Abi pseudoefedriini ekstraheerimisel

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mul on tabletid, mis sisaldavad 60 mg pseudoefedriinvesinikhkloriidi, 2,5 mg tripolidiinvesinikhkloriidi, maisitärklist, laktoosmonohüdraati, povidooni ja magneesiumstearaati. Kas ma pean pillidega tegema A/B ekstraheerimise või võin ma need lihtsalt etanoolis lahustada, filtreerida ja aurustada?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Usun, et alkohol tõmbab triprolidiini koos pseudoga. Samuti, kui te põhite, siis triprolidiin muundub koos pseudoga õliks ja muidugi sadestub koos pseudoga gaasitamisel.
Ma ei ole seda ise teinud, sest ma olen alati veendunud, et saan pillid, kus pseudo on ainus toimeaine, kuid ma arvan, et kui te teete ühte või teist, saate need kaks amiini eraldi ja siis saate aru, kuidas neid eraldada. Keegi mainis ühes teises postituses, et "smurf dope" oli teist värvi, sest see sisaldas antihistamiine. Pakuti välja, et klooritud puhasti aka trikloroetüleen võiks töötada võimalik? See lahustab kas või ühe ja saad tahke välja filtreerida.

Veetsin tublisti aega otsides neid erinevaid lahustuvusomadusi erinevate koostisosade pillide koostiste nii aktiivsete kui ka mitteaktiivsete kohta. Neid kahte on eriti raske üksteisest eraldada, ma ei leia justkui palju infot. Kui te ei suuda leida õigeid lahusteid nende eraldamiseks, siis ma mõtlen, et kui te muudaksite need baasõliks ja seejärel teeksite fraktsionaalse destillatsiooni, oleks see ilmselt parim ja kõige lihtsam viis...

2,5mg on igal juhul üsna väheoluline, mis puudutab ebapuhtust või saastumist. 40 pilli = 2,4g PSE ja ~100mg triprolidiini, nii et kui see jääb toote sisse, võib see olla märgatav, kuid ma kahtlen, et see on tehingu katkestaja...
Loodan, et keegi ekspertidest oskab oma kaks senti sisse visata..... Sooviksin lahendust, või mingeid soovitusi, kuidas ise seda dilemmat lahendada... et saaksin sarnaste probleemidega silmitsi seista.
Palju õnne,
o7
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ma olin tegelikult rohkem mures pseudo ja sideainete eraldamise pärast, siis tripolidiinist. Kui tripolidiin teeb met ainult erineva värvi ja ei muuda mõju, siis olen sellega rahul, kui see tõesti on deal breaker, võiksin saada trikloroetüleeni, kuid ma arvan, et see ei ole nii märgatav, kui tripolidiin on jäänud. Mul ei ole kahjuks juurdepääsu pillidele, mis sisaldavad pseudo ainsa toimeainena.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ma arvan, et teil on alkoholiga kõik korras, mis puudutab pseudo- ja sidusainete eraldamist. Etanool peaks toimima ilma probleemideta, mulle endale meeldib kasutada metanooli. IPA kohta olen kuulnud häid asju. Ükskõik millise valite, veenduge, et see on puhas ja veevaba - ilma veeta. Ma ei usu, et triprolidiin tekitab mingeid probleeme, aga jah, sa saad seda - lihtsalt tee oma alkoholi tõmbed, filtreeri ja auruta ja see peaks olema hea. Oled sa valmis tegema HI või SnB? Anna mulle teada, kuidas see toimib.

o/
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Parandus - TETRAKloroetüleen Vt: "Tetralõks" pillide ekstraheerimiseks.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Kuidas lahustada pseudoefdriini reactine Duo ja rhinopront tablettidest ?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
KASUTAGE TULEVIKUS PALUN INGLISE KEELT. Aga siin:
Purustage pillid ja lahustage metanoolis või isopropüülalkoholis. Filtreerige tahked ained ja peske uuesti 2 või 3 korda. Visake tahked ained ära ja aurustage alkohol. Kui alkohol on kadunud, jäävad pseudo- ja triprolidiin. Ma ei tea lihtsat viisi triprolidiini välja saamiseks - ehk tetrakloroetüleen? (vt "The TETRA Trap") Aga ma arvan, et see on hea kasutada koos reaktsiooniga, met võib lihtsalt olla veidi "räpane" koos mõne antihistamiiniga.
 
Top