Tere kõigile, ma olen siin uus

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Nagu ma ütlesin, olen siin uus. Mitte ainult uus siin. Ma olen uus ka tootmise poolel. Aga ma loen palju, ja teie sõnul on Hiinas väga mugav toorainet osta? Muide, minu päritolu on näha juba nime järgi. Ma tahan küsida, kas te olete täiesti algaja. Kust alustada? Õppida kõigepealt orgaanilist keemiat?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tere, Ni hao ma peng yu?🙏
Võite alustada sealt, kus tunnete huvi ja mugavust. Kui soovite lihtsalt midagi valmistada, võite leida retsepti ja järgida seda, ilma et peaksite palju õppima. See lähenemine on kõige kiirem ja lihtsam, kuid ka kõige riskantsem või ohtlikum - te võite lõpuks teha mürki või lõhkeaine või lihtsalt väga halva toote ja teha kellelegi või endale haiget ning saada soovimatut tähelepanu, kui te ei mõista, mida teete. Seda ei taha keegi.

Ma soovitan kogu südamest õppida kogu orgaanilist keemiat, millega saate oma aju täita. Kui teil on lihtsalt eesmärk, näiteks "ekstaasi valmistamine", siis ei ole palju sellest vaja ja te leiate, et see on ebaoluline. Kui te aga plaanite teha sellest kasvavast hobist pikaajalise investeeringu, siis leiate kõik teadmised kasulikuks ja kasulikuks, kuna saate neid lõpuks rakendada.

Ma õppisin mõnda aega orgaanilist keemiat raamatust ja hakkasin siis palju hiljem videoid vaatama ja kemikaalidega praktiseerima ja katsetama. Raske oli leida selline kogukond nagu see siin. Pea end õnnelikuks - sa leidsid tee siia! :) Ma soovitaksin õppida koos harjutades lihtsaid katseid ja protseduure - see aitab tugevdada seda, mida sa õppisid, kui sa ehitad aluse. Ma leiutaksin lihtsama eesmärgi ja hakkaksin selle poole püüdlema, näiteks inimeste esimene süntees on tavaliselt met või amfetamiin või mefedroon. Kui see on midagi, mida soovite teha, hakake välja selgitama, mida vajate seadmete, klaaside ja kemikaalide jne jaoks. Tutvuge kõigepealt ohutusega, kuidas kasutada seadmeid, protseduuriga seotud tehnikat. Leidke välja, kuidas saada kõik vajalik kätte, ilma et satuksite raskustesse - tõmmates endale tähelepanu. Kas te saate mõnda neist seadmetest või kemikaalidest poest - ("OTC" - "over the counter") ? Kas need on puhtad? Kas te saate neid puhtaks teha? Kuidas? Alustage väikeste harjutustega, harjutades eksperimente, omandage tunnetus, saage veidi kogemusi ja kindlustunnet, enne kui kulutate igasugust raha ja hakkate riskeerima. Sa võid teada saada, et sa ei ole selleks loodud, loodetavasti mitte liiga suurte kuludega.

Mõelge välja üks asi, siis täiustage seda, kui saate aru, mis on "sees- ja väljaspoole". Siis liigu edasi järgmise eksperimendi juurde. Te leiate, et paljud asjad, mida te õppisite, kanduvad üle, ja siis õpite järgmise katse käigus igasuguseid uusi asju. Erinevad seadmed ja tehnikad, erinevad kemikaalid. See jätkub ja jätkub. Seega on teie otsustada, kas see on vaid vahend eesmärgi saavutamiseks või on see teie elukestev püüdlus oma käsitöö täiustamiseks. Mida rohkem paned sisse, seda rohkem saad välja.

Võrreldes paljude kasutajatega selles kogukonnas olen ma väga algaja. Kuidagi leian, et suudan siiski anda teistele kasutajatele kasulikke nõuandeid või teavet. Meil kõigil on erinevad oskused ja teadmised ja palju sellest elukogemusest kandub üle keemia rakendamisse, meil kõigil on midagi pakkuda, isegi lihtsalt oma katsete, tähelepanekute ja tulemuste teatamisega, olgu need siis edukad või ebaõnnestunud, see on ikkagi võimalus õppida. Ma töötan praegu koos sõbraga ühe projekti kallal, et aidata täiesti algajatel ja aidata inimestel, kellel on kogemusi, loodetavasti õppida ja parandada. Te võite leida osa sellest sisust enda jaoks kasulikuks. Kõik, mida on vaja teada, on juba postitatud selles kogukonnas, peate lihtsalt lugema, et sorteerida ja leida seda. Mul on hea meel suhelda teiega ja õppida üksteiselt. Parimad soovid USA-st. Hoolige.
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Tänan teid, mu sõber. Tänan teid tõsise vastuse eest. Olen alustanud orgaanilise keemia õppimist. Võib-olla saate mulle tutvustada mõningaid raamatuid. Loomulikult ei ole minu inglise keel hea. Vajan abi Google Translate'ist. Lõpuks tänan teid veel kord. Minu ameerika sõber
 

caodabi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Mida soovite valmistada ja miks soovite seda valmistada?
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Metamfetamiin. Et kõik saaksid nautida maitsvat "toitu". Loomulikult on see raha eest
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Ma oleksin väga ettevaatlik oma riigis töötades, kui teil ei ole valitsuse luba. Nagu ma aru saan, kui teid tabatakse 2 kg, saate tuletõrjerühma, kui te ei hakka informaatoriks.
Palju õnne draakoni aastal
 

yuana8702

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sõbrad, ma olen ka hiinlane, ma olen Kagu-Aasias, lol
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Tere, esimees Mao.
Raha teenimiseks on palju erinevaid viise. Võite luua ettevõtte, mis teeb varjatut tarnet ühendite jaoks, mis on ELis ja USAs vaevalt seaduslikud, kuid Hiinas täiesti seaduslikud.
 
Top