kuidas ravida kokaiini vastupidist tolertantsi

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
mul on vaja teada kemikaale, mis alareguleerivad dopamiini retseptoreid,ma olen kokaiini, cracki, metüülfenidaadi ja amfetamiini kasutaja ja olen hiljuti välja töötanud vastupidise tolerantsuse, mis vajab vähem annuseid, et minna psühhootilisele pausile, kuidas ma saan oma tolerantsust uuesti üles ehitada?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Tere. See on huvitav küsimus. Palun täpsustage - kui kaua te olete neid aineid kasutanud ja milliseid annuseid olete saavutanud enne, kui pöördvõrdeline tolerantsus ilmnes? Millal see umbes algas? Kas teil on mingeid kroonilisi haigusi? Äkki on alustanud ravimite võtmist?
 

Willaim2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
hi, vähendage enne järgmist joomist tarbitava toidu kogust, vähendage intensiivset kehalist tegevust ja aktiivseid mõtteid ning loobuge suitsetamisest, joomisest ja vürtsikate ja ergutavate söödavate esemete tarbimisest.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Minu arusaamise kohaselt põhjustab nende kemikaalide pikaajaline kasutamine, et retseptorikoha vastuvõtuvõime väheneb liigsest stimulatsioonist. Ma ei ole kindel, kuidas see ümberpöördub?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Jah, tolerantsus areneb osaliselt tänu sellele. Kuid on veel palju muid põhjusi, millest me ei suuda täielikult mõista olulist osa. Sellegipoolest on halvasti kinnitatud tõendeid tolerantsuse vähenemisest pärast pikka (tegelikult pikka) pausi ja/või teatavate farmakoloogiliste ravimite, näiteks memantiin, kasutamist. Ma kordan, et tegemist ei ole isegi mitte teaduslike andmetega, vaid pigem üksikute inimeste tagasiside pärast iseenda peal katsetamist.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Olen sellega 100% nõus, ma olin konkreetselt keemilise aine kohta, mis on kokaiin. Lugedes seda, mida ma kirjutasin, oleksin pidanud olema selgem, mitte vähem sõltuvused, kasutamata jätmine ja tolerantsus on kõik huvitavad ja neile ei ole piisavalt mõelnud või aega, mida arutatakse. Ma loobusin hiljuti pärast 25-aastast kasutamist nikotiinist, see oli minu 5. katse, seekord oli nagu ma isegi ei püüdnud loobuda, ma lihtsalt lõpetasin. See paneb mind mõtlema, et sõltuvus on 50% ulatuses inimkonna probleem.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Kas ma lugesin seda valesti? OP on mures psühhootiliseks muutumise pärast. Nagu probleemid u saada pyros. Ta ei ole mures tolerantsuse pärast.

Kui ma ei ole valesti lugenud, siis soovitaksin sul pöörduda psühhiaatri poole ja leida neuroleptikum, mida sa võiksid kas võtta, kui ur muutub super maniakaalseks või võtta, kui youbtske pausi see teine variant saab olema raske ma olen samadel ravimitel kui u ja ma ei suutnud lõpetada Ritalin ja kui il murdis cocaines veelgi raskem) kui need ravimid teevad u pduchotic otsida professionaalset abi (kuid ma soovitan u hoida seda wholever on writinhng ur Ritalin scripts osta, mis on kuni u's up to u)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Jah, arutelu on liikunud tolerantsuse suunas, kuid selleks, et anda OP-le vähemalt ligikaudne vastus, on vaja rohkem üksikasju. Üldiselt tasub muidugi minna arstide juurde, lasta end uurida ja võimalusel võtta ravimeid. Need on ilmselged soovitused.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
paracelsus kas te arvate, et bpc 157 võib mind aidata?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
BPC 157 on väga huvitav ja potentsiaalselt paljulubav aine. Siiski näitab see teadusuuringutes mõju, mis on vastupidine teie taotlustele, niipalju kui ma aru sain. Seega võib BPC 157 võidelda dopamiiniga seotud nigrostriataalse neuronaalse kahjustuse, dopamiini vesiklite ammendumise, dopamiiniretseptorite blokaadi ja vähenenud dopamiinergilise aktiivsuse tagajärgede vastu. Kõik need arusaamad viitavad maopeptiidi erilisele koostoimele dopamiinergilise süsteemiga ja BPC 157 võimele võidelda kahjuliku aine mõjule keskse dopamiinergilise süsteemi sees ja dopamiini kaudu ka koostoimele teiste süsteemidega. Lisaks toimib BPC 157 ka muudele neurotransmitterisüsteemidele. On raske ennustada, kuidas teie neurokeemia reageerib selle võtmisele.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Ma kasutasin palju kokaiini, Ritalini ja cracki üle 3 aasta ja nüüd tunnen ma omamoodi vastupidist tolerantsust koos doopaminergiliste retseptorite sensibiliseerimisega, mul on psühhootilisi episoode väiksema annuse juures kui varem, kas te arvate, et memantiin võib minu probleemi lahendada? ma lugesin mõned artiklid, mis ütlevad, et dopamiini agonistid võivad aidata, kuid see, mida ma tahtsin, olid ained, mis nullivad mu retseptorid...
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Kas saate täpsustada, kuidas psühhootilised episoodid avalduvad? Kuidas täpselt on annused muutunud? Kas teil on mingeid psühhiaatrilisi diagnoose? Kui see on mugavam, võite kirjutada mulle privaatsõnumitesse.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
kas te arvate, et bpc 157 võib mind aidata?
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketotifeenfumaraat ja difenhüdramiin puhastavad dopamiini ja serotoniini retseptoreid pluss suurendavad nende tihedust.

Ketotifeenfumaraat 2mg iga päev enne magamaminekut.
Difenhüdramiin 50mg befote une.

Pärast 1 päeva võite tunda erinevust, kui võtate lihtsa kohvi
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Ketamiin ja dekstrometorfaan stimuleerivad NMDA retseptoreid, suurendades dopamiini ja serotoniini tundlikkust.

Te võite kombineerida tirosiini oma stimulantidega mõju suurendamiseks.
 

amphguy7686

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 24, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
jah, kuid ma arvan, et minu probleem on ülitundlikkus teatavates aju punktides, ma ei tea, kes on parem tundlikustav või desensibiliseeriv aine, ma arvan, et bpc 157 võib mind aidata
 

Emelrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Deals
1
mis paneb teid uskuma, et bpc-157 oleks abiks?
 
Top