Kuidas ma saan suurendada kokaiini mahtu või isegi kahekordistada tema mahtu

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
MUL ON KAKS KÜSIMUST:

1 - Kuidas ma saan suurendada kokaiini mahtu? Ma mõtlen, kui mul on 1Kg, kas ma saan seda 1Kg suurendada või isegi kahekordistada ?

2 - Kas ma võin teha teiste elementide ühendamist, et toota võltsitud kokaiini, kuid samade tulemustega kokaiini?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ma võin teile soovitada keskenduda muudele võimalustele, et suurendada oma kasumit. Praktika näitab, et edukas on ainult see, kes vastutab toote ja pakutava teenuse kvaliteedi eest.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Tõsta oma hinda ja hoia quali kena...
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ma olen Lõuna-Ameerikast ja just siin kokaiin ja odavam on liiga lihtne leida. Seal palju Narkodiiler, kes müüb kokaiini segada palju sh*t ja kliendid lihtsalt otsida kõrge... kui on "tugev". Mõnikord müüvad nad natuke kokaiini koos millegi muuga.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
See ei muuda midagi.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
i reco
ma soovitan teha kvaliteetset head, mis võib suurendada teie kasumit
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vastus on jah. Saate teha mõlemat. Olles mulk ja lahjendades oma toodet. Kuid see, et te saate, ei tähenda, et te peaksite seda tegema. Lihtsalt ärge tehke seda. Ära ole see mees.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Tere , jah on parem pakkuda hea kvaliteediga Aga mõnedel turgudel on võimatu, selles tsoonis Kesk-Ameerika on täis toodet Aga kvaliteet JA hind on alla 6 või 7 monts tagasi näete korralik materjal ja hinnad korralik kujul Aga tänapäeval kõik inimesed küsivad hea hinna ,kvaliteet ainult vaja läbida pragu tõend ja hunnik võltsitud läbida see tõend .Kui te tuua hea materjal keegi ostab teid, sest sa pead tõsta hinda ,JA mis on teie võimalus? võltsitud toode Üks küsimus ,on vastu reeglitele öelda, kuidas tehtud see ,ma ei taha yo olla keelatud ,ma nautida seda saiti
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Muidugi on see võimalik, kuid miks? Tahate inimesi alt vedada, et teenida paar lisatasu? Palju õnne sellega. Paljud narkootikume tarvitavad inimesed on niikuinii õnnetu, te kavatsete neid veelgi rohkem ohvriks teha, müües neile prügi? See on kuradi ja kui te seda teete, siis loodan, et saate sellest õppust.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ma arvan, et see, mida te kirjeldate, on lihtne majandusteadus. Võib-olla avab darknet hea pakkumise ja inimesed nõuavad paremat toodet madalama hinnaga. Tehke midagi muud, olge loovad. KÕIKidel turgudel on konkurents, kutt. Ära astu oma narkootikumide peale. Ei ole lahe.
 
Top