Kuidas vältida ELi tollikontrolli?

EtaZENeMaster

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mõned aastad tagasi oli Ühendkuningriigis üks ekspediitor (Skypax) neil oli null tollikontroll. Kas seal on veel midagi sarnast?

Mul on vaja Jaapanist/Indiast pärit ravimit, mida ei ole võimalik saada ühelgi ELi müüjal. Ja minu kodumaa toll on väga range.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Seda ei saa. Tänapäeval, kui olete ELis asuv - kõik väljastpoolt ELi pärit tooted kuuluvad tolli kontrolli alla.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Teie parim võimalus oleks hakata paugutama logistikafirma kliendihaldurit, kes tegeleb kaubakonteineritega laevadel, kui soovite oma kraami väljastpoolt ELi toimetada. Teil on vaja kedagi, kes töötab logistikaga impordi/ekspordi valdkonnas.
1) Uued konteinerit üürivad kontorid saavad alati juhuslikult tolli kontrolli esimese 1-2 aasta jooksul.
2) On olemas teatud impordinumbrid kaupade jaoks, mille puhul on tõenäolisem, et teie pakett "revideeritakse", näiteks kõik, mis puudutab masinaid.
3) Parim variant oleks saada oma pakett läbi tolli sellise ettevõtte juures, saada nõu, mis numbri oma pakendile panna ja saada oma pakett läbi tolli koos oma väiksemate pakenditega (mitu ettevõtet, kes saadavad väiksemat kaupa, pannakse ühte konteinerisse kokku). Ilmselt oleks selleks vaja ettevõtet, mitte omaenda ettevõtet.
4) Pakke võib ikka pisteliselt läbi otsida, isegi väiksemaid kaubasaadetisi, mis pärinevad väljakujunenud firmadelt, aga suurtes sadamates on see nagu 1% ja nad keskenduvad narkootikumidele.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

te ütlete, et see on meditsiini jaoks, kui on üks võimalus, mis on 100% tollivaba ja ilma impordimaksu või muu maksuta

nad peavad kasutama tavalist kirjaposti, mis on kõik
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Olen üsna kindel, et kõik, mis ELi siseneb, kuulub nüüd impordikäibemaksu alla ning see hõlmab ka kingitusi ja proove.
Kuid te võite tarnijalt küsida, kas nad võivad selle saata PostNLi, Hollandi posti rahvusvahelise osakonna kaudu. Nad lossivad tavaliselt kõik välismaised saadetised Hollandis ja jaotavad need sealt üle kogu Euroopa. Ja see teeb asja lihtsamaks.
Te peate seda siiski oma riigi puhul kontrollima, sest ma tean kindlalt, et see kehtib ainult NLiga piirnevate riikide kohta.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ainult õnne korral vist :D :D
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ma tean, et mõnes ELi mittekuuluvas riigis on lihtne tollikontroll ELiga. Sealt võib saada bazooka, kui olete nutikas.
Aga see on pigem erand, kui üldine reegel.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Kõiki piire on võimalik ületada, kui teil on kvaliteetsed varemed.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Mõelge väljapoole kasti.

1. Jahvatage pillid ja pange need kirja, mis näeb välja nagu ametlik kiri, kus on isegi aken, et näha aadressi
2. Peida toode teise toote sisse, et seda ei oleks võimalik tuvastada

Selliseid asju saab teha. Samuti on hea, et ei saadeta midagi, mis nõuab tollitasusid ja mida saab saata kingitusena
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
On olemas midagi, mida nimetatakse LED-draiveriks, see on nagu pikk metallist asi, võtke see lahti ja toppige oma asjad sinna sisse.

DPD ka mingil põhjusel on lihtsam tollivormistus enamik kokaiini tuleb DPD.
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Rumeenia ja Bulgaaria ei ole nüüd mitte ainult ELi liikmed, vaid ka Schengeni liikmeteks, ma kihla vedan, et neis riikides on vähem ranged tolliprotseduurid.

See on lihtsalt idee, kas kellelgi on aimu, kas see vastab tõele?
 
Top