkaloidi, mis nägi välja nagu harmaliin, kuid mille sulamistemperatuur oli 18 °C liiga kõrge, mistõttu seda peeti isomeeriks ja sellele anti nimi harmadiin. See kõik selgus mõned aastad hiljem, kui täheldati, et avatud sulamistemperatuuri plokil oli harmaliini mp 242-244 °C (koos sublimatsiooni algusega 189 °C juures) ja harmadiini väärtused olid 241-243 °C ja 178 °C. See kõik sai selgeks mõned aastad hiljem, kui täheldati, et harmaliini sulamistemperatuur oli 242-244 °C (koos sublimatsiooni algusega 189 °C juures) ja harmadiini väärtused olid 241-243 °C ja 178 °C. Kapillaartorus sulas harmaliin 256 °C juures ja harmadiin 257 °C juures. Seega on harmadiin nüüd harmaliini sünonüüm.

ANNUSTUS: 150 - 300 mg, suu kaudu.

KASUTAMINE: 5 - 8 tundi

KVALITEETILISED KOMMENTAARID: (100 mg, suukaudselt) "Olen seda kahel korral proovinud, sisuliselt ilma mõjuta."

(150 mg-ga, suukaudselt) "Tunni ja veerandi pärast tekkis kiire mürgistus ja tundsin end veidi ebastabiilsena. Ja natuke tuim. Oli ebatavaline helendumine, minu külgmises nägemises, kui ma pöörasin pea küljele. Kõik oli lihtsalt natuke allapoole. Muusika oli üsna normaalne, kuid mul puudusid kõrgemad sagedused. Isegi kerge toit istus raskelt, ja ma ei olnud liiga näljane (ja ma mäletasin, et pean jälgima, mida ma söön, selle monoamiinioksüdaasi jutuga). Seks oli raske -- ilmselt mõne vähenenud tunnetuse tõttu. Ma tunnen, et see ühend ei ole tõenäoliselt enamiku inimeste jaoks atraktiivne, kuna selle peamised mõjud on mürgistus koos mõtete hägustumisega ja mõningate muusikaliste suhete häiretega."

(175 mg, suukaudselt) "Umbes ühe tunni pärast leidsin end lõdvestumas ja veidi lohakalt. Teise tunni lõpuks olin saavutanud tipptaseme ja viie tunni pärast olin üsna täpselt algtasemel. Tipphetkel oli ilmne kolm häirevaldkonda. Oli ilmselge jälgija -- kui vaatate heledat objekti ja liigutate oma silmi küljele, jääb objekti kujutis nägemisväljast lahkumisel maha ja lahkub vastupidises suunas. Mis puutub kuulmisse, siis tundus, nagu oleksid muusika kõrgemad sagedused nõrgenenud ja madalamad sagedused võimendunud. Ja mis puutetundlikkusse puutub, siis on kindel tuimus. Mul puudus isu ja see vähene, mida ma sõin, ei maitsenud eriti hästi."

(200 mg, suukaudselt) "Umbes kahe tunni pärast mäletan kolme asja. Esimene oli püüd tuua reaalsusesse visuaalne kujutis näost, mis mängis minu silmade suletud kujutlustega. Ma sain suu ja pärast mõningast tööd sain silmad. Siis keskendusin nina peale ja see tuli lõpuks nähtavale, kuid see oli tagurpidi. Teine ja kolmas asi oli kergemini määratletud. Iiveldus ja kõhulahtisus. Õnneks need vaheldusid. See ei ole minu reisi valik."

(300 mg, suukaudselt) "Ma olin psühhoteraapia keskkonnas, nii et seal oli mõningaid soovitusi ja juhtimist, mis mõjutasid minu reaktsioone. Kuid mul on väga raske oma kogemusi uuesti läbi elada, tegelikult ei mäleta ma midagi. Mul on ainult lahtised kujutlused. Seal on üks tüdruk -- mina -- kiriku ees tolmusel teel, mina ise õhtusöömaajal, võtan suurejoonelise altari juures nähtamatust käest vastu Hostia. Ma tunnen, et ma lähen hulluks. Midagi sees. See ei ole ärevus. See ei ole depressioon. See on midagi mõlemast, pluss ärritus ja segadus. Ma olen surnud, kuid pean siiski ellu tagasi tulema. Ma seisan silmitsi oma tegelikkusega, mida ma ei saa aktsepteerida."

(400 mg, suukaudselt) "See on Fluka materjal ja sellel on vastik maitse. Ma tundsin end täiesti liikumatuna ja kõhupuhitusena. Suletud silmadega visuaalid andsid emakeelseid naisi, "orgaanilisi" värve ja kujundeid ning musta panterit! Tahaksin teha DMT-d ja Harmaliini koos, kuid mind heidutab iiveldus."

(500 mg, suukaudselt) "Võtsin pool grammi puhast sünteetilist harmaliini pärast üle päeva kestnud paastumist. Sellest tulenev iiveldus oli pärast oksendamist oluliselt nõrgem. Selle annuse puhul tekkisid intensiivsed ja häirivad nägemishäired ning täielik motoorse koordinatsiooni kokkuvarisemine. Ma suutsin vaevu vannituppa kõndida ja liikusin ohutuse huvides roomates. Jäljed ja kummalised visuaalsed lained häirisid mu nägemist lahtiste silmadega. Suletud silmadega oli eidekeelne kujutlusvõime. Sellel ei olnud mingit sümboolset tähendust, vaid lihtsalt häirivad katkendlikud sekventsid, millel puudus asjakohane teema. Nad jätkasid muutumist nii aeglaselt (võrreldes minu mõttekiirusega), et olid etteaimatavad ja igavad. Kogu selle elamuse vältel ma lihtsalt lebasin lootuses, et see peagi lõpeb. Ei tundunud, nagu oleksin kokku puutunud intrapsüühilise materjaliga, mida väljendati somaatiliste sümptomite kaudu. Pigem tundsin, et ma võitlesin oma füsioloogiliste funktsioonide keemilise häire metaboliseerimisega. Kuigi seanss ei olnud nauditav, olin rahul, et olin end harinud selle ühendi karistusannuse poolt tekitatud mõju kohta."

(2 g Peganum harmala seemnetega, jahvatatud, kapslites) "Ei mingeid mõjusid."

(5 g Peganum harmala seemnetega, jahvatatud, kapslites) "Umbes kell 1:45 oli tinnitus ilmne. Kell 2:00 olid täpsed liigutused problemaatilised ja nüstagm oli märgatav. Kerge iiveldus ja kõhulahtisus, kuid oksendamine puudus. Olin tundlik valguse ja heli suhtes ning tõmbusin pimedasse tuppa. Hallutsinatsioonid olid intensiivsed, kuid ainult suletud silmadega. Need koosnesid esialgu mitmesugustest geomeetrilistest mustritest tumedates värvides, mis muutusid aja jooksul intensiivsemaks. Need kadusid, kui silmad avati. Kuigi lahtine soolestik ja iiveldus olid üsna püsivad läbi reisi esimese osa, ei olnud mul hirmu. Justkui oleks aju "hirmuahelad" välja lülitatud. Geomeetrilised kujundid arenesid konkreetsemateks kujutisteks, inimeste nägud, igasugused filmid, mis mängisid suurel kiirusel, ja loomade kohalolekud, nagu näiteks maod. See oli nagu elav ja intensiivne unenägu, välja arvatud see, et ma mäletasin pärast seda enamikku sellest. Veel ühe tunni pärast muutusid asjad juhitavaks ja ma võisin avalikkuse ette minna. Mu seksuaalkäitumine oli meeldivalt suurenenud ja ma magasin väga hästi."

(7 g Peganum harmala seemnetega, jahvatatud, kapslites) "Väga haige 24 tundi."

(20 g Peganum harmala seemnetega, ekstraktina) "See vastab ilmselt umbes grammile harmala alkaloididele. See oli jahvatatud materjal, mis ekstraheeriti kuuma lahjendatud sidrunimahlaga. Poole tunni jooksul leidsin end nii trippimas kui ka unes. Siis muutusin üsna desorientatsiooniliseks, iiveldama ja südame löögisageduse kiirenemisega. Mul oli tugev tunne, et liigun tagasi, triivin, ja mul oli silmalaugude all nõrku visuaale. Oksendamise tungi ohjeldamine oli pidev probleem. Oleksin võinud üsna kergesti kehast välja minna, kuid olin täiesti ankurdatud iivelduse tõttu. Umbes kolme tunni pärast teadsin, et see on jõudnud haripunkti, ning läksin magama ja kogesin intensiivseid ja kummalisi unenägusid. Kogu see kogemus oli konflikt trippimise ja haiguse vahel. Ma tahan seda rohkem uurida."

(28 g Peganum harmala seemnetega, ekstraktina) "Istusin ühel hilisõhtul ja jõin lonksu haaval teed umbes untsist seemnest, lisades perioodiliselt veel vett ja keetes. See protsess kestis mitu tundi ja kuigi olin harmaliini kohta lugenud, ei teadnud ma päris täpselt, mida oodata. Järsku tabas see mind nagu sein. Väljas hakkas valgeks minema ja kui ma oma pilku nihutasin, keerlesid aknasiluettide ümberringi sebrakujulised heledad ja tumedad triibud. Iga kord, kui ma oma fookust muutsin, värises ja keerles mu vaatevälja, enne kui see rahunes. Sellel visuaalsel efektil oli füüsilisus, mis ei sarnanenud ühegi teise entheogeeni omaga, mida ma olin kogenud. Need olid pigem kaose lained, mis ei paljastanud mingit erilist korda, kui mustrid, mis näitasid suuremat korda aistingutes, ja kutsusid meelt üles taganema aistingute häirivast valdkonnast. Sellega kaasnes tugev kuuldavus. Lamades ja silmad sulgedes jätsin füüsilised sümptomid selja taha ja uurisin elavaid spontaanseid kujutluspilte, mida see seisund esile kutsus. Kahjuks hakkab valgeks minema, mis raskendas häiriva aistingute maailma välja lülitamist. Otsustasin, et edaspidi teen seansse öösel (ja alati vaikses, häirimatus kohas).

"Teine katse tehti samal tasemel. Seekord tuli see väga kiiresti sisse. See tohutu sumin, mille teisel pool on alateadvuse imelised valdkonnad. Kõige meeldejäävamad muljed sellest reisist olid kummalistest loomadest. Kujutasin end ette, kuidas ma keerlesin kummaliste tiivuliste olendite karussellil. Hakkasin end väga halvasti tundma ja pidasin läbirääkimisi, et minna vannituppa ja seista silmitsi paratamatusega -- tühjendada mõlemast avausest samaaegselt. See osutus katartiliseks ja vabastas mind, et kogeda seisundit täielikumalt. Mäletan, kuidas ma reisin džunglisarnastesse kohtadesse, mis olid täis kujutlusi viinapuudest, purskkaevudest ja loomadest. Minutid tundusid tundidena, kui ma nendes ruumides hulkusin. Kuigi sensoorne mõju oli väga häiriv, kui ma üles tõusin, võisin ma suure annuse taseme tõttu hõlpsasti oma keha ignoreerida, kui ma lamasin ja reisisin mõtetes."

TÄHENDUSED JA KOMMENTAAR: Kohe alguses pean ma vabandama, et olen segi ajanud aruanded, milles kasutatakse harmaliini kui ühte kemikaali, aruannetega, milles kasutatakse Peganum harmala seemneid. See on muidugi farmakoloogiline mõttetus, kuna harmaliin on puhas keemiline aine, samas kui P. harmala seemned sisaldavad harmiini ka koos paljude teiste alkaloididega, mis võivad mängida mingit rolli selle psühhofarmakoloogilises profiilis.

Selle kemikaali ja taime mõju käsitlevate teadete segunemisel on siiski mõjuv põhjus. Paljude inimeste arvates on need kaks ainet eranditult monoamiinioksüdaasi inhibiitorid ja need on omavahel asendatavad. Hiljuti lugesin kuskilt internetist järgmist nõuannet: "Kui sa tõesti tahad 'shrooms'iga välja lülituda, võta koos nendega harmaliini või süüria rüü seemneid." See üks lause kehastab mitmeid psühhedeelsete uimastite subkultuuris levinud müüte. Lubage mul proovida seda segast sõlme lahti harutada.

Mõned narkootikumid metaboliseeruvad vajaliku amiinifunktsiooni eemaldamise teel. See deaminatsioon tuleneb ensüümsüsteemi toimest, mida nimetatakse monoamiinioksüdaasiks ehk MAO-ks. Kui see ensüümsüsteem on inhibeeritud, siis hävitatakse ravim vähemal määral ja selle toime on suurem. Ainet, mis kaitseb ravimit selle lagunemise eest, nimetatakse monoamiinioksüdaasi inhibiitoriks ehk MAOI-ks. Selle tulemusena muutuvad mõned ravimid, mis ei näita mingit suukaudset toimet (näiteks DMT), kättesaadavaks, kui oksüdeerivate ensüümide toimimisvõimetuks muutmine toimub inhibiitori abil. See on peatüki Huasca vs. Ayahuasca tuum, kus seda argumenti käsitletakse pikemalt. Kuid on üldine järeldus, et MAOI on iseenesest ilma toimeta ja see ei ole lihtsalt õige. Nad võivad näidata mõningast aktiivsust selles osas, et on palju toiduga saadavaid amiinide, mõned neist üsna mürgised asjad, mis tavaliselt ei häiri meid, kuna meie organismi kaitsevõime suudab neid hävitada. Võtke see kaitse ära ja nad võivad väljendada oma mürgisust. Aga ma tõesti usun, et võib olla keeruline farmakoloogiliste omaduste spekter, mis on pärssivale ravimile omane. Suurel hulgal meie tänapäeval turul olevatest retseptiravimitest on täpselt selline toimemehhanism.

See ongi põhjus, miks on esitatud harmaliini mõju ise ja Peganum harmala seemnete mõju, lihtsalt iseenesest. Nad on üksteisest väga erinevad, kuigi mõlemad võivad olla organismile üsna karmid.

Nüüd sooviksin ma uuesti siseneda kvalitatiivsete kommentaaride režiimi, seekord harmaliini või Peganum harmala kasutamise puhul koos teise ravimiga. Mõnes neist näidetest võeti inhibiitor enne tegelikku trüptamiini, nagu on märgitud ajalises avalduses.

TÄIENDAVAD KVALITATIIVSED KOMMENTAARID:

MIDA DMT-GA

(20 mg harmaliini ja 55 mg DMT-ga) "Kolm tundi ei olnud midagi, ja siis sain teadlikuks mõnest silmad kinni pandud hüpnogoogilisest abstraktsioonist. Tipp oli veidi pikem adrenergilise tõukega mõnevõrra intensiivsem kui see, mida kerged psüühilised mõjud eeldavad. Allakäik oli sama pikalt kestev. See kõik oli kindlasti vähem intensiivne kui DMT suitsetamisel."

(50 mg harmaliiniga, 60 mg DMT-ga [20 min]) "Mõju ei täheldatud, välja arvatud ehk lühiajaline vihje mõningase motoorse aktiivsuse suurenemisele."

(80 mg harmaliini, 40 mg DMT-ga [60 min]) "Oli üsna palju visuaalset aktiivsust. Algus oli peen, kuid langus oli kiire."

(100 mg harmaliini, 120 mg DMT-ga [10 min]) "Alles 80 minutit pärast eksperimenti sai selgeks, et toimusid kesknärvisüsteemi mõjud. Esialgu oli see tunda kui detailide selgus kõigest minu ümber, millele järgnes kerge ajamoonutus. Reaalsuse kaotust ei olnud, kuid suletud silmade kujutlusvõime arenes kiiresti, hiljem muutus see ka avatud silmadega, kuigi vähem intensiivseks. Pildid olid esialgu väga värvilised, mis koosnesid lõputult korduvatest mustritest, mis olid kergelt lainelised, nagu vaataksime läbi kaleidoskoobi. Tähelepanu tahtlik muutmine oli igal ajal võimalik ja kuigi kõnnak oli kergelt mõjutatud, oli võimalik keskendunult sooritada mis tahes ülesannet. Identiteedi või reaalsuse kaotust ei esinenud. Pupilliliigutused ei muutnud minu "nägemise" fookusala, mis oli üllatav. Pilte võis tahtlikult jätta soovitud viisil lahtiste silmadega kõrvale. Muusika muutus kõrvaklappide abil teiseks maailmaks ja "Hearts of Space" albumid muutusid kergesti reisiks, mida võis silmade avamisega katkestada igal soovitud hetkel. Efektid hakkasid taanduma kahe ja poole tunni juures. Erksad värvid ja mustrid olid rahulikul rahulikul moel üle läinud vähem intensiivsetele maastikele. Ühelgi hetkel ei olnud märgatavat amfetamiini lõuatõmblust, hüperaktiivsust või rahutust. Kogu episood oli lõppenud neljatunnise punkti juures, jättes endast maha intensiivse õnne ja hämmastuse tunde. Viie tunni jooksul oli uni kerge, kuid järgnevate 30 tunni jooksul oli minu keskendumisvõime siiski märgatavalt häiritud. Motoorseid probleeme või koordinatsioonihäireid ei esinenud, kuid lühiajaline mälu oli märkimisväärselt häiritud, nõudes tahtlikku keskendumist väikestele asjadele. 38 tunni möödudes tundus mu vaimne seisund olevat taas normaalne. Ainus kriitika, mida ma selle kogemuse kohta võiksin teha, oli see, et ei tundunud olevat mingit sellist läbinägelikkust, mida olin kogenud TMA-2 puhul. See näib siiski olevat psühholoogiliselt väga ohutu kogemus peaaegu igaühe jaoks ja oli väga nauditav."

(150 mg harmaliini, 35 mg DMT-ga [20 minutit]) "Esimesed mõjud ilmnesid 70 minutil, mida iseloomustas kerge mürgistuse tunne, millele järgnesid märkimisväärsed visuaalsed moonutused ja võimetus mõtteid fokuseerida. Kahe tunni jooksul esinesid värvilised mustrid suletud silmadega, kuid pildid vilksatasid teadvuses nii kiiresti, et neid ei olnud võimalik kaaluda ega analüüsida. Tekkis tugev külmatunne, mida oli raske muuta, vaatamata väga soojale soojale soojendavale tekile. Huvitav tähelepanek oli, et ma ei suutnud visuaalselt "kujutada" mõnda soovitud stseeni. Teisisõnu, ma võisin verbaalselt öelda, et tahan visualiseerida metsa või hobust või puud, kuid ühtegi neist esemetest ei olnud võimalik esile tuua. Kiire mõttetulv muutus kiiresti kurnavaks ja tekkis tugev soov vältida kõiki stiimuleid, sealhulgas muusikat, televiisorit või muid helisid. Mõju hakkas vähenema kolme tunni möödudes ja oli sisuliselt kadunud viie tunni möödudes. Ma hakkan jõudma järeldusele, et DMT-l on vähe lunastavaid omadusi. Siiani ei saa seda võrrelda mõistuse ja mõtte selgusega, mis tekib mõne fenetüülamiini ja fenüülisopropüülamiini puhul. See tugev toime 35 milligrammi tasemel viitab sellele, et 150 milligrammi harmaliini annus on MAO blokaatorina väga tõhus."

(150 mg harmaliiniga, 80 mg DMT [20 min]) "Umbes tunni aja pärast tekkis kiiresti algav mürgistus, millega kaasnesid mõned kõhklused ja raskendatud kõndimine. Järgmise poole tunni jooksul tekkisid suletud silmade nägemine koos iivelduse ja tugeva depressiooniga. Ma lülitasin turvalisuse mõttes kõik tuled toas sisse, kuigi mulle ei meeldi eredad tuled. Mõtlesin, et helistan sõbrale, kuid siis mõistsin, et miski ei saa mind sel hetkel rahustada. Intellektuaalselt teadsin, et olen turvaline, kuid psühholoogiliselt valitses ülekaalukas eneseväärtuse kaotus ja meeleheite tunne. See oli ränk ego purustav kogemus, mida oleks võinud diagnoosida psühhoosina, kui psühhiaater oleks olnud kohal. Mõju kestis oodatust kauem, viiendal tunnil toimus järkjärguline tagasipöördumine normaalsusesse ja tund aega hiljem magasin. Hoolimata negatiivsest kogemusest mõistsin järgmisel päeval, et olin vaadanud mitmeid oma elu aspekte erakordselt selgelt ja läbinägelikult ning selle kogemuse tulemusena kavatsen püüda muuta mitmeid neist isiklikest puudustest."

(3 g Peganum harmala seemnete ekstraktiga, 40 mg DMT) "DMT oli märgatavalt efektiivne veidi üle tunni aja pärast sissevõtmist ja saavutas üsna kiiresti tipptaseme. See püsis seal tund aega, seejärel langes. Ma nimetaksin üldist mõju kergeks."

(5 g Peganum harmala seemnete ekstraktiga, 20 mg DMT [0 min]) "Tekkis elujõulisuse ja erutuse tunne, mis ületas ainuüksi selle hulga harmala seemnete mõju."

5-MeO-DMT-ga

(koos 70 mg harmalaga, 10 mg 5-MeO-DMT-ga [0 min]): "Tundsin 18 minutil silmade ümber rõhu muutusi ja kõndimisel tekkis hõljumise tunne. Mul oli tipptase poolteist tundi, tõenäoliselt pluss kolm, ilma visuaalsete, emotsionaalsete, intellektuaalsete, negatiivsete ja positiivsete tunneteta. Väike iiveldus. Ma ei ole kindel, miks ma olen +++, aga ma olen. 2-tunnise punkti juures ma tulen alla. Kolme tunni juures märkasin täielikku muutust, harmaliin hakkas sisse lööma. See kasvas mitme tunni jooksul intensiivsemaks, koos üsna väikese iiveldusega. See oli täielikult samaväärne 300 mg harmaliini üksi, kuid ilma füsioloogilise müra. 12 tunni pärast sain natuke magada koos unenägudega."

(80 mg harmaliini, 10 mg 5-MeO-DMT-ga) "See oli kontseptuaalselt väga aktiivne. Äärmiselt rahuldust pakkuv. Märkimisväärne erinevus harmaliinist üksi või trüptamiinist üksi, millest kumbki ei oleks olnud aktiivne sel viisil suukaudselt võetuna."

(150 mg harmaliini, 25 mg 5-MeO-DMT-ga [60 min]) "Umbes 15 minuti pärast hakkasin tundma 5-MeO-DMT-le iseloomulikku mõju, järk-järgult tekkivat tuntavat tahket, veidi keevat, turbulentset tunnet. Ma hakkasin tundma, et tahaksin oksendada, nii et ma tegin seda, mitu korda. Sisemise tunde lained lähenesid, eemaldades täielikult mu teadvuse füüsilisest maailmast, kuid see ei jõudnud kunagi sellesse punkti nagu siis, kui olen suitsetanud 12 milligrammi 5-MeO-DMT-d üksi. Kogemus oli üsna intensiivne, kuid ma ei tundnud kunagi suurt hirmu. Ma arutlesin teadlikult, kas suitsetada 5-MeO-DMT-d, et murda läbi selle "keskmise" kogemuse tasandi täielikuks transtsendentaalseks seisundiks, nagu ma olin varem kogenud. Kuid keerukus, mida piibu küsimine ja selle suitsetamisega hakkama saamine tekitas, tundus liiga palju, isegi kui sain abi. Ma loobusin sellest ideest.

"Hakkasin "alla" tulema diferentseeritumasse teadvusesse ja esimene asi, mida ma tundsin, oli võimas, agressiivne seksuaalne tunne. Ma ei kandnud mingeid riideid ja ma veetsin pikka aega, üle tunni, vingerdades ringi, lausudes aeg-ajalt ühe või kolme-nelja väga vaenulikku ja/või seksuaalset laadi fraase. Mäletan, et ütlesin, et vihkan oma istujaid (naisterahvas) ja Jumalat, kuid oli üsna selge, et vihkasin just seksuaalset/emalist kujutlust istujast kui midagi, mida ma soovisin ja millest ma tundsin end sõltuvana, samal ajal pahandades, et vajasin midagi, mida mul endal ei olnud. Järgmine etapp leidis mind füüsiliselt rahulikuks ja vaikseks. Lõpuks, pärast nelja tundi, tundsin end uniselt ja mugavalt. Ma sõin hästi ja olin heas tujus.

" Ma ei tunne, et suurema annuse suukaudne võtmine oleks mind tingimata viinud suitsetamisega saavutatud seisundisse, sest algus oli nii, nii aeglane. Ma ei usu, et ma kordan seda kombinatsiooni."

MIT TMPEA

(150 mg harmaliini, 200 mg TMPEA (2,4,5-trimetoksüfenetüülamiini) [20 min]) "40 minutil täheldati väga nõrka perifeerset nägemisvärinat. 80 minutiks ilmnes koordinatsiooni vähenemine ja kõndimine nõudis tavalisest mõnevõrra rohkem tähelepanu. See koordinatsioonihäire suurenes järk-järgult, saavutades haripunkti kolme tunni möödudes. Selleks ajaks ilmnes harmaliinile iseloomulik visuaalne latentsus (pea pööramisel või kiirelt teise suunda vaatamisel väljuvad eelnevad kujutised nägemisväljast mitmelaineliselt liikumisele vastupidises suunas). Mingil ajal ei olnud täheldatavat mõju mõtlemisele ning avatud või suletud silmade kujutluspilti ei olnud, ei koos muusikaga ega ilma muusikata. Viie tunni möödudes ei olnud mõju tuvastatav ja peagi pärast seda saavutati hõlpsasti uni. Kokkuvõttes ei olnud seal midagi, mida ei oleks saanud seletada ainult harmaliiniga.

MESKALIINIGA

(100 mg harmaliini, 60 mg meskaliini (3,4,5-trimetoksüfenetüülamiin) [20 min]) "Kahe tunni pärast olin meeldivas füüsilise lõdvestumise seisundis, peene heaolutundega ja muusika oli minu arvates väga nauditav. Alates sellest kuni neljanda tunnini voolasid mõtted vabalt ja sai selgeks, et sisekaemus oli selle kogemuse oluline osa. Tavaliselt alateadlikud mõtted olid kergesti kättesaadavad. Justkui oleksin saanud jälgida oma mõistuse toimimist, kui faktid kaaluti, et teha järeldusi. Kuuendaks tunniks oli muusika ilu, kõrgemad noodid olid teravad ja selged. Harmaliin on ilmselt ära kulunud. Magada kaheksa tundi, ja järgmine päev oli ilma igasuguste kõrvalmõjudeta. See oli tähelepanuväärne kogemus, TMA taipamine ja MDMA lõõgastumine."

(150 mg harmaliini, 100 mg meskaliiniga [15 min]) "Umbes 45 minutiga tekkis kõhuvalu, millele järgnes kerge iiveldus, mis tekkis aeg-ajalt järgmise kuue tunni jooksul. Tundsin end mugavalt, kuigi umbes kahe tunni möödudes tekkis kerge diskoordinatsioon. Kõndimine ei olnud kunagi probleemiks, kuid nõudis tavapärasest rohkem keskendumist. Värvid televisioonis olid sel hetkel ilmselgelt intensiivsemad ja väga küllastunud ning tekkis mõõdukas fotofoobia. Isegi kaminatuli häiris ja stereot oli kõige parem nautida pimedas. Katsed magada ei õnnestunud enne üheksandat tundi. Ärkamisel tekkis dehüdratsioonitunne, kuid muidu ei olnud mingeid halbu tagajärgi. Hiljem hommikul esines kerge väljaheite lahtisus. Kuna katsed, milles kasutati ainult meskaliini annustes vahemikus 80-120 mg, ei andnud üldse mingeid kesknärvisüsteemi mõjusid, näib selge, et harmaliini MAO blokeeriv toime oli selle kogemuse puhul otsustav.

TÄHELEPANEKUD JA KOMMENTAAR: On üks põnev vastuseta küsimus, mille ma pidin endale veidi aega tagasi esitama. See on küsimus, mis, kui sellele kunagi täpselt vastatakse, võib lihtsalt kogu harmaliini farmakoloogia valdkonna mõnusalt segadusse ajada. Sain väikese koguse dokumenteeritud süüria rüütli seemneid ja olin uudishimulik, et näha oma käes, milline on selle alkaloidisisaldus. See on ju hästi tuntud allikas, mille populaarsus ayahuasca inhibeeriva komponendina kiiresti kasvab. Niisiis jahvatasin mõned neist mürsuga DMF-i ja karbonaadi all, keerasin ekstrakti, lahustasin sellest tilga milliliitris 90:10 tolueen/butanoolis ja tulistasin mikrolitri GCMS-i. Nagu oodatud, oli kaks suurt piiki ja intrigeeriv hajumine väikeste asjade vahel. Esimese spekter oli selgelt harmaliini ja teise harmiini spekter. Kirjandus on õige.

Seejärel, et veidi korrastada ja veenduda absoluutselt suhtelistes retentsiooniaegades, otsustasin käivitada standardid oma referentskogust. Referentsharmiin andis teise piigi identse retentsiooniaja ja MS-spektriga. Alles siis, kui ma süstisin proovi oma referentsharmaliinist, tabas mind üllatus. Siin nägi E. Merck AG, Darmstadt'i kollane kristalliline materjal, mis oli märgistatud harmaliinhüdrokloriidiga, välja, nagu oleks tegemist umbes kahe osa harmaliini ja ühe osa harmiini seguga. Ainult 70% puhtusastmega? Vau.

Meelde tuli kolm seletust. (1) Võib-olla tekkis harmiin minu analüüsis kuidagi harmaliinist. Seega proovisin teist, hiljuti ostetud võrdlusproovi ja see andis ühe piigi. Seega ei olnud tegemist artefaktiga, mis tulenes minu analüüsiprotsessi mingist veidrusest. (2) Võib-olla oli Merck'i proov, mille olin saanud 1960ndate alguses (ja muidugi ei saanud ma kuidagi teada, kui vana see oli, kui ma selle sain), pärit taimsetest allikatest, võib-olla isegi P. harmala ise. Võib-olla olid toonased analüüsivahendid ebapiisavad, et tuvastada ja identifitseerida seda harmiini kogust lisandina. See ei ole mugav, sest need kaks alkaloidi isoleeriti ja eraldati üksteisest esimest korda taimsetest allikatest umbes 150 aastat tagasi. Ma olen kindel, et minu proov ei ole nii vana. Ma ei ole kindel, et isegi E. Merck AG on nii vana. Analüüsivahendid on olnud olemas juba pikka aega. Igatahes, ma kirjutasin neile ja nad vastasid mulle elliptilise kommentaariga, et nende kataloogis ei ole kunagi olnud harmaliini, vaid ainult harmiini. Ja seega ei saaks nad kuidagi teada, mis pudelis on. Loomulikult oleksid nad võinud jagada uurimisproove paljudest asjadest, asjadest, mida nende kataloogis kunagi ei olnud, kuid sellisel viisil vastates on nad vabanenud igasugusest süüst. Ja muidugi ka igasugusest õiguslikust vastutusest. OKEI.

Jääb punkt 3. Võib-olla kaotab harmaliin aastate jooksul spontaanselt ühe vesinikumolekuli ja muutub harmiiniks. Keemiliselt ei ole lihtne asi, millega arvestada, aga mul hakkavad võimalused otsa saama. Mind juhatas kommentaar, mille oli kunagi teinud minu vaikne kangelane Bo Holmstedt Rootsis seoses Banisteria caapi (nüüd tuntud kui Banisteriopsis caapi) iidse taimse materjali proovi analüüsiga. Herbaariproovid, mida ta vaatles, oli kogunud 19. sajandi taimeuurija Richard Spruce Lõuna-Ameerikas Rio Negro piirkonnas ning pärast paar aastat kestnud säilitamist niiskes ja hallituses majas paar miili allpool jõge taasavastati ja saadeti edasi Kewi botaanikamuuseumisse, kus need olid vaikselt puhanud üle saja aasta. Kui Holmstedt neid umbes 30 aastat tagasi töötas, teatas ta, et nende alkaloidide sisaldus oli 0,4%. See oli praktiliselt identne hiljuti kogutud, botaaniliselt kontrollitud Banisteriopsis caapi eksemplariga, mida ta samal ajal analüüsis ja mille alkaloidisisaldus oli 0,5%. Viimane materjal sisaldas, nagu paljud autorid on kirjeldanud, peamisi alkaloide harmiini, harmaliini ja tetrahüdroharmiini. Seevastu kuuse materjali alkaloidide sisaldus koosnes ainult harmiinist. On küsitav, kas Spruce'i poolt 1853. aastal kogutud proovid sisaldasid algselt ainult harmiini või, mis on ehk tõenäolisem, harmaliin ja tetrahüdroharmiin on aja jooksul muutunud keemiliselt stabiilsemaks aromaatseks b-karboliini harmiiniks.

Kuidas saab sellele mõistatusele vastata? Kas panna puhta harmaliini proov koos selle spektraalse identifitseerimisega 50 või 100 aastaks riiulile ja siis uuesti analüüsida? Kes teab, kuid selleks muundamiseks võib olla vaja kuumust või natuke rauast katalüsaatorit või mõnda tundmatut Lõuna-Ameerika hallituse liiki. Kindlasti on teada, et hape soodustab seda oksüdeerumist. Sellele küsimusele tasuks väga vastata, sest osa, võib-olla suur osa inimeste farmakoloogiliste uuringute tulemustest, mis hõlmavad harmaliini kui ainevahetusmürki, võivad olla mõjutatud harmiini kui harmaliini saasteaine iseseisvast toimest.

Kui tõepoolest Peganum harmala kasutamine harmaliini allikana muutub üha populaarsemaks, siis võiks olla abi neile, kellel puuduvad tasakaalud ja kes peavad selle asemel kasutama mahte. Otsustasin teha ekvivalentsustabeli kaalude ja mahtude ja koguste ning laboratooriumi numbrite ja köögi asjade vahel, et leida mõningane järjepidevus kasutatavate botaaniliste ainete mõõtmisel. Ühesõnaga, kui raske on midagi või kui mahukas on see? Minu lähtepunktiks oli kõige sagedamini kasutatav vahend, mida mainitakse pidevalt narkootikume ja narkootikumide tarvitamist käsitlevas ilmalikus ajakirjanduses. See on teelusikas. Kui palju kraami on teelusikas? Kui suur on teelusikas? Mis on teelusikas? Kas see on väike poolkerakujuline metallkauss, mis ripub rõnga küljes, millele on kinnitatud teised eri mõõtmetega kausikad, mida leidub köögis noa- ja korgipaneku sahtlis? Või on see kunstliku käepidemega lusikas, mis lisab teie kohvile suhkrut ja teeb segamist? Kas te kuhjate selle peale kraami või tasandate selle sõrmega tasaseks siludes? Sõnaraamat ütleb, et üks teelusikatäis sisaldab täpselt 1,333 vedelikku drammist. Oi vau! Vaatame järele. Sa avastad, et see on totaalne väljamõeldis, kui loed sõnaraamatu määratlusi drammist: (1) 1,771 grammi, kui kasutad avoirdupois-süsteemi, või (2) 3,887 grammi, kui kasutad apteegisüsteemi. Kuidas mõõdab siis mittefarmatseut, kellel puudub analüütiline kaal ja kes ei tunne kohe avoirdupois versus apteekri sõnavara, soovitud koguse Peganum'i seemneid?

Ma soovitaksin kasutada järgmist skaalat, pidades meeles, et vee puhul saab kaalu hõlpsasti vahetada mahuga, sest vee kaal on võrdne selle mahuga. Mõlemal kaalul, nii vee kui ka rue puhul, on teelusikas see väike poolkerakujuline asi korgipüünise sahtlis, mis on tasandatud:

---- See on vee jaoks ----

1 teelusikatäis vett = 0,16 untsi (5 grammi)

3 teelusikatäit = 1 supilusikatäis = 0,5 untsi (14 grammi)

2 supilusikatäit = 1 unts (28 grammi)

4 supilusikatäit = 1/4 tassi = 2 untsi

16 supilusikatäit = 1 tass = 1/2 pint = 8 untsi

2 tassi = 1 pint = 1 nael

2 pinti = 1 kvart

4 quart = 1 gallon

või, nagu ma olin lapsepõlvesõna õppinud; pint on nael, maailma ümber.

Peate meeles pidama, et sellel mahu asjal on omad lõksud. Kui hakkate kasutama mahumõõtmist selliste asjade puhul nagu seemned või koor või lehed või muud bioloogilised asjad, mis ei ole vee tihedusega, siis on need erineval määral kohevad ja kaalud on väiksemad kui mahud. Rosetta kivi tõlge, mis on siinkohal asjakohane, põhineb asjaolul, et Peganum harmala seemnete tihedus on veidi üle poole vee tihedusest. Ja kuna nad võivad sisaldada 2-6% oma kaalust alkaloide, on kasulikud järgmised võrrandid:

---- See kehtib Süüria rüütli seemnete kohta ----.

1 teelusikatäis rüütli seemneid = 3 grammi = 60-180 mg alkaloide

1 supilusikatäis rüütli seemneid = 9 grammi = 200-600 mg alkaloide.

1 suur (OO) želatiinikapsel jahvatatud ruudi seemnetega = 0,7 grammi = 15-45 mg alkaloide.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aitäh! Ma olen seda varem lugenud ja ma oleksin võinud vanduda, et sealt sain täieliku agonismi jaoks arvväärtuse 125 mg. See oli vist Erowidi kogemusaruanne. Kahjuks oleksin pidanud kontrollima oma 20 yo mälu lugemist harmooniumalkaloidide kohta. Ma arvasin, et nad pärsivad nii MAO A kui ka B, aga ei. Nad on mao-a ja ma vajan mao-b 🤷😓 fenüületüülamiini jaoks. Ma olen kindel, et ma proovin siiski mõnda üksi, kuigi mulle ei meeldi hallutsinogeenid eriti. Kunagi ammu küll, siis kasvatasin maagilisi seeni umbes 5 aastat. Trippimine tundub nüüd nagu mürgitamine.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Jah! Ma just uurisin seda teemat ja see sai enamusele minu küsimustele vastuse. Suur tänu!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
hey liikmed rohkem sünteesi ja kogemusi teiste ravimite (sarnaste) kohta kontrollige
  • pihkal (keemiline armastuslugu)
  • tihkal (jätk)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
need on dr Alexander Shulgini ja Ann Shulgini raamatud,
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ülaltoodud Harmalini tsitaadi sain TiKHalilt
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pihkal = fenüületüülamiinid olen tundnud ja armastanud
Tikal=trüptamiinid, mida olen tundnud ja armastanud
Sisaldab sünteesi- ja kogemusaruandeid enamiku kirjete kohta, mis on internetis tasuta kättesaadavad mitmes kohas, sealhulgas
Pihkal
Tihkal
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mõlemad raamatud on siin BB-s allalaadimiseks:
/resources/pihkal-a-chemical-love-story-books-1-2.70/
/ressursid/tihkal-tihkali-teemalised-tööraamatud-1-2.71/

Kliki "download" üleval paremal ja haara fail otse...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Täna on laisk igav pühapäev, võib-olla võtan 150 mg biokatset. Ma tegin varem 100 mg. See oli see, mida ma ootasin, värvid tundusid eriti elujõulised. Üsna tihe aju udu. See värk fluorestseerib tõesti UV-valguses. Huvitav, kas ma võin seda suitsetada? 🤔 Ma olen varemgi passionlilli suitsetanud. Tegelikud lilled (Passaflora incarnata) Tunne oli täpselt sama. Need on tõesti meeldiv suitsu ka
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Lazy Sunday's on hea eksperimenteerida...
Eile õhtul mängisin MDMA, ketamiini, 2C-B ja DMT-ga. Täna on laisk mitteeksperimenteeriv päev haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Olen seganud neid 100mg/100mg metamfetamiini ja suitsetanud seda fooliumist ning joonud paar õlut. See on natuke karm, suitsu, kuid see on 1000% rohkem psühhedeelne ja eufooriline ☺️ Ma võin kohe suitsetada natuke rohtu
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Fooliumist ei tohiks suitsetada - seda on seostatud mitmete oluliste tervisekahjustustega.
Hankige dab rig või, nagu mina olen teinud, vape mod koos ja RDA, millel on võrgusilma liitmikud. Ärge pange puuvilla RDAP-i ja tasandage võrk nii siledaks kui võimalik, et ei oleks teravaid nurki, ja asetage oma aine sellele.

Töötab hämmastavalt hästi DMT-ga, ei näe, miks see ei võiks töötada millegi muuga, mida on vaja kenasti soojendada.
 
Top