Appi! Minu D-Meth läheb imelikuks!!!

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Juhtisin vesinikkloriidigaasi läbi D-metaani ja atsetooni segu ja sain läikiva pulbri.
See erineb vesinikkloriidipulbrist. See on nagu väga peenike "jää"!
Ma tahan saada metüülhüdrokloriidi, siis lahustada hüdrokloriidi ja ümberkristalliseerida, et saada suuri kristalle!
Aga ma ei tea, mida ma valesti tegin?
Kas ma võin nüüd seda peent jääd vees lahustada ja ümberkristalliseerida?
Või pean ma selle lahustama ja lisama FB õli saamiseks naatriumhüdroksiidi ja siis uuesti tegema?
Oh jumal, keegi palun öelge mulle, mida teha!!!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kas saate näidata toote fotot ja avaldada sünteesimeetodit? Foorumis on avaldatud kristalliseerumismeetodid erinevates lahustites, sealhulgas veekristalliseerumine. Kuid parem on kõigepealt saada pulber, et seda ümberkristalliseerida.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tere härra, ma tahan lihtsalt teada, kas "ICE" saab otse lahustada ja ümberkristalliseerida lahustiga?
Või pean ma õli ekstraheerimiseks kasutama leelist? Siis teha vesinikkloriidigaasi, et saada metamfetamiinvesinikkloriidi ja seejärel kristalliseerida see suurteks kristallideks?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tere härrad, tegin sama meetodit kaks korda ja sain erinevaid tulemusi!
Esimene vasakul on hüdrokloriid, ma tean, et seda saab lahustada teatud osakaaluga lahustis ja ümberkristalliseerida!
Teine on sama meetodiga, see on pigem kristall!
Ma tahan teada, kas teist saab lahustada lahustis ja siis aurustada lahustit, et saada suuri kristalle???
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
-
 

Attachments

  • C6tjaoRqn3.png
    C6tjaoRqn3.png
    3.4 MB · Views: 29
Top