Question Tere, ma ostsin metamfetamiini#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Nagu Ice oli absoluutselt mingit mõju, ma tundsin magama pärast 5 minutit hästi saatsin proovi test@Energy Control Hispaanias ainus labor, kes jagab dextro & levo pool Meth igaüks teab Levo Meth on ainult tehtud Vicks inhalaator mitte kui ravim vaadata tulemusi sain

Tänan teid#Btcboss2022 sa oled Master keemik.....

Sa oled tõesti Boss.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 64
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 37

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@btcboss2022 scammed you 😅. Ma ütlen alati, et ma teen seda, kuid ma ei teeks isegi metat, kui ma saan seda osta 10 $ / g eest. Ta reageeris oma ratseemilise metamfetamiini kiraalse happega ja tõmbas 42% D-st välja. Ta on päris hästi tuntud petturina. Ma kindlasti ei hakkaks temaga tegelema.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
bruh on ta nii halb müüja
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma lähtun lihtsalt sellest, kui tihti ma näen inimesi tahvlil rääkimas. Ta on põhimõtteliselt teise nimega hiinlane. Ma kahtlen, et on 50% tõenäosus saada temast sirgeks.
Ta oleks võinud siin teha mida iganes ta tahtis. Ta oleks võinud poole D-st, mille ta välja tõmbas, tagasi visata. Ta tegi nii palju vaeva, et see oleks olnud sõna otseses mõttes 0 rohkem tööd, lihtsalt visata see tagasi enne ümberkristalliseerimist. Siis oleks mees võinud midagi tunda ja mitte kahtlustada. Inimeste röövimine on numbrite mäng. Selle mündi teine pool on see, et ta oleks võinud neutraliseerida emalahuse ja isomeerida selle uuesti ja tõmmata 20% rohkem D-d, mis oli jäänud, ja saata mehele mingi 83% L. Tõenäoliselt on põhjus, miks ta ei kasutanud meid, sest esimene pull on raha ja teine on sama ressursi eest ainult 1/2 nii palju väärt. 3. ja 4. saaks efektiivselt kogu D, kuid dimensiooniline tulu teeb selle nii, et seal on koht, mis tavaliselt ei ole 100%, kus vaev ja tulemus tasakaalus. Ma ei oleks üllatunud, kui tema teine konto on eelkäija müüja. MOs on vaste
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Võis off sai neid segi lol nother üks petturite jagu 😄
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ma ei nimetaks btcboss2022 petturiks vähemalt mitte eesmärgipäraselt. Ma tegelikult usun, et ta ausalt püüab, kuid on probleem. Siin foorumis kirjeldatud meetodid on tegelikult meelevaldsed, ütleme, et on juhuse küsimus, milline stereoisomeer kristalliseerub esimesena välja ja seda on moodustunud soolas ülemääraselt. Ühel korral võib olla d- ja järgmisel korral l- ja jah 70-30, et täpselt nii saadakse. Kui sul nüüd pole polarimeetrit, et ise kontrollida optilist pöörlemist (lihtne) siis saad kena kristallid ja kuna siinsed videod ja postitused väidavad alati, et see on ainult d- siis mõtled "Hea! Kristallid! Peab olema d-Meth!".

Sellepärast usun, et on vale nimetada btcboss2022 petturiks, kui ta ei maksa sulle raha tagasi või ei anna kasulikku materjali, siis oleks see midagi muud.

Ja muidugi on ilmselge fakt, et te ei saa osta d-Methi hea kvaliteediga, ütleme 85% või rohkem d- vähem kui 30 €/g ja seda kilogrammide eest. Kuna valmistamise vaev ja kulud on lihtsalt väga suured ja kõik vähem on majanduslikult mõttetu.
Sama kehtib kõigi uimastite kohta, mida sünteesitakse salajastes laborites. Kui omab keemiatehast, noh siis saab seda kõike peaaegu tasuta valmistada, suurepärase kvaliteediga. Seda tõestas 80ndatel Imhausen XTC, parimad MDMA pillid, mis kunagi turul olid.

Kui keegi on huvitatud tegema video või pildiõpetust sellest, kuidas kontrollida (umbes) optilist pöörlemist väga lihtsate, kõigile kättesaadavate vahenditega PM mulle ja ma annan talle, mida ta peab teadma, mul lihtsalt ei ole selleks aega ega närve.

Mulle ei meeldi ka see, et tehakse nägu, et hiinlased on sagedamini petturid kui teised, see ei vasta tõele. Ma leidsin, et hiinlased on üsna ausad ärimehed, ainus puudus on see, et sa ei saa kunagi raha tagasi, sest nad pigem surevad kui annavad saadud raha tagasi. Aga nad on üsna valmis kompenseerima kaupade nii vajalik. Kelmid või lausa vargad ja röövlid on Nigeerias (muidugi) Lõuna-Aafrikas (mitte mustad), kõikides Araabia riikides (mitte-moslemid on alati mäng) ja top on Austraalia (iga kurjategija arvab, et ta on Ned Kelly taassünd).
Nimekiri on täiesti subjektiivne, aga kuna see on minu poolt, siis kuulutatakse see käesolevaga evangeeliumiks ;)
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Tere sõber, tänan teid, et teil on erapooletu vaade Hiina tarnijatele, loodan teha teiega koostööd, kui on võimalus.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ta ikka omab mulle 3500 us (ta pani mind maksma välja eskrooni kui ettemaksu, et osta prekursorit) ja müüs mulle 400 grammi, mis ei teinud midagi, vaid lükkas mind alla... Ma palusin teda kümme korda, et ta tagastaks minu Xmr 3500 us... Ta lihtsalt ignoreeris mind...Sorry sõber Kuidas sa nimetad sellist meest? scammer või legit?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
minu reegel on see, kus on eskrooni suur raha; kui ma teen ainult eskrooni tasuda ja nii tabelid pöördusid selles narkovööndis. No hassles, no exit scam, lase müüja käitub tellimuse järgi. Müüja on sageli rikkam kui ostja ka ja võib olla rahulikum. Seda probleemi mul siin ei ole. Maksa suur BB 5% escrow ja sa said selle tehtud. Ma eeldan, et BB escrow on natuke rohkem ostjate poolel, kui üldse, ma pole vaevalt kuulnud: BB ebaõiglane escrow lahendab. Kas sa?
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
vabandust, kuid see kõlab nagu täielik jama. see segu (71% l-metat + 29% d-metat) on täpne proportsioon p2p-st keedetud metat.
ma usun, et mingil põhjusel ei kasutatud nende eraldamiseks mingit kiraalhapet. kas ekslikult või meelega.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Meth P2P järgi on üsna arhetüüpselt rassemiline, mille d- ja l- Methi jaotus on 50/50% +/- 1-2%, vähemalt see on nii minu kodukandis, aga kui te seda kindlalt teate, siis palun öelge, kuidas te seda teada saate ja kas te olete seda kontrollinud polarimeetri abil?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
kui püüate osta odavaid lahtiseid narkootikume suurtest hapu Hiina tehastest ja nende proxys nagu Vietnam, olete kuritegelikus tsoonis ja enamik puhub teid maha, mis on loogika, nii et näete mind põletada vaestel.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Olen teinud temaga kaks tehingut ja arvan, et ta on väga hea. Lisaks olen näinud sünteesimeetodeid ja lahendusi, mida ta jagas paljudes tehnilistes postitustes. Olen väga tänulik tema panuse eest foorumisse. Ta on võib-olla viimasel ajal kokku puutunud mõne probleemiga. Ka mina ei saa temaga ühendust.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ja tema tehnilised oskused on otsene tõestus sellest, et ta teadis täpselt, mida ta teeb, ja see oli tahtlik trikk
 
View previous replies…

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Jah ma arvan, et Sul on täiesti õigus...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
btcboss on vastupidine tehase täiuslikele narkootikumidele, mida müüakse vestluses laua all, kui nad ei ole kelmuse(tõenäoliselt)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kui te loete tema postitusi, siis on ta väga hästi kursis enantiomeeride eraldamisega. Tõenäoliselt on ta vähemalt sama asjatundlik kui keegi siin saidil. Ma ei ole kuskilt lugenud midagi asjatundlikumat, mis ei olnud sci-hub või Google scholar
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Whple unclean crystals asi teeb salajase täiusliku mulje. Ilmselt on ta teinud head narkoefektid ikka kui poeple osta oma nagu see ja siis äkki saada väljapääsu scammed. Factorys on puhas puhas farmaatsia kuigi nende arvutiga laborid. Keda saab usaldada.
 
Top