Heisenberg, mis on need hullumeelsed biidid BB foorumi videodest?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Iga kord, kui BB foorumi administraatorid lasevad uue video, mis mind tabab, ei ole tegelik süntees, vaid taustamuusika mees. Ma kuradima armastan neid biite, kõiki neid. Ma mängin neid, kui ma keedan kristalli, eriti neid, mis on pärit kõige uuemast D-metamfetamiinist L-viinhappe kaudu. Muusika tuvastamise teenused on täpselt nii nagu alati ja ei tuvasta ühtegi neist. Kas te komponeerite muusikat ise? See oleks hullumeelne!

@HEISENBERG, kas sa võiksid lugusid liikmetega jagada? Ma mõtlen, et sa võid FFmpegiga kogu heliriba videost välja võtta, lõigata ja eraldi renderdada, aga see annab ainult kokkusurutud heli ja helid (nagu valamine) ilmselgelt muusika üle. Ma tahan neid saada FLAC-kvaliteedis. Kui te loosid väljastate, võin ma tõenäoliselt ise faile alla laadida, kui te jagate nimesid, vastasel juhul, kui BB-administraatorid on heliloojad, oleksime tänulikud, kui te jagate FLAC-i.

Tulevikus soovitan teha foorumis rubriigi BB foorumi videote muusika jaoks. Neil on see hullumeelne Breaking Bad vibe. :cool:(y)
 
Top