Question Kas teil on kahtlusi mefedrooni kohta

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Ma tahan arutada mõningaid asju mefedrooni kohta, ma loodan, et annate mulle oma väärtuslikud 10 minutit

(1) Ma loen 4mmc sünteesi viimase 1-2 kuu jooksul ja olen väga huvitatud 4mmc valmistamisest. Mul ei ole mingit kogemust keemias, kuid ma arvan, et ma saan 80% protsessist aru ja ma arvan, et ma saan selle ära teha, ma leian, et see on lihtne "Madre süntees". Mida te seda sünteesi kohta arvate? Või soovitate midagi muud?
ma vajan lihtsat ja vähem aeganõudvat ja rohkem yeild sünteesi.

(2) 2. asi on ei leia 2b4mp, nii et ma mõtlen teha seda, kuid 4-metüülpropiofenoon on ka ma arvan, et reguleeritud ____ (ma ei ütle riigi nimi, kuid see algab IN ja selle üks suurima rahvaarvuga riik) , sest müüja küsida dokumente "lõppkasutaja sertifikaat EUC" osta seda. Nii et kas te teate, kuidas ma saan 2b4mp või 4-metüülpropiofenooni mitteametlikult?

( Ma tean, et see on rumal, kuid kas meil on siin mõni kolleeg keemik minu kodumaalt?)

(3) Ma mõtlen, et kui ma saan kõik asjad valmis, ma küsin abi mõnelt kogenud keemikult, nagu väike grupp või midagi, kus ma lihtsalt postitan pildi, kui ma saan segadust ja küsin nõu ( ma loodan, et mõned teist on vabatahtlikud selleks).

(4) see ei ole seotud sünteesiga, vaid sellega, kuidas seda tarbida, kus ma elan, inimesed segavad 4mmc koos närimistabakuga (seda nimetatakse rajnigandha), nad segavad seda ja panevad selle suhu ja teevad sülje (sülg), see annab põletustunde keelele, see tundub väga eufooriline ja energiline ja see tunne kestab 30 minutit või midagi, nad sülitavad sülje suust välja ja siis nad kordavad seda uuesti, 1 gramm kestab neil 3-4 korda seda meetodit. Nii et mida te poisid arvate sellest tarbimismeetodist ja millised on teised viisid selle tarbimiseks.


Alright tänu oma aega poisid, loodan, et te poisid aidata mind kommentaar, see on üks parimaid foorum ma kohanud.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Hiinast saate hõlpsasti leida 2B4MP. Müüja maskeerib selle nii, et India toll ei avastaks seda. ei vaja mingeid dokumente.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Tänan, ma ei teadnud, et isegi kui custom avastab selle, kas nad teevad midagi või nad lihtsalt sizz see?
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Te peate maksma väikese summa tollimaksu, tavaliselt paar dollarit kuni kümneid dollareid. Kui te ei maksa, siis ei anta teile pakki kätte ja nad ei hakka pakki kontrollima.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Ma ei suuda leida ühtegi tarnijat, kas teil on mingeid soovitusi?

Ma leidsin 4-metüülpropiofenooni tarnija, kuid see lisaks sünteesile rohkem etappe
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
enamik Hiina müüjatest müüvad kõik 2B4MP, PM
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
BK4 ja MA HCl saate hõlpsasti osta Hiina müüjatelt ilma probleemideta, nad pakuvad tollivormistust ja nad on kaubad relable.

külmasünteesi on väga lihtne teostada, ei ole vaja pidevalt jälgida temperatuuri
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/4-mmc-synthesis.9187/
 
Top