Question KUIDAS? 4mmc ebatavaline seadistus

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Minu küsimus on, ma tean kedagi, kes ilmselgetel põhjustel jääb privaatseks ja ka ei jaga lihtsalt oma seadistuse üksikasju, kuid vestlustest, kus ta on juhuslikult maininud asju selle kohta, kuidas ta toimib, olen aru saanud, et ta töötab väga ebatavaliselt, kuna ta ei kasuta keemiaseadmeid, vaid hoopis vannid ja kergesti ligipääsetavad seadmed, mis ei tundu kahtlased. Nende 4mmc partii suurus on 3,75kg partii kohta ja nad teevad neid iga päev kogu päeva, tõenäoliselt kuni ja üle 30-40kg nädalas ja need on need, mida ma olen vestluse põhjal välja töötanud. Mind-boggling minu jaoks tbh.

Minu küsimus on, et kuidas kurat küll nad seda kõike saavad, tal on 2 poissi, kellele ta maksab kg kohta, ma lihtsalt ei saa füüsiliselt aru, kuidas nad saavad nii palju teha? Kas ma jäin millestki ilma, ma mängin 100g partiidega lihtsalt harjutades, kuid isegi veel on see raske. On mingeid ideid, kuidas või kuidas selline seadistus välja näeks, mida kasutataks jne. Lihtsalt hämmastab mind. Igasugused saladused sellise ülesande tegemiseks oleks tänulikud. Olen kogu aeg kõrvadel ja tahan tõesti teada saada, kuidas see käib.
 
Top