kuidas ma saan vähendada psühhootilisi sümptomeid

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
kuidas ma saan vähendada psühhootilisi sümptomeid, kui ma kasutan ritaliini, mul on kalduvus 3 päeva või rohkem päeva ritaliini tarvitamisel, viimased 3 kuud olen saanud psühhootilisi sümptomeid üha varem, tavaliselt esimese 12 tunni jooksul pärast joomist, kuidas ma saan seda lahendada?
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Tere, mu sõber. Stimulantidel on vastik harjumus tekitada kasutajatel psühhootilisi sümptomeid. "Eksperdid" väidavad, et see juhtub 100% inimestest, kes kasutavad amfetamiine/stimulante regulaarselt pikema aja jooksul või intensiivse kasutamise korral. Kui te olete 3 päeva korraga ärkvel ja ainult üks päev siin ja seal 3 kuu jooksul korraga, siis te palute probleeme. Ja ma arvan, et te võtate tõenäoliselt palju rohkem Ritalini kui arst teile määranud on. Olen kasutanud amfetamiini üle 30 aasta tugevalt ja ma tean, mida te läbi elate, see on vastik. Sa pead korralikult sööma ja hoidma seda 2 või 3 päeva nädalas. Ja magama. Ärge öelge oma arstile, kes teile ravimit määras, et teil on psühhootilised sümptomid. Kui te seda teete, katkestavad nad teie ravimid ja siis on väga raske teie ravimeid tagasi saada. Iga kord, kui teil on psühhootiline paus, on võimalus, et need süvenevad ja te satute vaimse tervise osakonda. Ja kui te teete endale piisavalt kahju, tekivad lõpuks psühhootilised purunemised ka ilma stimulantideta, nii et te peate aeglustama või teie pea on suures pea vittu. Vaimse tervise üksused ei ole lõbusad kohad. Nii et mida te peate tegema, on aeglustada, vähendada oma annust, magada rohkem ja süüa / jääda tervislikuks. Kuidas ma sain üle kogu selle jama, hoida seda ja jääda haiglast välja oli järgida eeskuju ive kirjeldatud ja im on Anti-Psykotic ravimeid nüüd. Pärast umbes 15 aastat gaasi pidin ma olema Anti-Psühhootikumide peal, et peatada psühhootiliste sümptomite tekkimine. Ainus probleem on see, et antipsühhootiliste ravimite saamiseks peab teil olema vaimse tervise diagnoos ja vaimuhaiguse anamnees. Midagi, mida te ei taha oma elulookirjelduses näha. Olge ettevaatlik.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ma toetan @scoobiedoo arvamust. Kõige tõhusam asi, mida saate teha, on vähendada päevade arvu, mil te võtate ritaliini järjest ja vähendate järk-järgult annust. Asjaolu, et psühhootilised sümptomid hakkasid varem ilmnema, viitab neurokeemilistele ümberkorraldustele ja nii vaimse sfääri kui ka keha kui terviku halvenemisele. Te vajate jõudu ja taastumist. Neile tuleb tagada normaalne toitumine ja piisav uni. Kuid ainult stabiilsema ja vähendatud ritaliini tarbimise taustal. Me võime seda vestlust jätkata eravestluses, kui teil on veel küsimusi.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hea materjal. Im rõõmus, et olete minuga samal lehel. Tänan teid toetuse eest.
 
Top