Kui halvasti ma selle ära tegin? Gaasipostituse probleemid....

KhemicallyChallenged

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pärast seda, kui olin gaasitanud vaba baasi MA sisaldavat tolueeni sisaldavat sepisahurit kuiva HCL-ga, lisasin astmelisasse 20 ml dH2O-d ja lasin eralduda. Vee kihi testimisel märkasin 2 asja: minu pH on vaatamata korduvale gaasitamisele endiselt aluselises vahemikus. Lisaks kukkus üks väike tükike torustikku trummelisse ja ma ei märganud seda enne dH2O lisamist...

Kas ma peaksin lihtsalt uuesti baseerima ja uuesti alustama?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Aurustage oma veekihi, kui see on veel olemas, et olla kindel. Muidu ma arvan, et lihtsalt kuivatage oma tolueen/MA mõne epsom-soolaga ja proovige uuesti gaasida ja oodake sademet, ei tohiks uuesti baasi ja ekstraheerida. Kas sa said lumesadu peale gaasistamist? See on sinu tell.
 

KhemicallyChallenged

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vabandust hilinenud vastuse eest. Kas veel aq kiht, tänan (sisestage siia vajadusel suurem võimsus). Ma muretsesin eelkõige selle pärast, et tolueen võib-olla lahustab torutükki mingil määral, kuna see oli üsna... käsnaline, kui ma selle trummelist välja tõmbasin. Lõpp hea, kõik hea, ma aurustasin aq-kihi, siis lahustasin kuumas IPA-s, lisasin külma atsetooni, lasin umbes 12 tundi seista ja see ei maitsenud minu meelest plasti järgi.....
 
Top