HCL gaasistamise seadistus standardsetest klaastaaratest

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nii et seal ma olin, tegin A/B-ekstraktsiooni. Pärast seda pidin ma tagasi Lewis'i happe juurde minema. Kuna vababaasi vorm on söövitav ja vedel ning lühiajaline. Muidugi, ma võisin sinna sisse kallata 37% soolhapet, kuid see oli mittepolaarne (vm&p naftat) ja vesi soolhappes tähendas, et see ei satu ja mul oleks jäänud polaarne lahus, mis oleks olnud
happesoola, mille kogumiseks oleks vaja rohkem tööd teha. Siin on see, mida ma välja mõtlesin;

Siin on põhiline aparaat. 1000 ml erlenmeyeri kolb, Hcl-happe jaoks. Claiseni adapter oma, et hõlbustada rõhu tasakaalustavat lehter üle selle, mis on 24/40 kuni 19/24 adapter. Claiseni adapteri teisel varrel on vaakumdestillatsiooniseadme 100° ümberpööratav/vaakumport. Teisel pool turn down'i on 24/40 stopper
T7IGvKfjCH
8B7MKPcUEX

Nagu näete, sai lehter küll kek klambrid enne, kui olin valmis. Kuumutusplaati kasutatakse ainult klambri jaoks. Mitte mingil juhul ei saaks ma seda klaasitorni vabalt seisma lasta.
ZcJknLwy34

Voolik tuleb välja 100° pööramise vaakumpordist ja läheb minu vaakumpumba külmalõksu, mis on täidetud H2So4-ga, gaasilise HCL-i kuivatamiseks. Seejärel läheb teine voolik välja freebase konteinerisse. See töötas hästi ja ma õppisin palju.
1. Kui H2So4 tabab HCL-i (aq), siis survestab see kogu kontraktsiooni, sest torustik ja teine mullivann tekitavad mõningast vastupanu. Rõhu kasvades sai trummel rõhku ja kippus ära jooksma (tilkuma üha kiiremini). Vaja oli mõningast pingutust, et hoida seda tilkumas ainult tilk või 2 tilka sekundis. Pidin selle sisse lülitama ja siis kohe maha keerama, aga mitte välja lülitama. rohkem kui üks kord tilgutasin mitu milliliitrit järjest. Mis gaasitas mind sama palju kui RM 😪🤧
2. See vinüültoru ei ole hcl gaasi jaoks hea, oleksin pidanud kasutama lateksist voolikut, mis mul on.
3. Stöhhiomeetria, ma ei suutnud line'ist leida. Iga postitus, mida ma nägin küsides selle konkreetse marsruudi kohta, oli vastuseks " See on ohtlik " ja " sa paned silmad välja!". Ma alustasin 1/1 mool suhe, mis oli peaaegu 3: 1 Hcl: H2So4, sest hcl on 37% ja H2So4 oli 95%. Pärast seda, kui olin H2So4 ära kasutanud, lisasin mitu korda rohkem, kuni ma ei saanud reaktsiooni, kui see tilkus. See kogus oli kaks korda suurem kui ma alustasin. Seega on tasakaalustatud võrrand 2:3 H2So4:HCL. Ma ei ole kindel, mitu liitrit või kuupmeetrit gaasi ma lõpuks tegin, kuid see oli 150 ml 37% või 55ml puhast hcl teoreetilises vesifaasis.
4. Ma seadsin selle akna kõrvale, kust puhus välja kastiventilaator, kuid see oli kohati ikka päris vastik. HCL gaas on raskem kui õhk, nii et see jääb põrandale.
Nii et seal on teil see. Kriitika ja kriitika on teretulnud. Püüan vastata kõigile küsimustele, mis teil võivad olla. Tänan vaatamise eest!
P.S. Ma ei tea ikka veel, miks mu pildid on külg ees. Nad ei olnud ja siis ühel päeval nad olid. Kui keegi teab, kuidas seda parandada, tahaksin teada ka 😉
 
Top