Karmid ained: 3-Me-PVP. Palun vaadake

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Tere, (teave aine kohta). See on äsja sünteesitud pürrolidino-fenoon.
Info aine kohta:
Triviaalne nimetus: 3-metüül-PVP
IUPAC: 1-(-3-methylphenyl)-2-pyrrolidin-1-yl-pentan-1-one
See on nagu alfa-pvp, kuid metüülrühm asub fenüülrõnga 3. süsiniku positsioonil.

See partii on nii palju hullem, mis puudutab kõhedust kurgus. Ma suudan seda vaevu vopeerida metapiibis...

Selle 100% homogeenne, valge kohev pulber. Ja htye on tuntud kõrge puhtusastmega ainete poolest.
Olen proovinud re-x destilleeritud H20-ga, aga ma ei saanud seda tagasi või kristalliseeruda. Ja im väga kogenud seoses re-x. Isegi RC-vendoril oli probleeme selle ümberkristalliseerimisega, kui nad seda sünteesisid.

Ma tahan teha seda vähem karmi...

kemikaalid mul on kodus:

HCl 30%
NaOH
Destilleeritud H20

Klaasist
Re-x tassi
Klaasklaasiklaasid x2
Temperatuurimõõtja
pH-meeter
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Te olete peaaegu valmis tegema A/B , vaja on vaid saada, et naftat, mineraalvedelikku, petrooleetrit või midagi mittepolaarset. Ma ei tea, mis oleks parim. Sa võiksid seda läbi e-küüne / bongi seadistuse ajada ja vaadata, kas see aitab.
1. Saage natuke märjaks ja kontrollige pH-d. See võib olla kaugelt mööda
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Proovin ur vastata esimesena.

Minu idee oli muuta see fo freebase NaOH ja deioniseeritud veega. Ja siis lisada HCl 30%, et muuta see uuesti HCl ja seejärel lisada atsetooni, et see välja kukkuda. Cuz ma ei saa teha HCl gaasi :/

Või pean ma freebase puhastama enne kui ma selle uuesti HCl-ks muudan?
 

MethylAminoNH3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 30, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
pH oli 6-7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Eeldades, et te ei kasutanud tonni vett, tundub see kõrge(liiga põhiline. Ma vaatan, mida ma saan 2 minuti jooksul välja selgitada.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Võite kuumutada HCl+H20 ja kui H2O aurustub, vabaneb HCl. Ei ole eelistatud meetod, kuid seda on tehtud
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma oletan, et alus MÕNESTIK on toatemperatuuril või veidi rohkem vedel ja tõenäoliselt ujuks ja te saaksite selle dekanteerida. Ilma midagi ära võtmata on mul raske uskuda, et neutraliseerimine ja hapestamine põhjustaks netoväärtuse tõusu, iga asi selles lihtsalt teeks mida iganes ja läheks siis tagasi selliseks, nagu ta enne oli. Enam-vähem
Mina raputaksin def. baasi mõne veega kord või kaks üles
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Palun öelge mulle, kuidas on selle ravimi mõju võrreldes teiste püroosidega nagu a-PHP?
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
parim viis oma pürolaine puhastamiseks :

Lahustage minimaalselt 99,9 IPA-s (eelnevalt kuivatatud) ja pange friiserisse -20C juures 6-12h ja filtreerige, saate kõige puhtama püro, mida olete kunagi saanud, võite pesta seda ka kuiva atsetooniga filtrile.
 
Top