Kuidas valmistada/puhastada poest ostetud atsetooni enne sünteesi?

How do you prepare/purify store-bought acetone before synthesis?

  • -Use without preparation/purification

    Votes: 15 20.8%
  • -Use with purification (drying or/and distillation)

    Votes: 37 51.4%
  • -Use U.S.P. (Purissimum 99%+) grade from chemical store

    Votes: 18 25.0%
  • -Don't use (isn't required)

    Votes: 2 2.8%

  • Total voters
    72

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tere kõigile. BB foorumi meeskond kutsub teid osalema meie anonüümses küsitluses.
 
Last edited by a moderator:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dollar store on "100%" atsetooni nagu $4 usd 375ml. Kui see on avatud, kasutan seda ekstraheerimiseks ja asjadeks, kus veevaba atsetoon on vähem oluline
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See võib teid šokeerida, kuid me kõik ei ela ameerikas. atsetoon kuulub ELi lõhkeainete seaduse alla, 3. kategooria, kui ma õigesti mäletan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Te ajate mind persse !?!? Saate mulle mingit kraami, mida ma ei saa kergesti kätte ja ma saadan teile kasti atsetooni ma kasutan atsetooni, et võtta ekraanitrükk maha ja trükkida kleebised, mis ütlevad, et see on ( mida iganes te soovite)
W1ugZLVr4D
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma võin osta seda IBC järgi, kui ma tahan, aga tänan teid. lihtsalt ütlen, et siin üleval asjad nagu atsetoon, väävelhape, soolhape on veidi piiratumad kui walmartis saadaval olevad
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Soovin teada, kas keegi soovib mulle selgitada atsetooni klasside asjakohasust.

Olen näinud küünelaki eemaldajat, millest Frit Buchner räägib, kuid Amazonis on 100% ACS Grade Acetone (vastab Committee on Analytical Reagent), ja ma nägin Analytical grade (mis on vist kõige puhtam).

Kas ma peaksin hoolima erinevatest atsetooni kvaliteediklassidest? Sest ei tundu, et see oleks meie eesmärkide jaoks oluline.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See sõltub sellest, mida te sellega teete. mõne rakenduse puhul, nagu soolade sadestamine, hooliksite natuke jääkveest, kuid keeduklaasi välja loputamisel või väävelhappe sadestuslahuse valmistamisel 1-2% ei tee midagi. alati eeldage, et teie atsetoonis on jälgi veest, see on hügroskoopiline, mõned tükid kuivatusainet või sõelad toimivad suurepäraselt keskmise tähtajaga, et teie atsetoon jääks kuivaks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Samuti panevad nad nüüd sinna dentooniumbensoaati, mis on kibe ootus. Ilmselt selleks, et heidutada lemmikloomi ja lapsi, ei öelda seda väga valjult, kuid see on tagaküljel. Dentooniumbensoaat lahustub vaevu atsetoonis, kuid juba paar miljondikosa rikub maitse kõigele, mida sellega puhastada püütakse. Sa võid seda kasutada, aga sa tahad pärast midagi muud teha. Lahustage keevas iso's ja sadestage, loputage pärast millegi muuga... sel põhjusel eelistatakse acs-klassi
R.
 

Unclejoe007

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Booranhüdriidist destilleerimisel võib saada atsetooni umbes 18 ppm vastavalt J. Org.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Õnneks on mul võimalus osta 99,9%-list atsetooni ühest ELi riigist. Poe hind on umbes 5 eurot. Aga kui lisada ka tilk ja kohaletoimetamise tasu, siis on see 5-10 EUR lisatasu 1L kohta, olenevalt mahust.
 
Top