Kui palju probleeme on halli ala eellastega?

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Kui palju juriidilisi probleeme võiks keegi saada, kui ta telliks paar kilo lähteainet, nagu bmk/pmk etüülglütsidaat vms? Täiesti seaduslik, kuid hall ala.

Mitte levitamiseks, vaid lihtsalt selleks, et omada rohkem kui piisavalt mõneks ajaks. USAs, kuna see on oluline.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Ma saan aru, et tõenäoliselt oleks tegemist lihtsalt arestikirjaga ja saatja võib valesti märgistada, nii et risk on väike
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kui teid tabatakse narkootikumide valmistamisel või ka selleks vajalike seadmete omamisel, võite sattuda tõelisse hätta.

Vastasel juhul, kui teil on eskava, mis on veekindel, miks te valdasite neid lähteaineid, võite vältida suuremaid probleeme.

Sellele küsimusele ei ole liiga lihtne vastata ja see sõltub ka paljudest muudest teguritest
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Kui aine ei ole keelatud, siis ei saa teid selle aine salakaubaveo eest süüdistada. Kuid nad võivad alati esitada küsimuse, milleks te seda ostsite? Glütsidaadid on väga spetsiifilised reagendid ja iga keemik saab aru, milleks neid vaja on. Kui võimalik, siis muutke aine nimetus arvel ja muudes dokumentides.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Kasutage mules saada lähteainete kunagi oma nime. nagu öeldi eespool, kui kemikaal ei ole keelatud, siis ei saa te süüdistada, kuid teid kindlasti märgitakse ja uuritakse.
 

KornerStore

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
1
Mul ei ole kasu muulastest, ja imo on see lihtsalt üks inimene rohkem, kes teid nuhkima hakkab. Proovin suvalist tarnijat, vaatame. Ma ootan täielikult, et mind petetakse, kuid pole riski, pole tasu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tõsi küll!

Ärge lihtsalt hüpake niimoodi :D Siin on loetletud BMK/PMK tarnijad, nii et saate vähemalt minimeerida kõige mõttetumat riski..riski saada petetud :D
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nad peavad teid rohkem kartma kui politsei ;)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Või lihtsalt piisavalt hea tasu + toetus, kui asjad lähevad raskeks (politsei), nagu advokaatide ja muu rahalise toetuse maksmine
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
mõlemad on paremad. aga jah, see peaks olema iseenesestmõistetav.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tõsi, ma olen näinud palju inimesi, kes just seal libastuvad..paljud inimesed lihtsalt ei mõtle sellele, mida tegelikult teha, kui asjad krahhivad ja põlevad
 
Top