kuidas saab loratadiini ja pseudoefedriini pillidest ekstraheerida?

caydiantak

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ma leidsin pseudoefedriini (palju rohkem)loratadiini(5mg) pillid minu riigis. Kuidas ma teen sellest pseudoefedriinsoola?
 

emanuel852

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
h

Tere, kas teil oli lahendus? Mul on sama probleem
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Loratadiin on vees lahustumatu. Pillide leotamiseks saate kasutada etanooli või metanooli, filtreerida neid ja filtreerida välja mõned lisandid, mis on etanoolis lahustumatud. Pärast etanooli aurustamist lisage destilleeritud vett ja filtreerige. Loratadiin on vees lahustumatu. Filtreeritud vedelik reguleeritakse leeliseliseks ph10+, ekstraheeritakse, kuivatatakse ja vesinikkloriidigaasi. Filtreeritakse.
 

emanuel852

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
tere, kuid mul on vaja eraldada Loratadiini ja pseudoefedriini, Loratadiin on vees lahustumatu ja nii on ka pseudoefedriin.
Nii et ma ei tea, kuidas seda teha.
 
View previous replies…

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Te ei lugenud minu vastust hoolikalt. Efedriin lahustub vees ja etanoolis. Lorata on vees lahustumatu. Pärast etanooli aurustumist lisage vett ja filtreerige ning filtrikoogile jääb loratadiin.
 

emanuel852

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
suur sa oled pragu sõber minu viimane küsimus on, kas ma lasen etanooli aurustuda keeduklaasis üle soojust tootva põleti?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Vajadus refluksi järele puudub. Piisab etanooli aurustamisest normaalrõhu all. Kuid ei tohi olla liiga kuiv, sest pärast vee lisamist ei ole seda lihtne lahustada. See on sama hea kui toitev muld.
 
Top