Tere poisid mul on küsimus, kuidas ma saan muuta metüülõli kokaiiniks

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Ma sünteesisin metüülamiini ja p2p ja siis sain metüülõli koos Nabh4-ga

Sõbrad, ma tahan muuta metüülõli kokaiiniks. Kui ma teen ph 6, panen selle sügavkülma ja segan selle 70% kofeiiniga, kas sellest saab kokaiin?
@G.Patton
@WilliamDampier
@HIGGSBOSSON

@HEISENBERG

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Metamfetamiini ei ole võimalik kokaiiniks muuta.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Ma ei kasuta kofeiini, ma kirjutasin seda kogemata, mu sõber, peab olema meetod, seda tehakse amfetamiiniga, miks mitte metamfetamiiniga
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
tere sõber, ma tahan lugupidavalt rääkida, kuid: kuidas te kavatsete amfetamiini kokaiiniks muuta, sõber? Need on kaks täiesti erinevat toodet, see, mida te pakute, on sama absurdne kui öelda: "Kuidas ma saan koera kassiks muuta?", palun siin arutatakse tõsiseid teemasid ja kui te ei ole ülesandega hakkama saanud, hoiduge absurdsete ja mõttetute asjade kirjutamisest eemale.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
kutt, see meetod on reaalne, kas te teate, kuidas seda tehakse, ärge kommenteerige, kui te ei tea.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Ma tahan mõista mitte seda, kuidas metamfetamiini muudetakse kokaiiniks, vaid seda, kuidas metamfetamiini kasutatakse nagu kokaiini.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Nagu teile juba öeldud, on tegemist kahe täiesti erineva tootega. Mul ei ole enam midagi lisada.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Kas on võimalik saada puhast kiirust metamfetamiiniõlist?
Ma lõpetasin kofeiini lisamise ma ei teadnud, et see on tervisele kahjulik
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Ma tahan seda nasaalselt kasutada, met ei ole minu kodumaal väga populaarne.
 
Last edited:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Lmfao th

See on hilairous aga mida ma saan aru, kui see on ta tahab toota ampthimiini mitte kokaiini lmao ta tahab nuusutada seda😂🤣🤣🤣🤣
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Jah, ma arvan, et ta tahab teada, kuidas muuta tema vabalahus hüdrokloriidsoolaks.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Selles foorumis on juhend tegelikult selle lingi all: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/.

"Metamfetamiinvesinikkloriidi tootmine.
Alustage nüüd selle 1000 ml mullimist HCl-gaasi kaudu 2 L Schlenk-kolbi (või ümarpõhjalise kolvi vaakumkiirusega), samal ajal kui see 2 L kolb seisab jäävannis magn. seguril ja segab jõuliselt. Kontrollige sageli pH-d, jätkake, kuni pH on 6. Vala nüüd hapestatud 1000 ml 2 L aurustuskolbi ja asetage Rotavap masinasse. Keerake ~ 100 rpm, t° = 80 °C, väike vaakum = 0,8 baari (piisab veepihustajast), et hoida kolbi. Pärast peaaegu kogu DCMi ära destilleerimist muutub kolvi sisu järsku tumedast meevärvist kreemjaks piimavärviks ja kuivab põhjas ümmarguseks koogiks. Eemaldage ~0,5 l DCM, mis on nüüd kogumiskolvis, ja riputage see tühi kolb uuesti üles. Nüüd pange täielik vaakum peale, et eemaldada viimasedki jäljed veest.

Puhastamine 3 x ümberkristalliseerimise teel: pange kolbi minimaalne kogus kuuma (40 °C) kuiva DCM-i (või kuiva 98%+ etanooli), kuni viimasedki kuivainete jäägid lahustuvad, ja lisage 4x see DCM-kogus kuiva atsetoonina. Sulge korgiga ja pane 1 h sügavkülma. Moodustub tahke määrdunud-valge kristalliline mass, mille peal on tumepunase vedeliku kiht. Vedelik dekanteeritakse ja korratakse seda sammu veel 2x ja 2 tundi. Teil on viimast korda saadud lumivalged kristallid ratseemilisest metamfetamiinvesinikkloriidist. Kuivmass = 141,5 g, peaaegu kvantitatiivne saagis."

Veel üks vähemate seadmetega ja ilma hcl gaasita ka selles foorumis: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/.
Lihtsalt lugesin selle kohta.
 
Top