kuidas teha e-liquide ADB-Butinaca pulbriga ?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Tere kõigile, ma otsin täpset temperatuuri adb-butinaca pulbri lahustamiseks e-vedelikus. Tahaksin seda oma e-cigiga vampiirida.

Otsisin foorumit ja ei leidnud ühtegi rahuldavat tulemust. Võib-olla otsisin valesti, võib-olla on juba teema sellel teemal avatud.
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
natuke soojust oleks töö proovides kasutades mikrolaineahju kui see ei tööta siis võib see ei ole tõeline cannabinoinds te kasutate 25gramm adb 1000ml on see, mida ma kasutasin teha ja see oli tulekahju.
 

Terternat

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma ei ole ise proovinud adb-butinaka lahustamist e-vedelikus, kuid mul on olnud kogemusi maitsete segamisega. Kasutasin Packmani ühekordset seadet, et katsetada erinevate e-vedeliku maitsetega. Leidsin, et vedeliku õrnalt kuumutamine aitas maitseid ühtlasemalt segada. Võib-olla võiksite proovida sarnast lähenemist oma seadistusega - alustage veidi kuumusega, et näha, kas see aitab pulbrit paremini lahustada. Lihtsalt veenduge, et temperatuur oleks kontrollitud ja kontrollige enne kasutamist ohutust.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ma arvan, et te peate ise e-vedelikku valmistama. On olemas erinevad komponendid, mis võimaldavad lahustada seda, mis ei lahustu glütseriinis või propüleenglükoolis.
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Hankige pg, lahustage see pg-s, segage pg vape-mahlaga, nii lihtne see ongi;

Hankige keraamiline kauss ja lisage sinna pg, pange see umbes minutiks mikrolaineahju, lisage adb kuuma pg juurde, segage, pg peaks muutuma oranžiks, nüüd on teil pg noid mahla, mis peaks segunema mis tahes vape-mahlaga ilma suurte komplikatsioonideta
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kõik noid ei lahustu PG-s. Kui teete seda, kirjutage mulle DM-i
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Ma teen seda 5cl-ga, kui adbb ei lahustu pg-s, siis ütleksin, et lahustage see kõigepealt soojas etanoolis ja seejärel segage see pg-lahusega
 
Top