Aidake teha mda

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Tere sõbrad ütleme, et mul on safrooli õli ma tahaksin teada, kuidas ma saan lähemale mda ..ilma, et mul oleks liiga palju keemilisi seadmeid . mul on vaakumpump ja suletud roostevabast terasest toru ..aga mul ei ole laborit see oleks rohkem garaažiprojekt ! ! Sooviksin võimalikult lihtsat teed, tulemus oleks mda ...ei ole oluline kristallide suurus tegelikult võib tulemus olla pulbrina kui seda on lihtsam teha !!! palun seletage võimalikult lihtsalt arusaadavalt minu teadmised on põhilised või ei ole!!!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Selleks on vaja piisavalt klaastaara ja kemikaale.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
jah, ma saan tooteid ja prille kergesti kätte !!! Tahaksin teada, mis oleks kiireim viis olles noob teemal ja töötades garaažis!!!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Okei kena, nii et soovite muuta safrooliõli mda, protsess ei ole nii raske, kuid on ohtlik, sest mürgine sünteesiprotsessi.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Niisiis, valage kolbi olete safrooli õli, teises kolbi segada NaOH (ma olen tegelikult ei ole aimu, kui palju õli te, et teada, kui palju lisada cautistic sooda, peate teadma, kui palju milers teil on õli ja jagada 2, märksõna matemaatika). Pärast seda, kui olete valanud NaOH-i, lisage vesi (nüüd peate suurendama cautistic soda kogust 2). Nüüd valasite vett, segage, kuni lahustub, lisage õli, mida olete leeliselise segu, segage, ja teil on vaja kuumutada teid õli koos seguga 65 * C kraadi, pärast seda, kui näete, et topper kiht ilmus, lõpetage kuumutamine, nüüd oodake, kuni segu jahtub toatemperatuurini, pärast seda, kui see jahtub, võite eraldada topper kihi, kasutades süstalt lisada keeduklaasi, oodake 4-7 tundi kristalliseerumiseks, pärast kristalliseerumist lisage 50ml isopropüülalkoholi, kuumutage umbes sama 65*C kraadi, pärast kristallide lahustumist võite lõpetada segamine ja kuumutamine, oodake, kuni see jahtub toatemperatuurini, 6 või 7 tunni jooksul ilmuvad kristallid, kontrollige pH-d, kui see ei ole 5, tehke pH-segu, lisage 50ml atsetooni ja ja 2ml vesikloorhapet, nüüd võite lisada süstlaga te pH-segu ja samal ajal segada, kui pH on 5, võite filtreerida ja lasta mda kuivada.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Safrooliõlist tuleb valmistada MDP2P ja seejärel redutseerida seda siin kirjeldatud viisil, kuid ilma nitrometaanita. Te saate MDA.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Chemistrydude
sõber tänan teid väga see on kõige lihtsam süntees, mida ma olen kunagi näinud ... Ma loodan, et see toimib, ma prooviksin ..tulemus oleks rohkem terasid kui kristallid õige?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Jah, kuid mõju on vähem võimekas kui MDA turgudel.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
See ei ole MDA sünteesi juhend. Saate 1-(3,4-metüleendioksüfenüül)-2-kloropropaani või segu 3-kloropropaani isomeeriga. @Tonojogo
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Jah, kuid see on nagu MDMA või MDA.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sellel ainel ei ole psühhoaktiivset mõju, ma olen peaaegu kindel. Puudub aminorühm, millel on afiinsus retseptorite suhtes.
 
Top