Kui kaua kulub 10 kg amfetamiinsulfaadi saamiseks?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
See artikkel on jätkuks eelmisele artiklile 100 g amfetamiini sünteesi ajastuse kohta. Meräägime 10 kg sünteesi lähenemisviiside tootmise ajastustest.
RC9Wctv2HB

Lähenemisviisid amfetamiinsulfaadi tootmiseks

Amfetamiinsulfaadi tootmiseks suures tootmismahus tuleb osta tooraineid. Need hõlmavad samu kemikaale, mida kasutatakse väikesemahuliste partiide jaoks. Täpsed koostisosad varieeruvad samuti sõltuvalt sünteesimeetodist. On kaks kõige populaarsemat amfetamiini sünteesi lähenemisviisi:
1. P2NP redutseerimine alumiiniumamalgaami abil
2. P2NP redutseerimine NaBH4 abil.

Kui koostisosad on omandatud, tuleb need valmistada kasutatavale vormile. See võib hõlmata koostisosade puhastamist, destilleerimist või muud manipuleerimist, et sünteesida soovitud kvaliteediga reaktiiv. P2NP saab ümberkristalliseerida ja kuivatada, järgides käsiraamatut umbes 48 h jooksul suures mahus. See võtab nii palju aega põhjusel, et vajate umbes 15 kg P2NP-d. Muid reagente saab valmistada P2NP kuivatamise ajal pärast ümberkristalliseerimist. Järgmine samm on koostisosade ühendamine õigetes proportsioonides
.

P2NP redutseerimine alumiiniumamalgaami sünteesi teel

Suuremahulise sünteesi puhul ei ole soovitatav seda viisi kasutada põhjusel, et selle meetodi kõige kasulikum sünteesi skaala on ~50 g ühe reaktsioonikolvi kohta. Selleks, et toota ~10 kg amfetamiinsulfaati sel viisil, on vaja umbes 300 partiid.
LKO9nrZoHA

P2NP redutseerimine NaBH4 kaudu

Reaktsiooni alustatakse 15 kg P2NP-st, mis on lahustatud IPA-s 100 l partiireaktoris. NaBH4 korralik kogus lisatakse aeglaselt umbes 24 h. CuCl2 lahuse lisamine ja kuumutamine 80 °C juures võtab ~1,5 h. Kuprumi sette filtreerimine, leelistamine ja kihtide eraldamine võtab umbes 3 h ja lisamine ~1 h amfetamiini vababaasi ekstraheerimiseks settest. Hapestamine ja filtreerimine võtab ligikaudu ~4 h.
YBPh2lE1ja
Kokku võtab lühim reaktsioonipartii ligikaudu ~ 33,5 h.

Vaakumkuivatusprotseduur võtab mitme vaakumeksikaatori kasutamise korral ligikaudu 48 h. Oluline on rõhutada, et selle kuivatamise ajal võib alustada järgmist sünteesipartiid vaakumeksikaatoris kuni amfetamiinsulfaatpulbri konstantse kuiva massini
.

100 g amfetamiinsulfaadi tootmiseks vajalik aeg

Sünteesi korralikuks läbiviimiseks peaks sünteesi tegema kaks keemikut. Protsessi võib eraldada kolm täispikka tööpäeva. Suurimad sünteesi ajaosad on passiivne vaakumkuivatus, mis ei võta keemiku kohalolekut, ja NaBH4 lisamine, mis nõuab keemiku pidevat tähelepanu. Vajalik aeg 10 kg amfetamiinsulfaadi tootmiseks sõltub keemikute oskuste tasemest. Algaja jaoks võib protsess võtta oluliselt kauem aega, kuna protsess on keerukas ja vajalikud on täpsed mõõtmised. On tungivalt soovitatav saada kogemusi väikesemahulise sünteesipartiiga. Lisaks sellele, kui kemikaalid ei ole hea kvaliteediga, puhtusastmega või kui protsess on tehtud valesti, võib amfetamiinsulfaadi tootmiseks kuluv aeg olla oluliselt pikem.
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18

Hea postitus @G.Patton! See on super kasulik, et õppida rohkem amfetamiini sulfaadi tootmise kohta suurte koguste puhul.

Ma olen ikka veel üllatunud, et P2NP segatakse IPA/DH2O-ga enne NaBH4 lisamist.

Kirjutatud on, et reaktsioon viiakse läbi 100 l batch-reaktoris. Loogiliselt on reaktsioonimass seega väiksem kui 100 liitrit.
Seega eeldan, et kasutatavate kemikaalide kogused erinevad postituses One-pot amphetamine synthesis from P2NP with NaBH4/CuCl2 (1kg scale) toodud kogustest.

Kuna see postitus keskendub ajalistele tootmisprotsessidele, siis ma ei tea, kas on plaanis veel üks postitus.
Kas praegu on plaanis avaldada postitus, kus seda protsessi selgitatakse, et täpselt mõista, kuidas kemikaalide koguseid tuleks planeerida? Samm-sammult juhised oleksid ka väga kasulikud, et saada rohkem aru kogustest ja ka temperatuuri jälgimisest jne.

See aitaks tohutult kaasa selle protsessi läbiviimisele.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@G.Patton See võib olla meie labori jaoks murranguline, kuna me töötame juba täpselt nende kemikaalidega ja oleme oma tarneahela selle marsruudi ümber ehitanud, kas selle marsruudi kohta on rohkem teavet saadaval?

Kui kirjeldatud saagis ja ajakava on realistlik, siis arvame, et see marsruut võib toota amfetamiine palju kiiremini kui One-pot amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala).

Kuigi on foorumi liikmed, kes on teostanud marsruudi 1kg - 2kg koormustega, töötame 500g P2NP iga koormusega, 20L reaktoris. Selle tehnikaga saavutame kahe koormuse á 500g lõpetamise 10h jooksul (koos seadmete ettevalmistamise ja puhastamisega).

Eeldades, et selle uue marsruudi abil saab 15kg P2NP-d (teooria: 15kg P2NP-d võrdub 13,275L vababaasi, võrdub 9,558kg sulfaati) 33,5h jooksul, tähendab see, et see marsruut toodab 1L vababaasi 22,33% ajaga, mis meil kulub teise marsruudi ja 500g koormuste puhul, teisisõnu võib öelda, et see marsruut on 4,47 korda kiirem kui väiksema skaala jaoks mõeldud marsruut.
Kui oleks võimalik laadida 2kg P2NP-d korraga, kasutades One-pot amfetamiini sünteesi P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala ) 6 tunni jooksul (sünteesi lõpetamine), mis on nüüd lihtsalt hinnanguline, kulub eespool kirjeldatud marsruudil ikkagi vaid 74,44% ajast, mis kulub One-pot amfetamiini sünteesi kaudu P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala).

Selle visualiseerimiseks: 20 päeva tööga (mitme inimese meeskond) võib eespool nimetatud marsruudil toota 79,25 vababaasi (64,47kg sulfaati) ühe 100L reaktoriga, samas kui 20L reaktor, mida koormatakse kaks korda päevas (500g koormused), toodaks sama ajaga ainult 17,7L vababaasi (14,4kf sulfaati).
(ma arvutan seda 20L reaktori jaoks, sest seda kasutan ma ja ka umbes skaala, mida paljud teised foorumil kasutavad).


Jällegi, ma arvan, et see on murranguline marsruut ja see võib aidata tuua selle foorumi amfetamiini tootjad uutesse kõrgustesse lihtsalt selle marsruudi majandusliku kasu tõttu!

Igatahes on mõned puuduvad andmed keemia noobs nagu mina :D

Kas on olemas info IPA koguse kohta?
Samuti erinevalt teisest marsruudist ei kasutata siin DH2O-d?

Kas P2NP:NaBH4 suhe on sama kui ühe poti sünteesi puhul P2NP, NaBH4, CuCL2 kaudu? See suhe oleks 1:1,739 kg.

Kas suhe on sama? 0,105 kg CuCL2 lahustatud XX liitris DH2O iga kilo P2NP kohta?

Kas see etapp toimub 25%-lise NaOH lahuse lisamise teel?
Kui jah, siis milline on ideaalne kogus, mida lisada?

Eeldame, et seda tehakse koos sobiva koguse IPAga, nagu ka teistel marsruutidel.
Milline on soovitatav kogus?

See osa on ilmselgelt selge.

Tänud ette selle marsruudi pakkumise eest!

Tervitused põrgust,

Gordon
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma ei saa teile kindlasti vastata. Te peate seda sünteesi kohapeal kohandama. Ma arvan, et mitte vähem kui 50 L IPA ja vee segu. Ja jah, tasub kasutada destilleeritud vett, kuid võite kasutada ka filtreeritud kraanivett.
Jah ja ka teiste reaktiivide puhul.

Ma arvan, et umbes 20L
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Kahju, et :D
Okay mõistis.

Ok

Kui me skaalame reaktiivid samades proportsioonides nagu 1kg skaalal, siis ma imestan, et soovitatav reaktori suurus on 100L?

Loetelu oleks:

P2NP - 15kg
NaBH4 - 26,085Kg
CuCL2 - 1,575 kg
DH2O - 181.5L
IPA - 90L
NaOH - 30 kg

Ma arvan, et reaktsiooni kirjeldus ei olnud 100L reaktori mahu jaoks, mida te arvate?

Kui me jääksime 1kg skaala sammude ja suhte juurde, siis peaks IPA/Vee lahus olema 270L, kui me võtaksime teie soovitatud 50L mahu koos 15kg P2NP, 26,085kg NaBH4 ja hiljem 1,575kg CuCL2 + 3L DH2O, siis oleksime juba 95,66L mahus reaktoris.

Kas see on tahtlik? Kas me peaksime 100L reaktorit koormama 95,66 liitri vedelikuga?
Ma ei tea, kui eksotermiline see on, aga see ei jäta peaaegu mingit ruumi reaktsioonimassi laienemiseks või isegi mingi vea jaoks.

Kas tohib küsida selle postituse allikat? Tahaksin sisse lugeda ja näha originaalkommentaare, mis on postitatud
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ma juba ütlesin teile

Ütlesin ligikaudse lahusti mahu. Ma võin eksida ja teil võib olla vaja vähem. Nagu ma juba ütlesin: "Ma ei saa teile kindlalt vastata. Te peate seda sünteesi kohapeal kohandama."

Sa räägid selle postituse allikaga.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Huvitav, mida te arvate, kui raske vahutamine on NaBH4 lisamisel, kas see võiks olla võrreldav tavalise tee NaBH4 / CuCL2 P2NP redutseerimiseks?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Hmm siis ma arvan, et reaktsioon eespool kirjeldatud tingimustel peaks toimuma pigem 200L reaktoris 100L reaktori asemel, mida te arvate?
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
kui me peame panema ( 15 kg p2np ) NaBH4 26,085 kg see rannik umbes 13.000 $ ...kui palju rannik 1 liitri amfetamiini vababaasi 🤯 🤔 p2np 15 kg = umbes 3000 $ 💸
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Te ei ole õige :)

P2NP hind võib olla 80-250EUR sõltuvalt kogusest.
Ka NaBH4 saab Euroopas kergesti osta 50 - 125EUR eest :)

Liiter freebase võib maksta 250 - 500 EUR, kui seda õigesti teha.
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
jah mõista ma ei oota rangelt 10 kg... ma tahan ainult teha maksimaalselt võimalik 100 L reaktor ( kui see on 2 liitri freebase on ok,kui võib olla 5-6 super ) ainult arvutus reaktor 100 L ma pean 👍🏻
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Võite kasutada minu saadetud linki ja korrutada seda 2,5iga, kui olete selle sünteesi oskuslik :) Tähendab, et kasutaksite 1 kg asemel 2,5 kg p2np-d ja skaleeriksite kõik muud reagendid samas vahekorras.

See teil puudub propper jahutus oleks soovitatav laadida maksimaalselt 2kg P2NP ma arvan, et kui reaktsioon võib laieneda üsna raske ma arvan, et
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
13,xxx liitrit amfetamiini vababaasi annab üle 17 kg amfetamiini sulfaati (72% alus, 28% hape massiprotsentides) mitte vähem kui 10 kg.
See oleks 100 % saagis, mis on ebarealistlik. Kuid 70%-lise saagise korral on teil ikkagi 12 kg sulfaati ja ma usun, et 70% peaks olema saavutatav.
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Kui

Kus võib leida video koos selgitustega samm-sammult, kuidas teha 10 L vaba aluse amfetamiini klaasreaktoris 100 L ... kui keegi saab mind aidata... tnx 👍🏻
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Niipalju kui ma tean, ei ole selle kohta ühtegi videoõpetust, ma tahaksin seda hea meelega näha
 
View previous replies…

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
ma olen valmis selle video 😂💵 tagasimaksmiseks, et kõik minu kahtlused lühidalt ära teha...👍🏻
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Mul ei ole videot ja kui mul oleks, siis annaksin seda muidugi tasuta :) Ma arvan, et igaüks foorumis, kellel oleks video, jagaks seda siin, selleks on see foorum olemas
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Kui te saate maksta video eest, miks mitte võtta ühendust juhtkonnaga ja toetada neid, et nad saaksid teha video teile ja kogu foorumile, kuid te teate, et kogu materjali ostmine maksaks palju, seega makske neile, et nad saaksid kogu materjali ja et nad saaksid teid aidata
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
palun näidake mulle, kuidas ja kus kirjutada ...ma tahan, kuid ma olen suhteliselt uus ja ei leia täpselt hwo saab aidata mind õpetus ( retsept) video... kui keegi saab teha või juba on ma maksan ja panna siia aidata kõigile liikmetele 💪🏻👍🏻
 
Top