HELP! lõpetasin oma mikroskaala MDMA partii uue PMK-ga, kuid ei lõhna korralikult, whta ive tegi valesti?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
nii, järgnesid kõik sammud, kõik oli väga väga hea, samm-sammult edukalt... viimane samm, kristalliseerumine destilleerimise teel-(aurustada IPA / ksüleen HCL-ga) , kristallid tulid üles, kleepusid põhja, kuid väga väga väga pruunid... siis kui lasin aurustuda, proovisin pesta atsetooniga , ja ainult väike pruun värvus läks ära, aga suur probleem on lõhn...ei lõhna safrooli järgi, tegelikult lõhnab nagu ksüleen, ainult mõni , aga lõhnab nagu ksüleen...

kristallid panin kuumutatud IPA-s küllastunud, et näha, millise suurusega kristallid saan homme , pean ütlema, et sulamistemperatuur on õige 100% , ja yiels oli TÄPSELT nagu vanas roodiumi retseptis kirjeldatud, kõik oli TÄPSELT , välja arvatud lõhn ja värvus.

ma pean ütlema, et uus pmk , vaha üks ei anna kunagi täiuslik kollane selge õli nagu vana, see uus KETONE on pruun...proovitud kõik puhastada, kuid tundub, et selle lihtsalt tumepruun iseenesest, nii et ma oletan, et väga pruunid kristallid on ok ...kuid PALUN!!! AITSE MULLE TEMA LÕHUTUSEGA, on midagi, mida ma ei märganud? kuidas saab vabaneda ksüleenist? lihtsalt aurustamisest ei piisa?

tnx ette
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kuivatamine ja ümberkristallisatsioon aitab teoorias. Kas u on foto?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

proovitud kõik , kuivatatud korralikult , isegi vaakumis kaltsiumkloriidiga ja ümberkristalliseeritud pärast pesemist keevas atsetoonis...ja midagi.... ma oletan, et peab olema see uus vaha .... see lõhnab nagu "kommi" ainult pärast muundamist MDP2P on kerge sassis lõhn....
 

gyq0514

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hey bro im üritab mängida mdma'ga
ma saan pmk Hiinast, kuid im lihtsalt ei ole kindel, millist peaksin saama
Kas sa pls jagada mulle cas number uue pmk youve kasutatud ?
Tänan teid nii palju !
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
kõik theactual CAS töötab... ma vastasin teile privaatsõnumi u saatis mulle
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Puhastamiseks võite kasutada bisulfiidi adukti, me postitame video, kuidas seda teha.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
lõpptoode on väga hea, tegi TLC , bur probleem on väga tume colur tulemus...ei ole tingitud lisandite kohta vt...atsetooni pesemine ei midagi.... ja lõhn küsimus sai fikseeritud pärast ümberkristalliseerimine küllastunud vees.
loodan, et see sinu poolt mainitud süsteem aitab värvi osas , minu kristall on peaaegu must, kuid puhtuselt täiuslik.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
kas te võiksite mulle öelda, kuidas te oma kristalliseerumise tegite, palun?
 
Top