Siin on praktilised selgitused järgmise elu, inimelu eesmärgi, filosoofiliste/religioossete faktide, teooriate jne kohta.

aksim

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Praktiline selgitus ( näide ) :- `1. Kas te saate mulle öelda iga sekundi üksikasju sellest ajast, kui te sündisite ? ( mul on vaja iga sekundi üksikasju ?? mis- mida te olete mõelnud ja teinud igal sekundil )

Kas sa oskad mulle öelda iga üksiku üksikasja oma `1 odavaima minuti või kogu oma tunni, päeva, nädala, kuu, aasta või kogu oma elu kohta ??

kui sa ei suuda mulle sellest elust rääkida, siis mis tõendeid sul on, et sa ei unustanud oma minevikku ? ja et sa ei unusta seda praegust elu ka tulevikus ?

see on Fakt, et Kõrgeim Isand Krishna on olemas, kuid meil puudub selline intelligentsus, et teda mõista.
on olemas ka järgmine elu. ja ma juba tõestasin teile, et ükski teadlane, ükski poliitik, ükski nn intelligentne inimene selles maailmas ei ole võimeline seda Tõde mõistma. sest nad kujutavad ette. ja te ei suuda ette kujutada, mis on jumal, kes on jumal, mis on pärast elu jne.
_______
näiteks :teie isa oli olemas enne teie sündi. te ei saa öelda, et enne teie sündi teie isa ei ole olemas.

Nii et sa pead emalt küsima: "Kes on minu isa?" Ja kui ta ütleb: "See härra on sinu isa", siis on kõik korras. See on lihtne.
Muidu, kui te teete uurimistööd: "Kes on minu isa?", minge kogu elu otsima; te ei leia kunagi oma isa.

( nüüd võib-olla... võib-olla ütlete, et ma otsin oma isa D.N.A.-st, või ma tõestan seda fotode või paljude teiste asjadega, mida ma saan oma emalt ja tõestan, et kes on minu tõeline isa." Nii et te peate uskuma autoriteeti. kes on see autoriteet? ta on teie ema. te ei saa ilma autorita ( või teie emalt ) väita mingeid fotosid, D.N.A.-d või paljusid teisi asju.

Kui sa näitad D.N.A., fotod ja palju muid tõendeid teistest naistest kui su ema. siis mis kasu on nendest tõenditest?} )

sama sa pead järgima tõelist autoriteeti. "Mida iganes Sa oled rääkinud, ma aktsepteerin seda." Siis ei ole mingit raskust. Ja Sind on aktsepteerinud Devala, Narada, Vyasa, ja Sa ise räägid, ja hiljem on kõik acaryad aktsepteerinud. Siis ma järgnen.
Ma pean järgima suuri isiksusi. Samal põhjusel ütleb ema, et see härra on minu isa. See on kõik. Lõpetage asi. Kus on vajadus teha uurimistööd? Kõik autoriteedid aktsepteerivad Krisna, Jumala Kõrgeimat Isiksust. Te aktsepteerite seda; siis on teie otsingud Jumala järele lõppenud.

Milleks te peaksite oma aega raiskama?
_______
kõik, mida on vaja, on kuulda autoriteedilt ( sama nagu ema ). ja ma kuulsin seda tõde autoriteedilt " Srila Prabhupada " ta on minu vaimne meister.
im ei räägi neid kõiki asju omast käest.
___________

selles maailmas ei `1 saa olla rahu täis. see on kogu aeg Fakt.

sest me kõik kannatame selles maailmas 4 probleemi, milleks on haigused, vanadus, surm ja sündimine pärast sündi.

Ütle mulle, kas sa oled tõesti õnnelik ?? sa ei saa olla õnnelik, kui sa ignoreerid neid 4 peamist probleemi. siis ikkagi oled sa Looduse poolt sunnitud.
___________________

Kui te tõesti tahate olla õnnelik, siis järgige neid 6 asja, mis on: Ei ebaseaduslikku s.eks, Ei g.ambling, Ei d.rugs ( Ei tee ja kohvi ), Ei liha söömist ( Ei sibulat ja küüslauku ).

5. asi on, et mida iganes sa sööd, ohverda seda kõige kõrgemale Issandale Krishnale. ( kui sa tead seda, mis on Guru parama-para siis paku neile toitu mitte otse Ülem-Lord Krishna )

ja 6. " Peamine asi " on, et sa pead Chant " hare krishna hare krishna krishna krishna krishna hare hare hare rama hare rama rama rama rama hare hare hare ".
_______________________________
Kui te ei suuda järgida neid 4 asja, ei keelatud s.eks, ei g.ambling, ei d.vaibad, ei liha söömine, siis ärge muretsege, kuid selle püha nime ( Hare Krishna Maha-Mantra ) laulmine on väga-väga-väga oluline.

Laulge " hare krishna hare krishna krishna krishna krishna hare hare hare rama hare rama rama rama rama hare hare hare " ja olge õnnelikud.

Kui te ikka veel ei usu mind, siis laulge 5 minuti jooksul ükskõik millist teist nime ja seejärel 5 minuti jooksul seda püha nime ja te näete mõju. ma luban teile, et see toimib Ja laulge vähemalt 16 ringi ( iga ring 108 helmest ) Hare Krishna maha-mantrat iga päev.
____________
Siin ei ole küsimus Pühade raamatute tsitaatidest, isiklikest kogemustest, usust või usust. ma aktsepteerin, et mõnikord on usk ka pime. Siin on juba Praktiline selgitus, mis juba tõestas, et iga`1 muu selles maailmas on midagi muud kui hõivatud loll ja täiesti idioot.
_________________________
Allikas(ed): Usaldusväärsus, usk, usklikkus, usklikkus, usklikkus, usklikkus, usklikkus, usklikkus:
Nii et proovige järgida seda inimest, kellel on Vaimsed Silmad, kes suudab teid juhatada Tegelikule Õige Teele. ( minu autoriteet ja teejuht on minu Vaimne Meister " Srila Prabhupada " )
_____________
kui sa tahad näha inimese elu tegelikku eesmärki, siis vaata seda linki : ( triple w ( d . o . t ) asitis ( d . o . t ) c . o . m {Bookmark it })
lugege seda täielikult. ( ma luban ainult selle raamatu lugejatele, et nad { tema } saavad kõik vastused, mida nad tahavad teada, miks ma selles materiaalses maailmas olen, kes ma olen, mis juhtub pärast seda elu, mis on parim asi, mis teeb Inimese elu täiuslikuks ja mis on Inimese elu täiuslikkus. ) Inimese elu eesmärk ei ole elada nagu loom, sest iga `1 teeb praegu 4 asja, mis on magamine, söömine, s.ex & hirm. inimese elu eesmärk on vabaneda sünnist pärast sündi, vanadusest, haigusest ja surmast.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Väga huvitav lugemine!
 
Top