heksahüdraadi dehüdratsioon veevaba alumiiniumkloriidi valmistamiseks

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Kas keegi on seda meetodit proovinud...?

Võetakse 10 g alumiiniumkloriidi heksahüdraati ja pannakse keeduklaasi, lisatakse lahuse valmistamiseks vett lahustamiseks, keeduklaasi valatakse aeglaselt 95% etanooli, pärast keeduklaasis olevate kristallide täielikku eraldumist toimub tahke-vedelik eraldamine tsentrifugaalseparaatoris ja saadakse valged kristallid, nimelt veevaba alumiiniumkloriid. Eespool kirjeldatud meetodi kohaselt valatud etanooli kontsentratsioon võib olla ka 75%, 99,5%. Tahke-vedelik eraldamine vastavalt eespool kirjeldatud meetodile võib toimuda ka muude meetoditega, näiteks tavalise filtreerimisega. Lisandeid on võimalik eemaldada ka filtreerimise teel pärast vesilahuse valmistamist.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nagu eespool kirjutatud, ma seda ei näe. Mis on entrainer? Ma ei kujuta ette, et ilma entrainerita tsentrifuugitakse heksahüdraat veevabaks, kui see istub aseotroopil. Ei, ma ei ole seda proovinud. Ma ei ole proovinud ka üle kuu hüpata küll. Kui see toimib, siis ma müün seda paska järgmisel kuul turul, et see on kõrge kui kuradi osta
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Noh ma olin sama asi, nii et lähen proovima, sest see on £ 90 kg, kuid alumiiniumheksahüdraat on £ 130 £ 5kg eest
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma näen seda kohtades, kus ma saaksin seda tegelikult umbes 100 $/50g eest, see on umbes 85 € või midagi sellist
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Jah sellest läheb tellida mõned näha, kas see tegelikult töötab
 
Top