Loodate, et see on õige koht, kus küsida TLC kohta?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tere poisid,
Ma tean, et olen viimasel ajal palju küsimusi esitanud. Ma olen algaja... iv ilmselt investeerinud palju raha sellesse kääbusse ja olen uurinud TLC-d.
Ma olen ALATI öelnud, et ma ei tee keemiat en-mass, et müüa - erinevalt enamikust inimestest siin ja nii on see ootamine, kui mul on vaja midagi laboris, aga ma olen lõpuks jõudnud sellesse etappi, kus ma saan alustada mõnede tertsiaarsete amiinide uurimist 500g triptamiinist, mis mul on.
Ma arvan, et TLC saab olema suur tegur, kui ma töötan välja, kui RXN on lõpetanud.

Nüüd on minu küsimus järgmine - kas ma vajan 100%, läbirääkimisteta 0,25% NaCIO-lahendusprügi?

Ilmselt ma ise puhastusvahendina valgendustan, aga ilmselt on selles ka muud asjad sees ja see peaks olema destilleeritud ja ma arvan, et see saab olema perse, kuna ma tõmban kogu vee sellega ja ei tea kontsentratsiooni. Ma ei leia mingit valmis pihustust ilmselt.
Kas keegi oskab seletada, mida sprei tegelikult teeb? Ma olen vaadanud seda TÕELISELT kasulikku infot ja ta ütleb, et kasutada 0,25% naatriumhüpokloriidi lahust.
Veel üks küsimus - mida ma kasutan nõelana? Kas vesivärvipaber sobib? Või peab see olema mingi konkreetne materjal - see ei ütle tegelikult ja see on peaaegu ainus asi, mida ta ei ütle.
Mul ilmselt ei ole mingeid viiteid, kuna olen lihtsalt kutt, kellel pole ametlikku laborit ja seega on nende järeldused kasulikud võrdluspildiks, aga ma kasutan seda peamiselt selleks, et veenduda, et rxn on valmis...
Tänan poisid!
 
Last edited by a moderator:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
esiteks, kuidas on u gon destillatsiooni NaClO ? ud lihtsalt destillatsiooni vee välja ja siis lahutada see põhiliselt lihtsalt annab u NaCl ja kloraat. lihtsalt osta korralikult kontsentreeritud NaClO lahus ja lahjendada seda.
Seda kasutatakse spotterina im pretty shure, nii et sa saad tegelikult näha laigud.

mida sa mõtled nõelaga? ma arvan, et sa mõtled silikaplaate. ei u absoluutselt ei saa asendada neid vesivärvipaberiga või millegi muuga.
Vähemalt uuri natuke, kuidas see eaven töötab.

ka väike vihje küljele tee kindel u ei kasuta eluaineid, kus ühendid on liiga lahustuvad muidu laigud rändavad liiga kaugele.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ei, ma ei mõtle plaate seoses "nõelaga" - diagrammil, mida ma vaatasin, oli neil statsionaarne faas (silikaplaadid) ja liikuv faas (lahusti või selle segu), mille nad siis panid vanni ja kasutasid "nõela" plaadi taga, kuid ei puutunud kokku, et lahusti saaks üles liikuda ja muutuda gaasiks...võib-olla ma ajan diagrammi segi - seega tuleb ainult panna eelnevalt märgistatud silikaplaadid lahustisse - veendudes, et märgid ei puutu lahustiga kokku ja seejärel katta see kinni, et lahustid liiguksid klaasi silikaplaatide peale ülespoole?
Kui ma vaatan (pildistan) plaate UV-kiirguse all, kas see tähendab, et ma ei vaja NaClO-d? See on lihtsalt veel üks asi, mida osta ja kui ma ei pea tulemusi normaalse valguse all nägema, kas see tähendab, et ma ei vaja seda? Ma peaksin ilmselt lihtsalt proovima ja vaatama...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
OK, noh, taht on tegelikult mitte midagi muud kui tükike filterpaberit purgi seinal, mida te teostate TLC ja see peab puutuma lahustiga ja küllastama atmosfääri sees lahustiaurudega. seda on lihtne teha. Laigud tuleb alati kanda kapillaartoruga. Küünekarva UV-lamp on parim kemikaalide asendaja, mida võiks pihustada, ja kui te hankite sellise, siis olen kindel, et te tänate mind, ja see ei ole nii kallis. Mina näiteks ei suuda endale plaatide pakki lubada ja hetkel on mul midagi käimas ja ma isegi ei tea, mis peaks olema õige ajastus, kuna mul puudub viide. NaOCl on lihtne leida ilma lõhna- ja muude lisanditeta, kuid vesilahusena.
 
Top