Question Kuidas puhastada määrdunud metamfetamiini

jeff

Don't buy from me
New Member
Joined
May 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile, ma olen siin uus ja ma mõtlesin, kas te võiksite aidata mul leida kõige lihtsam viis, kuidas puhastada oma räpane met. See oli lühikest aega prügikastis ja nüüd on selles veidi mustust.
Minu mõte oli seda vees lahustada ja filtreerida. Pärast võiksin vee ära keeta ja peaks jääma puhtad kristallid, eks?
Tänan teid juba ette.
 

Attachments

  • 79y2hNmgRj.jpeg
    79y2hNmgRj.jpeg
    4.4 MB · Views: 262

Daveibrilator23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2023
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Ma kasutan atsetooni puhastamiseks... pane tassidesse veidi soola ja lisa atsetooni... sool eemaldab atsetoonist vee ja seda peaksid sa kasutama oma Stuff.... puhastamiseks.

palun parandage mind kui ma olen täiesti valesti.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Tänan teid soola idee eest! Kasutasin otsest atsetooni
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Head meetodid hõlmavad jääkülma atsetooni (100%, kuivatatud magneesiumsulfaadi või 3A molekulaarsõelaga), mis on loputus. Keevas kuumas 99+% isopropüülalkohol, mis on samamoodi kuivatatud, on hämmastav 🤩 ja aurustatud ja 3. on destilleeritud vesi. See lahustab nii palju asju, et see ei peata tervet hulka. Purusta see kõigepealt mis tahes meetodil. Atsetoon, isegi veevaba ei lahusta mõnda metat. Nii et ära lase seda leotada.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Proovisin küll kuivatada IPA 99% ja atsetooni 99% puhtusega magneesiumiga ja iga kord oli tulemus viga. Iga kord, kui ma seda tegin, sain magneesiumipulbrit, mis hõljus vedelas osas, ja neid oli täiesti võimatu välja filtreerida.
Lugesin ka, et vesi + NaCl ei ole segatav atsetooni ja IPAga, seega ilmselt on see hea viis sellise puhtusega lahustite kuivatamiseks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mingil põhjusel (kõrgel metamfetamiinil) kirjeldasin puhastamist. Tolmu see kui ja suitsetada. Lahustage see väheses vees ja ajage see läbi filtri isegi tundub üle jõu käiv. Kas sa tead, millised reaktiivid ja biproduktid on tõenäoliselt selles? Halvem kui mustus kindlasti
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Kuna ma ei tahtnud osta suurt metallpurgi, ostsin atsetoonist küünelaki eemaldaja. See on 100%, kuid ma ei märganud, et selles on väike kogus Denatoniumbensoaati, millest ma pole kunagi varem kuulnud, kuid ilmselt hakatakse seda nüüd kõigesse panema. Põhjus, miks nad on hakanud Denatonium Benzoate'i kõigesse panema, on see, et see on ilmselt kõige kibedam aine, mida inimene tunneb. Ilmselt on see nii mõru, et väikese koguse panemine atsetooni muudab selle joomise inimesele peaaegu võimatuks. Ma ei ole kunagi mõelnud atsetooni joomise peale, aga ilmselt paljud tüdrukud küünelakkide pidudel teevad seda (ma isegi ei teadnud, et küünelakkide pidudel on selline asi). Seda hakati panema jäätumisvastasesse ainesse, et koerad seda ei jooks.

Ilmselt on selle kibeduse piirväärtus 0,05 miljondikosa (ppm). Söekaevanduses tähendab see 1/2 grammi tonni kohta! See on 1/2 mm KM kohta! Inimese jaoks on see kuskil 10 ppm kibeduse piir, et su kurk sulgub ja suu hakkab kontrollimatult tegema mida iganes, et kibedust välja ajada. Tavaliselt tekitab see piitsatõmbe sarnast kaelapingutust. (Ma just lugesin seda, kuidagi imelik, huh)

Igatahes tahtsin näha, kas keegi teine on sellega kokku puutunud ja saada näpunäiteid.

Mul on atsetoon praegu sügavkülmas valmis, et anda mõnele tootele korralik pesu. Kuna ma võtan suukaudselt, olen mures, et Denatoniumbensoaat muudab puhastatud toote liiga kibedaks, et seda alla saada. Ma proovin ->🤪

Minu plaan on lihtsalt natuke puhastada ja vaadata, kuidas see toimib. Mõtlen, et kuna toode iseenesest on tavaliselt super kibe, siis mis on natuke rohkem? Samuti mõtlesin proovida koksi, et seda alla saada. Aga, kui see on nii mõru kui ma ennustan, et see saab olema... see võib olla palju koksi ühel istumisel?

Ma olen 90% kindel, et kui ma seda viski või tequilaga alla tõmbaksin, et mu suu ei pruugi märgata, et ma trikitasin seda enne, kui on liiga hilja! Siis jahtida seda koksi või äkki lusikatäie suhkruga? Aga paraku... Ma olen lõpetanud joomise. Tundus tol ajal hea mõte 😒

Soovin mulle õnne!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah, see muudab veidi maitset. Minu naine ei suitseta seda pärast atsetooniga loputamist . Ta ütleb: "juk, mida sa sellega tegid?" Viimasel ajal on mind hästi teeninud 100 ml keeva iso grammi kohta, kiire segamine ja reis läbi Buchneri filtri ja tavaliselt jääb Buchneri filtrisse umbes 15 massiprotsenti mingeid tundmatuid kristalle. Võimalik, et MSM
.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Minu arvates peaksite selle lahustama vees või ipa/vees või vodkas, filtreerima ja kristalliseerima vedeliku. Töötage lihtsalt mustusega, mitte ebaselge sünteesitud tootega.
 
Top