Kuidas popkultuur on teie elu mõjutanud

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33

Hei, poisid. Siinkohal tahan rääkida silmapaistvatest telesaadetest ja filmidest, mis on teid isiklikult mõjutanud.
Hetked, mis on aidanud teil saavutada mingit edu või vastupidi, aidanud teil vältida tõsiseid probleeme.




Isegi kahekümne aasta pärast on mulle eriti meelde jäänud telesarja "The Wire " lugu, kus politseinikud said pealt kuulata tänava narkodiilerite telefone, mis ajendas neid lõpuks ümber lülituma kutsungitele. Toona avaldas see mulle sedavõrd suurt muljet, et otsustasime oma sõbraga ise hankida otsepäevikupostijad, mida ei olnud lihtne kasutada. Ma arvan, et ümbritsevad inimesed vaatasid meid nagu idioote. Nüüd mõistan, et 2005. aastal äratas see, et meil oli palju rohkem tähelepanu, kui kui me oleksime kasutanud lihtsalt ühekordseid telefone. Aga tol ajal arvasime, et oleme väga nutikad.
Tänapäeval ei mäleta inimesed enam pagereid ja enamik inimesi ei ole neist isegi kuulnud. Shiiiiiit

Sellest ajast on juba ammu aega möödas, aga ma mäletan ikka veel, kuidas politseinikud neegreid pealtkuulasid,
ja ma hoian seda teadmist alati meeles.

GShYeINZvy
WxJ5RZagLt
HfFke02cu4





Samuti avaldas mulle väga suurt muljet filmi " Scarface" lugu, kus Tony Montana muutus kartmatust kurjategijast hulluks haigeks pätiks ja peamine põhjus oli tema enda toode - kokaiin. Kokaiin ei teinud temast hullu, see lihtsalt paljastas ja rõhutas tema tõelist olemust. Paljudel meist on endas midagi, mida me ei tohiks välja lasta, ja meie huvides on seda kontrolli all hoida. Kokaiin hävitas Tony ja ma mäletan seda alati: Ärge kasutage oma toodet, see, mis hävitab teid seestpoolt.
Hea diiler ei kasuta kunagi oma kraami.
QyrJzTpq6b


Kas teile meenub mõni episood, mis on teile tõsist mõtlemisainet andnud?

 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Jah, "Traat" oli üks minu lemmikuid, mulle meeldib, kuidas see üksikasjalikult kirjeldab tegelasi mõlemalt poolt seadust, mitte paljud sarjad, mida ma mäletan, ei lähe sellisel tasemel tegelaskujude arendamisse ja see ei ole lihtsalt üldine hea vs. kurja kujutamine. Näitab mõlemaid pooli, kes käituvad kohati üllalt, aga teevad ka jama asju. Samuti näitab, et isegi madalal tasemel narkootikumidega tegelemine vajab kõrgetasemelist organiseeritust ja ei pääse rutiinsete impulsiivsete otsuste tegemisega, mis seavad ohtu kogu meeskonna, nii nagu tavaliselt kujutatakse tänavatasandi mitte-maffiatüüpe.

Ja Scarface on ka suurepärane. Mul oli tegelikult Tony Montana pärast natuke kahju. Tundus, et iga hea asi, mida ta üritas teha, läks talle näkku. Nagu see, et ta andis oma emale seda raha, kuid too lükkas selle tagasi ja viskas talle näkku. Elvira kasutas teda lihtsalt ninakommi pärast ja rääkis temaga nagu mustusega. Teda reetsid tema parim sõber ja õde, keda ta lihtsalt üritas kaitsta ja lõpuks tulistas ta teda. Teda reedavad peaaegu kõik filmi tegelased ja ta keeldus auto õhku laskmisest koos naise ja lapsega, mis oli küll üllas, kuid lõpptulemusena allkirjastas ta surmaotsuse!

Sarnase gangsteri stiilis film, mida ma soovitaksin, oleks "The Irishman", mis tuli välja alles mõned aastad tagasi ja kus mängivad De Niro, Pacino, Pesci ja "Goodfellase" režissöör ja see põhineb Jimmy Hoffa tõestisündinud lool ja keerleb maffia ümber. Kui te pole seda veel näinud. Ma soovitan seda kindlasti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mulle meeldib väga jälgida, kuidas maa-alused ettevõtted toimivad ja nende keerukused, nii et mulle meeldib väga Trafficked With Mariana van Zeller
 
Top