Question kuidas osta bitcoini ilma identiteedita

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Tere ma teen siin tehingu,kuid ma ei leia, kust ma saan osta bitcoin ilma identiteedi vérification, ma vajan abi palun 🙏
Keegi teab, kuidas osta bitcoin ilma identiteedi vérification ?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
hankige exodus! see töötab suurepäraselt ja ei ole mind kunagi sundinud midagi kontrollima :3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Exodus kasutab krüptoostude jaoks moonpay'd ja neil on KYC.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
jah, kuid see ei nõua isikusamasuse kontrollimist, mida ta küsis. see ei pane u üles laadima mingeid dokumente või isiklikke andmeid, nagu teised rakendused/rahakotid teevad.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
omg ^^; im nii sorry
ma ei pidanud kunagi midagi kontrollima, kuid ma sain kunagi ainult raha teistelt inimestelt/saatsin raha välja, ei ostnud kunagi ühtegi krüpto rakenduses ise
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Bitcoin ATM või ehk keegi müüb seda kohapeal ilma kontrollimata.
On ka müüjad dw turuplatsidel võite saata sularaha kirja ja saate btc või ravimid.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
need on head ja kõik, kuid isiklikult ma ei usalda inimeste raha saatmist ilma mõningate kaitsemeetmeteta (st eskroo).

kui u maksab esimesena, siis üldiselt saad sa scammed. ma räägin kogemusest.
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Teil on õigus, et seal on nii palju pettureid, teine kulukas võimalus oleks btc ostmine koos isikuandmetega ja seejärel selle panemine coimixerisse.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ei ole olemas odavaid 0,4% alternatiivseid btc-trumpleid, oodake lihtsalt seda
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Ma käin tavaliselt atm. Mõned küsivad n I'd n telefoninumber nii saada burner ja võltsitud ID. (Miks mitte lihtsalt minna monero. Sa säästad end palju peavalu hiljem).
Kui sa saad bitcoini segada ja seada see.max privaatsus. Lihtsalt ole kannatlik. Ma teen 3 rahakoti ülekandeid n mix iga kord, kuid im on paranoiline pool, nii et sa ei pea, kui sa ei taha. Minu soovitus on monero. Ma kasutan kohalikku monero ja kunagi ei ole olnud probleemi. Lihtsalt mõtle alati 5 sammu ette n mõelda kõik, mida see on n sa peaksid olema trahvi
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Teie tagasiside aitas mind Aitäh, jah minu arvates ka, Montero on parim alternatiiv eile ma kavatsesin osta Bitcoin keegi kohalikult, ja ta kavatses saata Bitcoin alates binance, kuid ta leidis $ 51 ülekandetasud,see on palju, mis on hullu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Localmonero võimaldab teil osta XMR-i ilma KYC-ta. See on anonüümsem valuuta, kuid soovi korral võite selle vahetada BTC vastu. Mulle isiklikult meeldib kooki rahakott.
 
Top