kuidas ma saan amfetamiini P2P-st ja formamiidist ja HCl-st)

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ma leidsin selle: Üks levinumaid meetodeid amfetamiini ebaseaduslikuks tootmiseks on Leuckarti reaktsioon, mis seisneb fenüülatsetooni (fenüül-2-propanoon, P2P) kondenseerimises formamiidi või ammooniumformiaadiga sipelghappe juuresolekul ja sellele järgnevas saadud N-formüülamfetamiini happelises hüdrolüüsis.

oletame, et mul on 1 liiter p2p, millistes kogustes pean ma kõik need ained segama ja kui palju aega ja millisel temperatuuril ning kogu sünteesi üldiselt?
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Thx selle eest, kuid ma ei saa arvutada ainult 1 kg amfetamiini kogust
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Suurendage järk-järgult, vaadake, millised probleemid tekivad, tegelege nendega. P2P alfametüülfenilamiinile on ebaefektiivne, selle parem met
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kuid met
kuid met on raskem sünteesida
 

amphetamineking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
millest siis on parem sünteesida amfetamiini (i Venemaalt, metilamiini (enam 40% müügil)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
P
p2np, selle valmistamiseks u vaja bensoüülaldehüüdi, nitroetaani, tolueen/äädikhapet( parem akoh, ei vaja dean Stark) ja primaarset amiini (40% metüülnh2 on ok!, u võib kasutada ka etüülamiini, n-butüülamiini jne) Sekundaarsed amiinid töötavad, kuid väga kehva saagisega või üldse mitte.
 

zxcuseless

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Raske ( nitroetaan- lähteaine (kuid ma leidsin meetodi sünteesi), bensoüülaldehüüd- ei ole probleeme, amiin? Mis see on? metüülnh2 see on metilamiin???? Idk sorry :sry:) aga thx selle meetodi eest, temast saan sünteesida rohkem amfetamiini lühikese aja jooksul (ilmselt). Thx veelkord)
 

Ihatemybitchwife

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Jah, n
Sest bensoüülaldehüüd on laialdaselt kasutatav toidu lõhna- ja maitseaine ning oluline orgaaniline süntees üldiselt. ma soovitaksin sulle bromoetaan > nitroetaan kui sa seda teed. või lihtsalt tellida poolast kui sa oled eu-s. või osta p2np kui sa oled eu-s, ei ole ebaseaduslik aga hullu sussy.
Jah, ma mõtlesin metüülamiini.
Seal on teema pined lõik sa oled just praegu nimega p2np sünteesi poolt william d.
Ofc sa pead muutma selle p2 amfetamiiniks, ära unusta. kõige lihtsam protseduur selleks oleks AlHg amalgaami marsruut, mis on samuti siia pinitud. sa tahad atsetooni ja väävelhapet, atsetoon on vabatahtlik, võib asendada IPA - isopropanooliga.Aga sa 100% vaja väävelhapet või fosforhapet, 98% väävelhapet on ideaalne, basseinipuhasti strenght üks peaks töötama ka. ka teha endale teene ja osta mgso4 või naso4, kui sa ei kavatse osta seda tervise poest u vaja puhuda seda ahjus paar tundi. - vt nilered video yt.
Õnne
 
Top