abi vaja Ma loodan, et mul on lubatud siia postitada uus foorumlane

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Põhimõtteliselt on mul 10g- 7abf ja üks kilo maasikavaba ma üritan teha k2 vürtsi oma frends, kes saavad pidevalt rip of
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u vajate näpunäiteid, kuidas pihustada ainet lehtedele?
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
jah ive sai 10 grammi 7abf aga ei tea kuidas teha pihustust lehtede jaoks, ja kas sellest piisab 1 kilo maasikalehtede jaoks? tia
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Kas olete proovinud kunagi selge või sarnane? peaks aitama teil saada seda lehte pärast segamist keemiat.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
See sõltub aine ja teie tarbija kvaliteedist. Selle tõttu valitakse annus. 10g kuni 1 kg kellegi jaoks võib olla nõrk. Lehtede leotamiseks on vaja alkoholi.
 
Last edited by a moderator:

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Kuidas 7abf üldse tegelikult töötab. See on halvim keemia iv kunagi tegelenud ja see ei saa teid tegelikult kõrgele. Ma istun tööl, mida ma ei saa liigutada, sest see oli pärast keeldu. Kuidas ma murda see maha ..iv kasutatud 4 lahustid, kuid see ei ole hea kõik 4. Ka ma kasutan kui mul on head kemid ( 5cl või 6cl) I grammi kohta 3 zip... ja üles. Ma tavaliselt saan 40lbs leht korraga segada
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Ma unustasin, et tahtsin teile kõigile näidata pilti 7abf, mille ma sain. See on lihtsalt kurb. Paistab rohkem nagu riisilill. Smh
 

Attachments

  • Fmoi12a0wW.png
    Fmoi12a0wW.png
    2.3 MB · Views: 539
  • ZedNWUpaiD.jpg
    ZedNWUpaiD.jpg
    1.2 MB · Views: 475
  • NGYogLQ1Jb.jpg
    NGYogLQ1Jb.jpg
    754.1 KB · Views: 486

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ei ole leidnud ühtegi head keemiat pärast keelustamist. Kui teie praegune ühendus ei ole "uus hea sitt" inimesed sayin nad ei ole ka. Kaotasin nii palju raha, kui ma oleksin vegas nad andsid mulle penthouse comp nädalaks!
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
MITTE KASU testib hea. selle kõik prügi. see sait on hunnik ppl vaatab ja mitte palju keemik tegelikult midagi teha. I havent ei ole suutnud midagi teha...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kas see on ümberkristalliseerimise katse või mis? Rääkige meile üksikasjad, me püüame aidata sellega.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Jah, kaotatud rahasumma on tohutu, ma olen kulutanud ilmselt umbes 22 000 USD praegu, püüdes leida uut usaldusväärset allikat oma inimestele, nüüd olen ma ilma rahata. Ma läksin kõik sisse, püüdes minu jaoks ellu jääda. Viimane asi, mida ma tellisin, oli laps ja ma sain ainult ühe osa lapsest teine osa võeti postkontoris pettuse eest postikulude eest ja nüüd olen lihtsalt kruvitud
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
No ma jagasin selle kemikaali mitmeks eri osaks, et ma saaksin seda proovida erinevate lahustitega Ma kasutasin kõiki mulle kättesaadavaid lahusteid, välja arvatud eetrit. Ükski lahustitest ei lagundaks seda kemikaali ( välimuselt) ilma palju tööd tegemata, nii et pärast selle aurustumist oleks mul veel kõik see alles jäänud, nii et see ei saanud seda kunagi tõesti 100%
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Tundub, et see oleks täielikult lahustunud ja siis kõik see kraam, mis seal pannil oli, jääks põhja peale selle aurustumist, nii et te teate, ma ei usu, et see üldse midagi on mõned inimesed ütlevad, et see töötab ühel retseptoril blah blah blah blah aga ma tõesti ausalt arvan, et see on lihtsalt kooki tainas riisijahu midagi sellist ma ei usu, et see on midagi muud kui võltsing
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Jah. Ma proovisin everclear'i, atsetooni 100% ja Ethel alkoholi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kui see ei lahustunud milleski, on see tõenäoliselt prügi. Hiina oli piiratud isegi vahepealsete, kui te võtate reaktiivid Hiinas, siis ainult täieliku sünteesi tsükli jaoks.
 
Last edited by a moderator:

goodrc9

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
võite proovida 6fa pulbrit, mis on tugevam kui 7abf
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Kas on parem, kui pihustada seda damiana/mulleini lehtedele
 
Top