Question Hcl pseudoepheriini ekstraheerimine pillidest...

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile,
Ma vajan abi eksperdilt või healt amatöörilt, sest ma pean tegema puhta Hcl pseudoefedriini ekstraheerimist ravimikarpide pillidest.
Kuid ma leidsin tehnikat sellel saidil, sest minu mandril ei ole tõesti VM&P naftat, kuid mul on kõik teised keemilised ained ( isopropüülalkool , ksüleen, metüületüülketoon).

Ma vajan palun lahendust selle protsessi jaoks
Tänan teid iga vastuse eest
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Selles videos näete, kuidas

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/methamphetamine-from-ephedrine-tablets-via-red-p.88/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Naftat tuntakse paljude teiste nimede all, nagu zippo süütevedelik ja laagrikütus, laternakütus , petrooleeter, valge gaas ja mitmed teised asjad. VM&P tähendab lihtsalt " lakitootjad ja maalijad" see tähendab tavaliselt, et see on üsna puhas kemikaal, kuid see ei tähenda midagi TÕELISELT
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
tänan teid väga frit teie selgituste eest,

mis on õige eeter petrooleumi minu jaoks palun ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See sõltub tõesti sellest, milliste pillidega täpselt alustate ja millist tehnikat kasutate. Naftat näib tähendavat, et te kavatsete hcl-i deprotonida, st a/b või stb ekstraheerimist...? Kasutage seda, mis on saadaval ja kui see ei ole väga puhas, saate seda puhastada, raputades seda jõuliselt veega (eelistatavalt destilleeritud) ja eraldades Aquos-faasi ja visates selle mitu korda ära
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ok, aga üks küsimus, kergemas vedelikus ibu lahustunud ja pse ei lahustunud? Või on see vastupidi?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/ephedrine-extraction-from-pills-methods.2443/post-8578
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Kuidas ma saan sellest tabletist pseudoefedriini ekstraheerida . Paratsetamool 500mg Pseudoefedriini 60mg. Tripolidiin
 

Attachments

  • SGtFszdgro.JPG
    SGtFszdgro.JPG
    2.3 MB · Views: 100
Last edited:

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Sellel veebisaidil on protsess pseph/eph pillidest ekstrakti tabletist väljavõtmiseks
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/ephedrine-extraction-from-pills-methods.2443/
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
BBut kas on hea eraldada ibu ja pse?
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Ma ei tea , ma lähen varsti proovima . mis sa kirjutad "ibu" on adulterans ?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ibupofen, aga ma rea teemat uuesti. Forwrd selle kohta Paracetamol ja see oli teil. Aga mul on ainult ibuprofeen/pseudoefedriin või ASS/pseudoefedriin. Tatsächlich miks ma küsin.
 
Top