Question Kuidas leida uusi tarnijaid? Milliste tarnijatega soovite koostööd teha?

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Tere, mul on viimasel ajal raske leida uusi kliente, tahan lihtsalt teada, milliste tarnijatega soovite koostööd teha?
 

MrPusherNL

Don't buy from me
Member
Joined
May 27, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
@flightrcs kuna ma hakkasin temaga koostööd tegema, on kõik korras. Probleeme ei ole ja kui on probleeme, siis tehakse lahendused. parim kokk Euroopast.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Uute tarnijate otsimisel on esimene asi, mida ma otsin, kommunikatsioon. Kas tarnija on sõbralik, suhtlemisaldis ja vastab küsimustele?
Pärast eskava, hinnad, tellimuste võimalik sagedus, tellimuste maht ja tarneajad.

Samuti peab see lihtsalt klappima, nii et see oleks kõigile asjaosalistele lõbus
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
sest rc kemikaalid moodustavad Hiina nüüd ei ole märkides erilist ja rohkem on ohtlik tervisele KU BU kristall on sarnane BK EBDP muu nimi Euthylone 2nmc 2mmc 4cdc 4cic 3cdc 4cdc on shit sama. palju labor Euroopas, kes on Top rc 4fa 4mmc 3mmc 3cmc 4cmc 4cmc bk mdma 6apb 5mapb 5meo mipt 4aco dmt ja rohkem top nagu 2010r
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Selle natuke valikuline öelda, kuid kui tarnijal on ladu samas piirkonnas kui minul, mängib see tõesti kaasa, sest tellimusi on palju vähem haarata.
 
Top