Kuidas LSD õigesti panna?

Solros

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 19, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tere kõigile, ma olen LSD entusiast ja varsti proovin ise LSD-lehtede panekut, et vähendada kulusid ja suurendada varusid, samal ajal on pakkuda kvaliteetset ja erinevaid trükiseid, mis teeb LSD minu arvates veelgi suuremaks. Ma tean volümeetrilisest doseerimisest ja kõigest sellest, kuid ma ei tea, kuidas ma tabuletid õigesti asetaksin, sest ma olen näinud erinevaid asju internetis, üks neist on tilkadega, mida ma pean uskumatult ebaefektiivseks, olen ka näinud, et inimesed kasutavad kõrge puhtusastmega etanooli või viina, kuid kas see ei jäta tabuletile maitset? kas on mingeid asendajaid, kuna me kõik teame, et tabulettidel ei tohiks olla mingit maitset. Ma olen valmis õppima ja ma saan endale lubada proovida ise ja ebaõnnestuda, kuid ma pigem küsin oma küsimuse ja saan konkreetse vastuse, et õppida ära, võib-olla mingi korralik juhend. Igaüks, kellel on korralikud teadmised, kas te saate kirjutada juhendi 100ug korralikult doseerimiseks ütleme 900 tableti lehel, mis on 7,5x7,5x tolli. Millist materjali peaksin kasutama, kas peaksin kasutama midagi sellist nagu etanool või võin ma selle asendada mingi puhta veega? Kas etanool jätab alkoholi maitse?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Etanooli jäljed võivad jääda mõneks ajaks, sõltuvalt sellest, mida kavatsete immutada. Kuid on suur tõenäosus, et etanool aurustub täielikult.

Vodka võib sisaldada lõhna- ja maitseaineid, mis jätavad maitse.

Immutamiseks eelistatakse vett, sest see on maitsetu ja lõhnatu, kuid mõnel juhul sobib ka etanool.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
On olemas mõned L-i versioonid, mis ei lagune vees. Tehke kõigepealt katse väikese kogusega.
Vanasti oli lavendel, see ei lagunenud vees.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
900 X100uq = 90mg xtal 900 tableti jaoks vajate.
kasutage viina ilma maitseta, ärge kastke, sest see jaotab ei moodusta isegi tugevamaid ja nõrgemate tabulettide samal lehel.
selle tehakse pipetiga (pipetiga, kuid võite reguleerida mahte ühe vajutuse kohta) ükshaaval, kui soovite häid tulemusi ja ei ole koormus xtal katsetamiseks.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Puhas või denatureeritud alkohol. Kui see aurustub, ei jää üleliigset maitset. Nüüd, annuste jaotamine suuremahulises tootmises: Konteinerisse, kus on teadaolevalt valitud lahusti, paneme kogu plekki. Võtame blotteri, raputame tilgad konteinerisse ja mõõdame, kui palju lahustit jääb järele. Kõik toimingud viiakse läbi väga külmas ruumis, et vältida liigset aurustumist. Mõõtes saime erinevuse - blotterisse imendunud lahusti koguse. Järgnevalt valmistame soovitud kontsentratsiooniga lahuse - annuste arvu (kui palju ruute meil on) saadud lahusti kogusele. Nii saab võtta suure mahuti ja "laadida" kiiresti tuhandeid annuseid. Kui vajate rohkem üksikasju, kirjutage.
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Puhas vodka sobib selleks. Vastavalt Williamsi soovitusele selgitage kõigepealt välja, kui palju lahustit teie tabuletid absorbeerivad, seejärel valmistage lahus. Segage xtal dh20-ga mahutis, milles saate selle kätte. Mulle meeldib kasutada süstalt ja kanda lahus üle iga rivi labidat vertikaalselt, siis horisontaalselt... labipaber imab lahust ühtlaselt.
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Vodka ja süstla... 10ml viina kohta .1 grammi nõelatähega, sobib suurepäraselt lehekülje jaoks. Laske sellel lahustuda, siis ajage süstlaga diagonaalselt ühest nurgast teise. (Altpoolt ülespoole)
 

BLVST

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Olen kuulnud, et atsetoon jaotub ühtlaselt ja aurustub puhtalt 14lb akvarellipaberiga.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Olen väga huvitatud selle arutelu nägemisest. 80ndatel aastatel usuti mulle, et LSD-d segati strychniini lahusega, et aidata sellel paberi külge seonduda. Kui abitu ja kergeusklik ma olin :)
(See ei takistanud mind kunagi nautimast...).
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
kõlab nagu DEA propaganda... :D
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Praegu loen Tom Schroderi raamatut "Acid Test: How a Daring Group of Psychonauts Rediscovered the Power of LSD, MDMA, and Other Psychedelic Drugs to Heal Addiction, Depression, Anxiety, and Trauma ".
Ta räägib Rick Doblinist, Michael Mithoeferist ja hunnikust teistest, kes on võidelnud DEA ajakava koostamise vastu, et võimaldada nende võimsate psühhedeelikumite kasutamist
teraapias.
Ta arutas palju DEA/Regani ajastu LSD-vastast propogandat, mida levitati.
Kuigi stryhniini ei mainitud, olid paljud muud asjad, mida ma olin kuulnud oma lemmikajaviisi võimalike mõjudena.
Ma elasin Lõuna-Aafrikas, nii et see sittne propganda levis kogu maailmas.
Ajuõõnsused, mille puhul üks tabamus enam võib teie aju lõpetada, inimesed, kes koorivad oma naha maha, sest nad arvasid, et nad on apelsinid, inimesed, kes hüppavad rõdult alla, olles veendunud, et nad suudavad lennata. Ma mõtlen, et kogu see jama hirmutas mind enne minu esimest trippi (lilla ohm 1988. aastal). Pärast seda oli mul kõik korras, ma teadsin, mida acid minuga tegi.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
ma olin sama inmpressiooni all..tegin 90ndatel palju hapet ja mul oli pärast joomist alati kuude kaupa tõmblused selgroos..üks arst ütles mulle kord, et see tuleneb sellest, et kemikaalid ei ole korralikult puhastatud lsd-st, mida ma olin teinud..hmm
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Oli ka uudishimulik, jah, seda võiks teha pipetiga ükshaaval, aga nüüd ma saan aru, et blotterpaber jaotab vedelikku niikuinii üsna ühtlaselt.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Kui palju te tarbisite? Kunagi ei olnud seda küsimust ja ive oli üsna palju reise, kuid mõistlikul viisil, mis on üldiselt vähemalt nädalase vahega. Wouldnt oleks üllatunud, kui vaesed keemikud, kes ei taha puhastada ja vähendada saagist / kasumit, ei teeks puhastuspesu ümberkristalliseerimiseks
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma arvan, et need keemikud läksid tavaliselt üsna kiiresti ärist välja - nende reisid ei olnud nii head kui teised, nii et inimesed otsustasid osta erinevaid kaubamärke :)
Ma alati uskusin strychniini, sest kuidas mu suu tundus happes, kuid teades, mida ma täna tean, oli see tõenäoliselt psühhosomaatiline, sest ma läksin igale reisile selle "teadmisega", nii et minu mõtteviis oli mõjutatud...
Ma kuulsin ka palju inimesi, kes kurtisid skeletiprobleemide üle - ma lihtsalt omistasin kõik valud, mis mul olid, liigsele naerule ja tantsimisele...
 
Top