Abi : Nitrostüreen > 2C-H > 2C-B

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Noh Tere tulemast, inimesed! Paljudel foorumitel on palju infot ja vestlusi ja lõdvalt usaldusväärseid sünteese, mis arutavad 2 konkreetse reaktiivi kasutamist, kuid mul on vaja midagi objektiivset.

Ma otsin seda "kuldstandardi" sünteesi, millega kõigil on edu, kasutades naatriumborhüdriidi ja vaskkloriidi.

Kas ma võin üsna lihtsalt järgida
BBexperdi juhtimist tema videost, mis puudutab amf- reduktiivset aminatsiooni? (NaBH4 +CuCl2 kasutamist kirjeldav), kuid kasuta selle asemel 2,5 DMNS-i asendajana pN2P> amfetamiini.
Kas selle korraldusega saavutatakse korralik tõhus redutseerimine
2,5 dimetoksüNS> 2C-H? mis puudutab protseduure ja lahusteid)?

millised lahusti(d) on siinkohal parim(ad)? Mõned ütlevad, et veevaba. Mõned on vesi ja alkohol. Mõned ütlevad, et mitte metanooli. Saate aru, kus ma siin olen. Internet vajab kindlat praktilist tööd.

Seal on hulgaliselt sünteesi "vähendavaid " argumente. "Või ma proovisin seda ja sain seda. See võib töötada, kuid". Ja nii edasi.
objektiivne? Ei.
Võiksni olla nii õnnistatud, et kuulda sosinat" mis on "kuldne standard", mida Jeesus suudleb, mida Buddha süntesaator hellitab? "
(Palun, ei süntesaatorite molested by Moroni siin palun. )
Ma sain sellest juba piisavalt. ;)

palju armastust inimesed.
teie panus oleks tänuga kinni peetud.

hoolitsege,
JesusTits.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
beeta nitrostüreenid on palju erinevamad, et vähendada näiteks alumiiniumamalgaami lihtsalt ei tööta (ma luban... mitte sama meetodiga nagu p2np puhul vähemalt) tou võib proovida NaBH4/Cu++, kuid palun tehke seda pisikeses mastaabis, et mitte raisata, kuna mul ei ole põhjust uskuda, et see peaks hästi toimima. Minu parim soovitus on, et sa saad RedAl (naatrium bismetoksüetoksü-alumiiniumhüdriid), mis tuleb 65-70% suspensioonina tolueenis ja ei ole pürofoorselt, teine võimalus on LiAlH4 klassikaline tee. Palju õnne ja olge ohutu!
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
mis on Amberlight? Ioonivahetusvaigud on ilmselt naatriumborohüdriidiga impregneerituna selles reduktsioonis tõhusad, kuid jällegi teabe vähesus. Kas te arvate, et mugavus tõstaks kulmud saab kasutada, kuid ma kuulen väga vähe sellest.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
amberlyst te mõtlete?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3

Amberlite® IRA-400 kloriidi kujul


https://www.sigmaaldrich.com/MX/es/search/60177-39-1?focus=products&page=1&perpage=30&sort=relevance&term=60177-39-1&type=cas_number
Ma postitan mõned katsed. See on päris kuradi lahe. Kui see töötab
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Iv

Ma olen soovinud samu vastuseid ise loodetavasti vastab keegi, kellel on veidi rohkem teadmisi selle sünteesi kohta
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
kontrollige madalamat teemat.... V V V V
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Raske uskuda, et selle kohta on nii palju teavet, kuid mitte ükski neist ei jõua heale järeldusele, kas nikkelkloriidi reklaamiv tagumik, peab vestluse ära rikkuma või nad lihtsalt ei jõua järeldusele. Kui keegi postitab uuringu, peab keegi selle kohta midagi väitma, nii et see teeb tõesti raske öelda, mis siin töötab.
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ma tean, et minuga on sama, ma olen kõikjalt otsinud sünteesi, milles kasutatakse NaBH4 ja cucl2, kuid ei suuda leida midagi konkreetset, mida keegi oleks teinud
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Miks mitte järgida Shulginit täpselt? LiAlH muredele?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
LAH-le ei ole juurdepääsu
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
RedAl või ma ei saa reccomendata midagi muud, mis võiks tuua edu (kõrgsurve H2 ja Pd/C, kuid see on väikestele laboritele kättesaamatu ja palju ohtlikum)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
on Vogel'i raamatus üks protseduur, mida ma edukalt järgisin. Palju õnne!

P.S. püüdke ennast mitte põlema panna...
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Palju hinnatud. See on kena skaleeritav reduktsioon, mis on nii mugav, et see on peaaegu liiga hea, et olla tõsi. Mõtlesin id jagada, sest minu jaoks on see uudne. Vähemalt minu jaoks. See on esimene, mida ma olen leidnud allikas, mis arutab Al & Cu. Kui see aitab ühte inimest, pärast vaevarikkaid tunde kammimine niidid vähem mürgine, vähem ohtlik, tõhus ja skaleeritav nitrostüreeni vähendamine, siis minu töö on tehtud. Mul pole aimugi, kes see inimene võiks olla....... Loodetavasti mitte keegi, kes on liiga " spontaanne" . hehe ;).
 
Top