abi veevaba ammoniaak

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kas keegi palun postitada parim ja lihtsaim viis teha met veevaba ammoniaagi meetodil ma saan aru, et ma saan ka raputada ja küpsetada on nagu keegi oli nimekiri ja ei tea, mida teha sellega segada seda pudelis ja pärast seda üks plahvatas ja nad mõistsid, et kiisu ei olnud oluline ja raputada ans bake sündis lol ma tean, kuidas saada NH3-ga- ja ma saan, et liitium hoiab ekstra vesinikku, kuid pärast nh3 tegemist ma ei tea praktiliselt täpselt, mida teha, kui ma liiga pean arvama, ma ütleksin, et pillid ammoniaagi ja lisada liitiumi ja teha 3 kihti ja gaasi see välja, kuid idk kindel, isegi kui sa saad kogu teooria praktiline rakendamine on täiesti teine metsaline Ma tean HI meetodit, mis on, kust ma sain ideid, mida ma pean tegema edasi ja mul on olnud paar aastat kolledži keemia ma tõesti tahaksin uuendada mõned kodused asjad jälle väsinud Levo liiga meeles pidada kõik te smarty pants seal lihtsus on peamine teema kõik see, kui võimalik, aitäh teile
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ammoniaak võib tappa teid põhjustada paanika Force vigu ja saada üldine häda muud kui see on hea, kuid kui te peate alustama ultra väike skaala, sest kõik f**** kuni kord selle meetodiga ma ei ole veel näinud kedagi, kes ei ole olnud
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei usu, et teil on olnud paar aastat kõrgkooli keemiaõpinguid. Tegeliku veevaba ammoniaagi kasutamine on raputamise ja küpsetamise meetodil problemaatiline. Ammoniaak on vedel ainult 100 psi või -40°f juures, nii et ammoniaagi saamine plastpudelisse, säilitades ühe neist parameetritest, on keeruline. Seda saab teha, kuid selleks on vaja plaani. Populaarsem on ammooniumsoola eemaldamine leelisega kohapeal
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jah ma olen ma räägin tegelike reaalsete olukordade mitte laboris olukord sa pead olema f****** idioot, et teha, et ma räägin varastada seda või suruda seda ise vähem kui ideaalsetes tingimustes .
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
hämmastavalt che näinud, et seda tehakse miljon korda soda bis pudelis. See murrab mu mõistuse, et pop pudel võib hoida 100 psi aga kuidagi ma näen vedelat pronksi tehtud pop pudelites kogu aeg vedel brange=solvatud elektronid ammoniaagi see saab teha naatriumiga asemel liitium ka. inimesed 2 aastat kolledži keemia nimetavad seda kaskareaktsiooniks. Ammoniaagi varastamine põllumehe käest on ilmselt vähem turvaline kui panga röövimine relvaga farmeritel on kõigil relvad ja nad teavad täpselt mida sa üritad teha ja seal on umbes 25% võimalus, et sa tapad ennast esimesel korral kui sa seda üritad, 10% võimalus, et sind hoitakse relva ees kinni kuni politsei saabub ja 40% võimalus, et sa ei saa isegi seda paska paagist välja ja millegi sobiva sisse varastada. SEE ON KÕIGE OHTLIKUM ASI, MIDA SA KUNAGI TEINUD OLED. Nagu ma juba ütlesin, hangi ammooniumnitraat, sulfaat, kloriid ja pane see pudelisse koos natriumhüdroksiidiga, kui sa ei ole maailma kõige õnnelikum emakurat. Kõrge sa saad varastada, et ammoniaak on tere palju tugevam kui midagi, mida sa saad teha sellega
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Tänapäeval ma ei teeks midagi nii lolli ma kasutaksin otsest hüdrogeenimist pallaadiumi süsiniku peal olla fancy on keeruline aga kõige lihtsam kõige usaldusväärsem on push pull punase ja ma ma ei olnud s******* teie meetodil ma lihtsalt ütlesin kohustuslikku hoiatust, et kask on ohtlikum kui see peaks olema olgem nii ma olen saanud koos täis ammoniaaki laboris enne ja ma ütlen, et see on seal üles koos fluoriga ja jah üks poti kask või raputada ja küpsetada tuli massiliselt kasutada, kui Ma olin esmakursuslane kolledžis nii mõnda aega tagasi see on olnud umbes me kolisime soda pudelid tulekustutid spetsiaalsete tööriistadega, et oleks võimalik jõuda ja ventileerida, kuid kus ma elan sa ei saa nitraat oma külmapakendis ainult karbamiidi ja kogu mõte ühe osa oli mugavus ma naudin 1 arutavad keemia koos reaalse maailma keemia koos järgides juhiseid skript Kitty keemia cuz Jumal teab ma olen teinud kõike, mida sa ei tohiks kunagi teha, kuid võib-olla kõik ei ole nii loll nagu mina
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
36
Points
18
Ma tean õigesti? Inimesed teevad mõnikord kõige hullumeelsemat ja dangrroosemat jama, ja kui neil ei juhtu kriitiline õnnetus, siis kõik teised võtavad seda lihtsalt kui tõestust ja jooksevad sellega edasi! Ma tegin mõnikord süüa koos ühe tüübiga, kes nõudis, et kõik, mida me tegime, oleks hüdrogeenitud tema tulekustuti seadme abil. Sama kuradi 1970ndatest või midagi sellist. Kohe, kui me keetmisega alustasime, keeras ta ventiili ülalt lahti, tilgutas paar rusikatäit kivisoola sisse, valas väävelhapet sisse, keeras ventiili tagasi, keeras selle kinni, siis läks ta välja telefoniposti juurde ja, hoides seda vana perset asja ülevalt ringi jooksvast rõngast kinni, lõi selle vastu posti külge, tehes küljele suure mõlgi. Ei tea, miks, selle kuradi asja peal oli rõhuandur! Siis tuli ta tagasi ja pani kustuti nurka ning pööras siis oma tähelepanu sellele, mida käimasoleva süntesaatoriga veel teha tuli. See ärritas mind kuradima, sest alati, kui ma valmistasin või tegin midagi, mis võis mind vangla bussiga sõidutada, olin ma alati vait, valvasin ja kuulasin kõiki helisid, mis võiksid viidata sellele, et on probleem... Põhimõtteliselt lihtsalt närviline ja ärev, aga enamik inimesi ei saanud seda aru. Siiski tegi see mind natuke närviliseks. Ja iga kuradi kord unustasin ma selle kuradi kustuti, kui ma töötasin, ja iga kuradi kord sai see mind.... Ma töötasin vaikselt, oma väikeses maailmas, kui äkki "KLAAANG!!!!" paiskus selle tulekustuti küljest välja mõlk ja ehmatas mind kuradima!!!!. Kui mul oli KÕIK käes, siis tavaliselt lasin selle maha, sest niipea kui see e
Went off ny ass was LITERRALY 3 steps towards the door!!!! Ja siis iga kord karjus see tagumik: "Gaas on valmis!!!" Nagu me oleksime kurat pidanud seda ootama või midagi!!!! Jumal, ta kuradi vihastas mind! Ja ma olin AINULT hirmul, et see kuradi ema plahvatab!!! See juhtus umbes 5 korda ja siis ma keeldusin temaga enam töötamast. Lol
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ma lihtsalt segan ammooniumnitraati ja naatriumhüdroksiidi ütleme gaasikannus voolikuga mõnda kiisu ja seejärel konteinerisse kuiva jääga
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ma ei otsi, et alustada kaasahaaravat eksistentsiaalset teoreetilist vestlust lol ma arvasin, et ma olin juba oma tagumikku, kuid see läheb siit hullemaks huh lol o noh, te saate täiesti näha, et kogu selle juured algasid alkeemiast ja selle mõju on tänaseni elus lol no offence ma jooksen ringi ja valan seda paska tänavatel inimestele, kes on narkomaanid, kes ei hooli vähimalgi määral. Ma lihtsalt ausalt öeldes püüan leida teostatav viis, kuidas tulla üles maailma ja see on vaevalt kasumlik teha HI meetod ja ma tegelikult on mulle mõned pallaadiumiga kaetud plaadid, kuid see tundub nagu pikk pime tee headel päevadel olen teinud lämmastikhapet minu vannitoas külmapakendite ja miriatic ja ma ei taha lõpuks hunnik Levo fucj et imeväel perse shit polar puhas on tagasi, kuid sa pead tellida seda ja inimesed, kes osalevad smurfing piisavalt kastid läheb redonkulous ei taha lisada veelgi rohkem, et ja ma ei tee piisavalt raha, et hardley teha fuck idk sa ütle mulle ja ma lihtsalt tahtsin teada, mida teha, kui mul on veevaba ammoniaak ma saan minna leida seda kuskilt mujalt ausalt öeldes lihtsalt lootsin rohkem praktiline selgitus välja navigatsiooni hunnik fuck ass viide materjali ma oleks kusagil hästi ventileeritud prob isemoodi suitsujuure kui võimalik see ei võta aga nagu Oz kaks kasti niikuinii isegi kui ma pidin väike partii palju väikseid partiisid, mis on hea ka
 
Top