kuidas osta krüpto

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Hei sõbrad,
mul on suur probleem. Ma ei tea, kuidas osta tõelist btc või muud krüpto. stop, ma tean teooriat, aga ma ei tea, kust osta. Enamik Google'i tulemusi viitab sellele, et nad on tradingplattforms. See on imo mitte see, mida ma otsin.
Sa pead teadma, et minu Business atm on kohalik asi.
See on noob küsimus, kuid ma vajan abi.
 

billcosby

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
minna kohalikku bitcoin ATM-i masinasse või bitcoini depoosse
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ha ha. Vajate tõelist nõu ja ei mingeid jobu vastuseid.

Ma tahan lihtsalt teada, kus Real bitcoin asemel ctf ja panna see rahakotti.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
@xile Ma ei ole vist 100% kindel, mida te küsite. Ma olen varem ostnud BTC-d Bitcoini sularahaautomaadist, kuid siin on see, mida ma nüüd võlgnen:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...eads/what-exchanges-do-you-use.774/post-35857

Ma ei tea, mis on ctf, kuid ma tean, kuidas krüpto osta, ja ma žongleerin mitme rahakotiga erinevate ülesannete jaoks.

Igatahes, mul on hea meel teid aidata, kuid ma vajan rohkem üksikasju selle kohta, mida te soovite teha.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Tänan, ma arvan, et ma lähen täpselt seda teed. Lihtsalt teise kaarditarnijaga. Keegi ütleb mulle, et vivid Support otsene btc ostud. Võib-olla on rohkem valuutasid.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
cashapp või paybis bitcoini jaoks, 2000-3000 USD piiriülekanne cashappi jaoks
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
miks te ikka veel wickr-i kasutate? Kutt, see rakendus on välja müüdud. Vahetage simplex.chat'i vastu.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Jah, ma tean, ja tänan teid meeldetuletamise eest. Mul on veel teisi kontakte.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Te võite potentsiaalselt osta neid seaduslikul viisil, tehes neid sittaseid KYC asju (kui teil ei ole võimalust kasutada võltsitud pangakontot, mis oleks parem) ja omada neid oma isiklikus rahakotis, siis ainus asi, mida sa pead tegema, on liigutada erinevaid koguseid monero mitmest rahakotist ja seejärel ricollet neid rahakotis, mida kasutate DN tegevusi, kasutades seda meetodit siis ilmub nagu tavaline inimene, kes on buyng asju kasutades crypto, move ing kõik sa crypto otse rahakoti te kasutate DN võib olla kahtlane. Võib-olla luua 4 või 5 intermidiate rahakoti võib olla annoyng, kuid te olete ohutu. Remmeber kasutada alati monero ja mitte Bitcoin, Bitcoin on jälgitav, monero ei ole. Stay safe :D
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Kui te elate Saksamaal, võite minna naaberriiki (kus saate endiselt ilma Kyc-ta oste teha) ja osta BTC-d sealsest pangaautomaadist. Coinatmradar.com annab sellest päris hea ülevaate
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Võite kasutada võltsitud isikut tõendavat dokumenti ka bitcoini ostmiseks p2p- või vahetusveebist ning ei pea läbima muid komplikatsioone.
 
Top