Question Kuidas te "avastasite" uurimiskemikaalid?

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Tutvusin uurimiskemikaalidega, kui ühel päeval uurisin Bromazi, selle ohutusprofiili ja seaduslikkuse kohta.
Mul ei ole keemia või muu sellega seotud eriala, et ma saaksin tõeliselt tegeleda nende ainete uurimisega, kuid see kõik on minu jaoks siiski väga intrigeeriv.
Ma olen uudishimulik, kuidas te kõik leidsite selle foorumi ja üldiselt RC-de kohta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Seda nimetatakse farmakoloogiaks. Kui võrrelda palju ja palju sarnase toimega ravimeid, siis leiate, et neil on mõned põhistruktuurid ühised. Neid nimetatakse tellinguteks. Populaarsete tellingute hulka kuuluvad fenüületüülamiinid, amfetamiinid, asendatud fenüületüülamiinid ( vt Alexander Shulgoni Phikal), metamfetamiin, mdxx psühhostimulandid, on kõik fenüületüülamiinide baasil. Nad on väga sarnased katahhoolamiinidega nagu dopamiin, noradrenaliin ja serotoniin. Katinoonid on veel üks psühhoaktiivne karkass. Teadusuuringute märksõnad ; privilegeeritud uimastitõkked ja farmakoreograafia
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ma sattusin rcs-i kaudu vürtsi, ma teadsin, et mõju ei saa tulla ravimtaimedest ja nii hakkasin ennast teavitama.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
PV-ravimid. RC-seen. Learningcurve tõusnud kasumlikuks Hiina pakett
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ma sain uudis ilm keemiaettevõtete nad lubasid hallturu esemed ukse ees ja siis kolis Jaapanisse, kes on sõiduturu 2006 enne, et see oli enamasti suusõnaliselt ja meditsiiniline paber patenteeritud kemikaalide, mis on loodud ja ei ole testitud
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Olen 17 aastat uurinud uusi psühhoaktiivseid aineid. Kahjuks on enamik riike rakendanud analoogseid õigusakte, mis muudavad meie tegevuse ebaseaduslikuks. Kuid ma eeldan siiski, et narkootikumide turul toimuvad veel revolutsioonid ja avastatakse uusi aineklasse, nagu see oli kaua aega tagasi JWH puhul.
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ma loodan, et kolmikõne on paljutõotav 3cb on peaaegu valmis ma vihkan, et
nomenklatuuri
Tcb2 on arenemas samuti koos mõnede tarbetult kärbse struktuuriga ühenditega, mida ma kuulsin midagi muud nagu või päikesepaiste lihtsalt paiskub minu tagumikku
 
  • Like
Reactions: vis
Top