Question Abi A-PHP sünteesi puhul

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hei poisid, ma loodan, et kõik on korras !

Kas keegi saab mind aidata A-PHP sünteesi puhul? Inimesed ütlevad, et seda on väga lihtne teha A-PVP sünteesi kaudu.

Mul on tarnija juba tehtud 2-brom-1-fenüülheksan-1-oon, pürrolidiin, etüülatsetaat ja soolhape

Kas ma peaksin järgima ainult A-PVP-sünteesi aminatsiooni?

Võite mind vabalt aidata, me peaksime koos kasvama 🙏
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.mul on vaja ka PRODUKTSIOONI A-php kas teil on koostisainete retsept?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Ma võin erilise hoolega aidata teil mõista mõtteid, näidata, mida osta, ja aidata kogu sünteesi (teil on vaja osta heksanofenooni, halogenaat, aminaat) tasuliselt muidugi, kuid peaks ütlema everythink thry vaja on foorumis juba :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.aga see ei ole lihtsalt, et ma pean ostma kõik muu on, kuidas toota, saata koostisosade loetelu kokku siis aidata mind tootmises
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Osta Hexanophenone, Bromine, Pyrrolidine, Strong stirier (3600rpm) ja hotplate see, naatriumtiosulfaat, naatriumkarbonaat, etüülatsetaat, 2L kolb ja kondensaator ja soolhape, atsetoon, isopropanool selle kõik, mida vajate, rohkem abi saate wrime mind messege kuid minu makstud on väärtuslik, nii et peate andma mulle mõned maksud, on hea päev :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.kas need on ainuüksi need koostisosad, mida ma vajan? Kas ma ei pea veel midagi ostma? Ja kuidas seda valmistada? Mul on vaja videot või juhendit
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Uskuge või mitte, ma seletan nii thar ahv võiks õppida seda, ärge muretsege, im gona puhkusel väga varsti, nii et kui sa saadad mulle maksu nüüd saad 50% allahindlust
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ok see retsept nende purkidega, kui palju saab teha kord 1K? tahtis vähemalt 2K küpsetada
 
Top